💪"Игри на волята: България" - Тема 12 /17.11. - 24.11.2019/

  • 66 880
  • 2 216
  •   1
Отговори

Анкета

Кой ще си тръгне в петък?

Опции:

# 15
  • Мнения: 4 706
Iseto6,те и жените не обичат да бъдат сравнявани! И аз съм лъв.. или и аз съм алфа мъжкар Grinning и имам мъжко его Grinning

# 16
  • Мнения: 1 852
И недоумяват как Март е паднал от Юлиян на номинационната с топката

Отговора на техният въпрос е лесен: Добра стратегическа и физическа подготовка. Юлиан го би с мозък, нещо при което на плиткоумният Март е в липса.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 666
Морела, Да, жените също не обичат сравненията. Но не изпадат в истерия, ако все пак някой го направи, за разлика от мъжете.😀

# 18
  • Мнения: 4 411
Морела, Да, жените също не обичат сравненията. Но не изпадат в истерия, ако все пак някой го направи, за разлика от мъжете.😀

Аз изпадам Joy Joy Joy На ММ не му дреме, важното е да не го занимавам много Sweat Smile

Страхотен колаж, Smileys! Grinning

# 19
  • Мнения: 4 706
Морела, Да, жените също не обичат сравненията. Но не изпадат в истерия, ако все пак някой го направи, за разлика от мъжете.😀

Директно във физическа саморазправа изпадам!

Може би наистина понеделник ги обединяват, но им казват след битката за територия и който е останал последен отива в резиденцията, а останалите в колибата!
Знаете кой се надявам да ходи в резиденцията Grinning ако има право да си избере някого сигурно ще вземе Пламен.

# 20
  • София
  • Мнения: 26 894
Благодаря за темата, Смайли.
Гласувах с опция 2.  Laughing

# 21
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Нали? И на мен ми се ще да беше възможно.


Страхотен колаж, Smileys! Grinning

Благодаря. Не можех да направя скрийншотове, защото играта е динамична и снимките се размазваха, та избирах сред публикуваните във ФБ и Инстаграм. Първата ми харесва, защото Веселин е под топката във вратата. Втората, защото се виждат играчите, а третата е безценна - с Томас на земята и Пламен, преспокойно вкарващ топката във вратата.

# 22
  • Другата България
  • Мнения: 36 784
 newsm78 А аз сега видях, че има и анкета. Embarassed
Нямам представа е моят отговор. Ще ги слеят някак, в това съм сигурна, но дали всички ще живеят на едно място, как ще се провеждат елиминациите, и най-вече ме вълнува дали ще има битка за индивидуален имунитет преди всяка елиминация.
Много интересно ми е и предстоящото поведение на женската част, особено на Радостина. Близначките са ясни-те са си сами отбор, ще започнат да го играят обидени и в опозиция на всички траки, и поне не бих се изненадала ако се съюзят с красавците, с ядрото, с най-силните воини с характер Laughing. Ето това вече ще е сила. Ама Радка....нейното спасение е да сведе глава и както предположих, да се свие до Юлиян, Пламен, Добрин, Анчето е ясна-тя е с нея, и там да са в някаква задруга докогато може. Венцислава ми е с неясен статут, нея май не остана някой да я харесва, та ще е където я приберат. Такива някакви ги виждам аз, ама това са си мои предположения.

# 23
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 042
Благодаря за темата, Смайли.
Гласувах с опция 2.  Laughing
И аз благодаря за труда на Смайли и гласувах с оп 2 😂

Юлката е страшен алфа мъжкар, излъчва наистина много еротичен заряд като влиза в битка. Но ми олеква страшно много с тия постове за рептили и др конспирации в соц мрежи. С момичето му са страхотна двойка.
От другите мъжаги Март ми е симпатичен на външен вид, но до там. Куха хралупа 🥴

Наистина ли мислите, че Ал. Сърчаджиева сама си изказва пристрастиа, подсказки и т.н. в игрите?? Всичко е сценарий, нескопосан при това. По време на битките вс се режисира, няма да се учудя и ако даже спират на разни места да си ги понагласят какато са решили...

# 24
  • Мнения: 5 576
Съгласна съм, че всичко е по сценарий. Даже имам съмнения, че и битките ги правят така, че определеното племе или участник, да има предимство.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 152
Гласувах с опция 1. Хайде да ги сливат и да почва всеки да играе срещу всеки.
Благодаря за темата Simple Smile

# 26
  • Другата България
  • Мнения: 36 784
Юлката е страшен алфа мъжкар, излъчва наистина много еротичен заряд като влиза в битка. Но ми олеква страшно много с тия постове за рептили и др конспирации в соц мрежи. С момичето му са страхотна двойка.
newsm78 Добре де, аз е възможно пак да не съм разбрала скрития смисъл, ама с тези рептили какво всъщност се опитва да каже Юлиян? Себе си ли визира, останалите, продукцията?

