Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XI

  • 21 841
  • 721
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 36 482
Под статията имаше над 150 негативни коментара във връзка с това, че телевизията не става за нищо. И това е мнението на англичаните - те очевидно не искат да плащат за издръжката на медията, но нямат избор.
Не знам за коя публика си мисли, че работи този - казал е, че е важна съвременната публика, вероятно има предвид младите хора, но как пък никой от тези съвременни млади хора не го подкрепи!

Американците малко по малко започнаха да разбират, че номерът с пропагандата не минава - от Дисни са уволнили изпълнителния директор Боб Айгър, а има слухове, че скоро и госпожата, която отговаряше за Междузвездни войни - Катлийн Кенеди, ще "напусне".

# 421
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Да, Боб Айгър го махнаха. Прекалено късно, обаче. Боб съсипа Диснито. Робърт Чапек ще го замести, но едва ли ще може да възстанови компанията.

# 422
  • Мнения: 36 482
Те си заслужават съдбата, не им съчувствам. Освен това са прекалено големи, за да фалират - ще преживеят кризата.

# 423
  • Мнения: 47 981
Аз съм очарована от неамериканските сериалчета на нетфликс- мъни хейст, Дарк, 3% и т.н. Свежи, приятни, интересни. Обожавах д-р Кой преди години, кълнях се в Дисни...уви Wink
Та мисълта ми беше, че ще пробвам корейските

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 09:32 от ♥ HAPPY ♥

# 424
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Аз май гледам най-вече Нетфликс и HBO сериалите. Вчера се пробвах с новия Outsider и направо изгълтахме 4 серии. Дори сестра ми искаше още, но стана късно. Добър е. Сега чакам и "Колелото на времето". Беше ми любима книга като малка.

# 425
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Втори сезон на Altered Carbon e вече наличен Grinning
Епизод и половина изгледах и ме събори съня, исках повече.. Добре върви, новият Такеши никак не е зле.
Не съм чела подробности, но ще ми е много мъчно ако участието на Майкъл Шенкс е само това - 5 минутки.. Възможно ли е?

# 426
  • България
  • Мнения: 6 209
Пробвай ♥ HAPPY ♥ и пиши какво ти е впечатлението.
Дъщеря ми отдавна гледа почти само корейски сериали, но повече я влекат романтиките и затова съм останала с грешно впечатление.
От форума разбрах, че доста голям процент българи не харесват жълтата раса, но ако не си от този процент почти не се съмнявам, че ще се насладиш на видяното.
Тези вечери съм като ония зомбираните по игрите.
Аз съм така с корейските сериали.
Красиви хора, много добри актьори, не на последно място ми харесва, че няма пошлост в това, което съм видяла в гледаното до този момент.
Много съвременни и в същия момент целувки, милувки и други работи не се харесват на публични места. Почти няма голи тела и сексуални сцени с каквито в последно време щедро пълнят очите ни в американските бози.
Пфу, то да е само до политкоректността, много други неща също не ми харесват.

# 427
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Взех, че си свалих два сериала от тук споменатите корейски.

# 428
  • Мнения: 1 415
Smileyнадявам се,че няма проблем да споделя мнение и за анимационен филм фентъзи,Замръзналото кралство 2.Гледах го снощи,знам,дечко съм си,какво да се прави...Simple Smile Ами,хареса ми,беше много добро,с прилично количество драма,сълзи,сополи,сладки животинки,романтика...SmileRevolving Hearts Особено сладко беше огненото гущерче.
Сред моментите обаче,които не ми харесаха,беше претупаната реакция на Ана,когато разбра,че Елза е петият природен дух.Преди това,когато мислеше,че сестра й и Олаф са мъртви,го изигра много драматично,а после какво,само се прегърнаха с Елза и толкова.
Почти ми се прииска да направят и трети филм.

# 429
  • Мнения: 36 482
Аз гледам и анимации Simple Smile Обаче още не съм гледала Замръзналото кралство 2 - четох отзиви, че бил много по-зле от първия и затова не се наканих.

Изгледах първи епизод на сериала с холограмата. Довечера ще гледам още Simple Smile
Концепцията ми напомни за един, който гледах миналата година - Спомени от Алхамбра - там беше за компютърна игра с добавена реалност. https://www.imdb.com/title/tt8236556/ В началото ми беше много интересен, но краят ми се видя безличен (леко тъп).

Корейските сериали са интересни, но доста подобни. И на мен ми харесва, че няма политкоректност и с.кс сцени. В един момент омръзват, но като се редуват с разни други, се получава добре Simple Smile Аз харесвам историческите и фантастиките, в тях така или иначе има любов - предпочитам ги пред онези, които са само романтични.

# 430
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
И аз гледам анимации Grinning Ледена епоха задължително на кино съм гледала Grinning

# 431
  • София
  • Мнения: 27 175
И аз обичам много анимациите.
Направил съм уникална анимационна филмотека. 2TB диск само с анимация. Вътре има буквално всичко. Wink

# 432
  • Мнения: 36 482
И преди съм го писала, но да си кажа пак, че любимият ми анимационен сериал е Аватар: Последният повелител на въздуха Simple Smile
Не харесвам продължението за Кора.

Миналата година изгледах някои любими от детството, като Чернокрилият паток и Патешки истории (който има добра нова версия), мислех да си ги запазя (имам външен диск за такива цели), обаче торентите в Замунда са с много лошо качество и в крайна сметка се отказах.
 

# 433
  • Мнения: 47 981
Моят тийн е гледал няколко пъти Аватар Wink, но харесва и Кора Hug От малък, та досега си го гледа
Та покрай него и аз съм го гледала

# 434
  • Мнения: 36 482
Кора ми харесваше в началото, след като унищожи връзката с всички предишни аватари и се влюби в приятелката си, спря да ми харесва. А Енг беше обчарователен, освен това харесвам въздуха много повече от водата (като елемент).

Финиъс и Фърб и Законът на Майло Мърфи също са страхотни анимационни сериали. Всъщност, не съм сигурна, че вторият е довършен - много трудно се намират сериите из нета и забравих до къде съм стигнала... Но беше приятен.

Общи условия

Активация на акаунт