ДНЕВНИКЪТ - тема 100 - Да отслабнем всички заедно!

  • 34 551
  • 754
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 564
Сос винегрет за овкусяване на салати - добре е да се направи по-голямо количество, в буркан, и няколко дни в хладилник.
- 2-3-4 с.л. олио/зехтин
- 2-3 с.л.оцет
- 1 ч.л. горчица - факултативно, но придава хубав вкус
- сол на вкус
- 1 с.л.течна жив.сметана
Всичко се разбива добре с тел до хомогенна емулсия

Всички съставки от горе + четвърт или половин глава лук се разбиват добре в блендер, може и малко магданоз/копър.

Може да се сложи и лимонов сок, изобщо количествата и съставките са според личния вкус. Може да се съхр няколко дни в хладилник, ако има всеки ден салати или зеленчуци за овкусяване.

# 631
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз овкусявам със зехтин (понякога и/или масло от тиквени семки) и лимон (ММ слага балсамико).
Започнах да пия ежедневно чай от джинджифил и куркума с лимон- ускорявал метаболизма.
Аз свалям бавно :/ Но съм доволна, че свикнах вече да издържам на малко глад и да не преяждам като преди. Като гледам колежките ми какви порции храна поглъщат в почивката направо им се чудя... а до неотдавна и аз изяждах такива количества.

# 632
  • Мизия
  • Мнения: 295
Момичета, днес правя точно 30 дни, откакто съм на режима. Резултатът ми е:
Старт: 64,700 кг., талия: 93 см., ханш: 103 см.

Сега: 58, 700 кг., талия: 76 см., ханш: 100 см.
Свалените ми килограми са точно 6кг. за 30 дни.
Много съм щастлива Simple Smile

# 633
  • София
  • Мнения: 1 434
17 см. от талия! Astonished

# 634
  • София
  • Мнения: 11 566
Страхотен резултат! Интересно ми е да разкажеш какво ядеш, би ли споделила? 6 кг са много добър резултат, аз свалих бързо първите 5 кг, но започнах от повече.

Стриктна съм и свалям по 100 грама, но днес е четвъртък, утре - празник, събота на детски рожден ден, доколкото се познавам няма да издържа, ще внимавам поне с количествата. ММ четири дни  ще е хоум офис, т.е. ще се храня с него, което никога не е добре, по-лесно ми е като няма сготвена храна през деня. Премерих се 57,5 кг, сега отивам на тренировка, ще ми е интересно след нея колко вода ще съм източила. Исках до края на месеца да съм 55 кг, но вече ми се струват невъзможни с това темпо на отслабване.

# 635
  • Мнения: 25 737
Ния, ти каква цел гониш?
Добре са ти килограмите.

# 636
  • София
  • Мнения: 11 566
Не са ми никак добре, само 160 см съм. 53 кг гоня, по-добре съм на 50 кг даже, но пък тогава изчезват гърди, дупе, а свикнах с тях. Grinning

# 637
  • Мнения: 25 737
55кг е лесна цел, ще смъкнеш 2 кила до края на февруари.
Аз съм +2. Sad Варирам 58-59...но и хапвам и пийвам, повече от колкото трябва.

# 638
  • Мнения: 2 461
Здравейте, отдавна не съм писала Grinning а темите за отслабване са ми слабост 😀 Бременеех си на воля, родих и чавето вече е на 9 месеца. От както излезнах от болницата не съм мръднала на кг, умствено - може и да съм 🙃 Започвам от 76,5 със Зоната, тъй като е най-либерална, а още кърма. Яде се всичко, Нормализира се хормоните и се сваля. Вече съм 13 ден, а кг са 74 🎉🎉🎉  Тренировки нямам, тъй като времето ми е ограничено.
Желая много успехи на всички в темата. Прочетох много добри резултати, с пожелание да ги задържите 🍀🍀🍀

# 639
  • Мнения: 7 736
Оооо, Зизу, сърчица и поздравления ❤💫
честито и да сте здрави 🍀🎈🧸

# 640
  • Мнения: X
честито Зизу! Много здрави и щастливи бъдете Simple Smile
Аз Зоната също я харесвам, но не успях да намеря лесен метод да я спазвам Simple Smile

# 641
  • Мизия
  • Мнения: 295
Страхотен резултат! Интересно ми е да разкажеш какво ядеш, би ли споделила? 6 кг са много добър резултат, аз свалих бързо първите 5 кг, но започнах от повече.

Стриктна съм и свалям по 100 грама, но днес е четвъртък, утре - празник, събота на детски рожден ден, доколкото се познавам няма да издържа, ще внимавам поне с количествата. ММ четири дни  ще е хоум офис, т.е. ще се храня с него, което никога не е добре, по-лесно ми е като няма сготвена храна през деня. Премерих се 57,5 кг, сега отивам на тренировка, ще ми е интересно след нея колко вода ще съм източила. Исках до края на месеца да съм 55 кг, но вече ми се струват невъзможни с това темпо на отслабване.


Моят режим за много хора е малко странен (20/4), но от толкова много диети и режими ефект нямах и този определено е МОЯТ РЕЖИМ.
Имам две хранения за деня. Едно в 12:00ч. и едно в 16:00ч. През тези две хранения може да се яде абсолютно всичко, наистина всичко. Аз въпреки това съм спряла сладкото, сокове и газирано. Понякога, ако манджичката е по-мазна си позволявам две филийки хляб, но в редки случаи. Например на обяд си ям това, което съм сготвила за цялото семейство и след това в 16:00ч. хапвам нещо по-леко, като салата или кисело мляко. Вечерно време пия по един зелен чай, а през деня съм на две кафета, но всичко това без захар. Първата седмица ми беше трудно, но спазва ли се стриктно режима- бързо се свиква. Желая ти успех! Simple Smile

Да, наистина толкова сантиметри съм свалила. Не лъжа, защото ако лъжа, все едно се самозалъгвам. За уточнение: висока съм 160см. и целта ми е да съм 50 кг.

# 642
  • Мнения: 823
Niya,ти от много време си на режим.Ако е еднообразен в дългосрочен план,съвсем нормално е да имаш забавяне.Отчало всички бързо свалят 4-5 кг.Последните кг за мен ,се свалят с най-много ограничения и броене на ккал.Ще ги свалиш ,че ти толкова си свалила.Ама недей да мислиш само това.Flowers Hibiscus

# 643
  • Мизия
  • Мнения: 295
Може ли някой да ми обясни, как се слага лентичка с килограмите?

# 644
  • Мнения: 823
Аз не знам.Но исках да те помоля ,дали е възможно някакъв ник да си сложиш.Така без име ,не знаем как да се обръщаме към теб.

Общи условия

Активация на акаунт