# 27
  • Мнения: 3 274
Благодаря за новата тема!
И аз гласувах с опция 2 в анкетата! Grinning
Цитат на: Morkovel99
Колкото до това дали екипа е подходил немарливо и е оставил боклук след края на предаването склонна съм да вярвам.След края на снимките Амелия беше качила снимка,че е завела децата си да видят красивото място, на което е живяла и се е борила за оставане в игрите.На едната снимка за мен има останали части от реквизита им. https://www.instagram.com/p/B2Q0Ihtj2-6/
Снимките на Амелия са от 11 септември, а тогава май все още не са свършили снимките на предаването.

# 28
  • Мнения: 9 123
Според мен славяните ще вземат пленници-близначките. Нали Томас уж писал, че живял 1 седмица с тях в хижата и си мисля, че сега ще е. Не знам кой ще спечели, но явно има нещо в думите на Алекс за неочакваното в победата и загубата.

Племената разбрах, че трябвало да се слеят, когато останат 8 човека (може и да не е така, но..)

Юлиян също не е случаен, но случайно попаднал със сигурност (ако го бяха преценили добре, като сила, воля и издържливост и че ще им обърка сметките, мисля не биха го взели) Сега се чудят как да го бутнат, но момчето показва хъс за победа и характер.

Много харесвам Юлиян. В началото не го прецених, но и битките не бяха такива, повече хора и т.н. Ако Роберта беше го послушала и не се тъпчеше така, поддържаше форма, щеше доста напред да отиде. Характерът на Юлиян е донякъде, като на Стоичков и така се държи, дори по-обран е малко))
 Погледнете след всяка успешна битка как реагира. Наистина въздухът около него е със заряд на мъж. В тяло също е най-добре сложен, но височината нещо го обърквам, не мога да го преценя. В лице зъбите са добре, просто предните са пострадали мисля в битка, бой ... Носът му ми харесва, това е аристократичен, орлов нос(ми няма да е чипонос), лъвовете са аристократите в зодиака все пак))
 Всичко ми харесва в него и коя го вземе ще е супер. Той държи на семейството, иска такова, обожава децата, няма да си остави жената за друга и децата, бе харесвам го. Видял е добре какво е без един родител, няма да допусне това с децата си, вижте как се променя като говори за жената, която харесва. Той е всеотдаен за близките си за мен, за тези които харесва и обича. За сестра си също с каква обич говореше.
Прилича ми в лице на Силвестър Сталоун на млади години)) Че и като физика ми прилича. Бе направо си го харесвам лъвчо))
Мъчно ми става как го осмиват и нападат хора, дето на малкия му пръст не могат да стъпят. Той е сам и в живота донякъде, тук също го отлъчиха независимо от приноса му. Отвратих се от близначките-жестоки, прости, недорасли моми. Но пък умеят да играят и са добре физически.

За Радостина (може и клюка да е, но не ми се вярва) разбрах, че сама е развалила семейството си, по нейно желание. В момента има връзка с женен мъж и разваля и неговото май. Така, че...това страдание може и да не това дето показва.

На Юлиян бащата е доста заможен също разбрах, но Юли няма връзка с него, не се виждат (клюка или не...)
Определено съм за Юлиян. Най-противен участник ми е Венцислава обаче. Дори повече от Радостина, някаква антипатия имам към нея в повече.
 За мен всичко се прави моят лъвчо да отпадне. Дано му издържат нервите, аз не бих могла да изтърпя онзи ад при траките.

# 29
  • Другата България
  • Мнения: 36 784
 newsm78 Извинявай, ти ли беше същата, дето харесваше Александър от началото на формата? И все нещо не беше разбрала? Дето се сдърпахме с теб и се зарече, че повече няма да ме четеш-мен и още една съфорумка?
Аз уж помня никове, но може и да бъркам. Пиша го това само и единствено защото тогава, вече след като се беше зарекла да не ме четеш ти се извиних в темата, тъй като се усетих /с помощта на съфорумки/, че не съм била права в онзи спор за Гастонови и кои аджеба са те според близначките. Та ако помниш и не си прочела-извинявай още веднъж, аз съм бързорека, но когато не съм права и съм сгрешила си посипвам главата с пепел и си признавам грешките. Можеш да продължаваш да не ме четеш, не знам коя е другата съфорумка, но дано поне това прочетеш, защото познати-непознати, добре е нещата да се изясняват. Peace

Общи условия

Активация на акаунт