Къде в Пловдив??? - 83

  • 29 819
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 295
На брезовско шосе ( от панаира към илиенци ) от дясната страна има 2 месарски магазина един до друг . Единия май е MA market ( не съм сигурна , че беше така ) знаете ли как беше другия ?

# 721
  • Мнения: 1 197
Скрит текст:
UNION IVKONI LTD.| 50 Vasil Levski Str. | 1142 Sofia | Bulgaria
t +359 2 986 7997 | | m +359 879 356 209
w: www.uni-holidays.bg | e: holiday@union-ivkoni.com

Emilia Paleva
[/quote] Точно пък тази агенция никога не бих ползвала.

# 722
  • Мнения: 795
Здравейте, може ли бързо да кажете магазин за месо в близост до гранда? Трябват ми свински ребра, но в лекси няма.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Здравейте, може ли бързо да кажете магазин за месо в близост до гранда? Трябват ми свински ребра, но в лекси няма.
имаше м-н за месо точно на ъгъла до свегофара на гранда.

# 724
  • Мнения: 295
А да знаете хубав магазин из Пловдив който да има кълцана наденица с праз и най вече хубава сланина . Но не такива като в хипермаркетите , а наистина хубави .

# 725
  • Мнения: 2 488
От магазина на Ритон Първенец сме взимали хубава сланина. Имат няколко магазина в града. За наденица не знам.

# 726
  • ...
  • Мнения: 513
Здравейте. От къде бих могла да купя пликове, които се запечатват за пренос на течности в самолет?

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 1 306
В DM съм виждала цели комплекти за пренос на течности. Съдържат няколко малки шишенца.

# 728
  • Мнения: 2 744
Дами, помагайте, трябва да купя една специфична, явно, билка - страшниче.
Ходих в билковата аптека, аптеките в центъра ги обиколих, никъде не намерих.
Предложете къде да търся.

# 729
  • Мнения: 6 939
Някъде из града може ли да се тества колело Рuky?

# 730
  • Мнения: X
Дами, помагайте, трябва да купя една специфична, явно, билка - страшниче.
Ходих в билковата аптека, аптеките в центъра ги обиколих, никъде не намерих.
Предложете къде да търся.
Първо, честито за наградата от новогодшната игра на бг мама.

Провери ли в билковата аптека на тунела - 36,6?
Ако нямат налична в момента, при тях винаги може да се пусне заявка, стига някой да я предлага.
Другото име на билката е Asplenium trichomanes L., от сем. Aspleniaceae — Изтравничеви

Иначе поръчка он-лайн може да пуснеш от тук

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 15:47 от Анонимен

# 731
  • Мнения: 295
Намерих наденици с праз от месарския магазин ма Финес , оказаха се доста добри . Преди от там взимахме хапки с моцарела на 6лв/кг , но вече нямат . Да знаете някъде хапки от кашкавал или сирене или нещо подобно на гд същата цена ?

# 732
  • Мнения: 2 452
Здравейте. От къде бих могла да купя пликове, които се запечатват за пренос на течности в самолет?
имаш предвид найлонови пликчета със цип ли? Има в Кауфланд, Джъмбо мисля в Лидл и на много други места.

# 733
  • Мнения: 2 744
Благодаря на потребителката по-нагоре!
От билковата аптека не можели да ми свършат работа с тази билка, учудиха ме.
Та, знаете ли някаква дрогерия, билков магазин, където да потърся въпросната билка?

# 734
  • Мнения: X
Скрит текст:
Фрамар имат поне пет аптеки в града, щом го предлагат онлайн, значи при липса на наличност, след заявка ти го доставят. Както със сигурност доставят и в билковата аптека 36.6 Тунела.

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 00:48 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт