Къде в Пловдив??? - 83

  • 29 811
  • 738
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 222
Да попитам още нещо, колко би ми струвало такси от ЦЖП гара до Хисаря ?

# 211
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Не вярвам хората да се возят често с такси до Хисаря, но до Асеновград, който е на 15-17 км взимат 20лв., но понякога искат да се плати в двете посоки, сиреч 40, за да нямат празен курс. Хисаря е на 40 км.
Не може ли да се обадиш в някоя таксиметрова компания и да попиташ, че даже да си резервираш курс, ако е възможно и те устройва!?

# 212
  • Мнения: 9 991
Здравейте, трябват ми МДФ плоскости, в Алати няма. Искам да могат да ми отрежат размери които ми трябват. Също богат избор на душ кабини, че нашата е счупена да я сменя.

# 213
  • София
  • Мнения: 1 222
Не вярвам хората да се возят често с такси до Хисаря, но до Асеновград, който е на 15-17 км взимат 20лв., но понякога искат да се плати в двете посоки, сиреч 40, за да нямат празен курс. Хисаря е на 40 км.
Не може ли да се обадиш в някоя таксиметрова компания и да попиташ, че даже да си резервираш курс, ако е възможно и те устройва!?

Благодаря, явно няма да ме устройва цената, щом за 15 км е 20 лв, до Хисаря ще е поне 50.

# 214
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Здравейте, трябват ми МДФ плоскости, в Алати няма. Искам да могат да ми отрежат размери които ми трябват. Също богат избор на душ кабини, че нашата е счупена да я сменя.
Практикер? Бриколаж?
Нашата душ кабина е монтирана доста отдавна. Параванът се счупи и дълго време търсех такъв размер и вид. Съвсем случайно лятото в търсачката ми излезе нужния - в Бриколаж. Отидохме на място - няма, а в сайта го имаше наличен. Оказа се, че не е изложен този модел, иначе го имаха.

# 215
  • Мнения: 9 991
Здравейте, трябват ми МДФ плоскости, в Алати няма. Искам да могат да ми отрежат размери които ми трябват. Също богат избор на душ кабини, че нашата е счупена да я сменя.
Практикер? Бриколаж?
Нашата душ кабина е монтирана доста отдавна. Параванът се счупи и дълго време търсех такъв размер и вид. Съвсем случайно лятото в търсачката ми излезе нужния - в Бриколаж. Отидохме на място - няма, а в сайта го имаше наличен. Оказа се, че не е изложен този модел, иначе го имаха.
Да разгледам сайта на бриколаж ме съветваш? Нашата от прсктикер я бяхме вземали, отдавна.. Ще ги разгледам онлайн, благодаря.

# 216
  • Мнения: 10 384
Плоскости Мебелин07 на Г. Бенев.

# 217
  • Мнения: 9 991
Май я намерих нашата кабина в бриколаж😘 ще видя и за плоскости те. Благодаря!

# 218
  • Пловдив
  • Мнения: 996
Не вярвам хората да се возят често с такси до Хисаря, но до Асеновград, който е на 15-17 км взимат 20лв., но понякога искат да се плати в двете посоки, сиреч 40, за да нямат празен курс. Хисаря е на 40 км.
Не може ли да се обадиш в някоя таксиметрова компания и да попиташ, че даже да си резервираш курс, ако е възможно и те устройва!?

Благодаря, явно няма да ме устройва цената, щом за 15 км е 20 лв, до Хисаря ще е поне 50.
А защо не нощувате направо в Хисаря? Има апартаменти и стаи за гости за по 30-40-50лв.

# 219
  • София
  • Мнения: 1 222
Не вярвам хората да се возят често с такси до Хисаря, но до Асеновград, който е на 15-17 км взимат 20лв., но понякога искат да се плати в двете посоки, сиреч 40, за да нямат празен курс. Хисаря е на 40 км.
Не може ли да се обадиш в някоя таксиметрова компания и да попиташ, че даже да си резервираш курс, ако е възможно и те устройва!?

Благодаря, явно няма да ме устройва цената, щом за 15 км е 20 лв, до Хисаря ще е поне 50.
А защо не нощувате направо в Хисаря? Има апартаменти и стаи за гости за по 30-40-50лв.

Има и за по-малко, но не мога да пристигна в Пловдив преди 21 ч, а вече влакове и автобуси за Хисаря няма.

# 220
  • Мнения: X
За кога ти трябва транспорт до Хисаря? Може и на лични да ми отговориш, стига да не е за тази вечер.

Намери ли сте стопанинът на Кокер шпаньола?

# 221
  • Мнения: 10 384
Толкова късно с такси може и 50 да не стигнат, със сигурност ще хване курс и за връщане.
Хотелът на самата гара е 40 лв нощувката, резервация може и в booking, отзивите не са лоши, нов е и за една вечер с късно пристигане и тръгване рано, според мен е идеален вариант.

# 222
  • Мнения: X
Стандартна практика на такситата е, от Пловдив в посока извън града, плащаш 50% върху цената на апарата. След 22 часа е нощна тарифа. Има таксиджии, които изключват апарата и му слагат табела "не работи" за такива курсове. Но трябва личен и предварителен контакт с "правилния" човек. Ако го спрат на проверка, трябва не го санкционират.

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
Аз също мога да ви съдействам с транспорт до Хисаря, зависи от датата и часът.

Да, кокерът си откри семейството.

# 224
  • Мнения: 9 991
Хостели има евтини. Аз съм си вземала като съм пристигала в София и няма за Пловдив транспорт. За 15 лв. Колкото да не сме на улицата до първия автобус.

Общи условия

Активация на акаунт