За един спокоен и природосъобразен живот в извънградска среда

  • 34 881
  • 1 415
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 19 252
Преместихме се извън големия град заради по-малкото стрес, чистия въздух и възможността да отглеждаме спокойно дете и да помагаме на бездомни животни.

# 91
  • Мнения: 814
Стресът е много по-малко, а чистия въздух-в изобилие.

# 92
  • Мнения: 1 488
Заради природата . В градовете вече няма никаква зеленина, много ми липсва това

# 93
  • Мнения: 1 021
Искам да живея извън големия град , защото тук вече не можеш да спиш спокойно , шумно е , мръсно е , хората са забързани и никой не се съобразява с никой . Детето ми е още малко , но не си представям как ще я пусна да излезе на улицата сама .

# 94
  • София
  • Мнения: 944
Бих живяла извън града, някъде в околностите на София заради спокойствието и чистия въздух, който предлагат.

# 95
  • Мнения: 1 392
Тишината,  чист въздух, спокойствие , безопасност ...

# 96
  • Мнения: 942
чист въздух, спокойствие, градини с екологично чисти плодове и зеленчуци- собствено производство,.

# 97
  • Мнения: 1 389
Защо бихте живeли извън големия град?
Аз от София отидох да живея в по-малък град, заради въздуха, хубавата градска среда. Всичко е много по-близко и не си убя времето. Може би след време ще отида да живея в някое китно българско село.

# 98
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 183
Бих живяла извън града заради спокойствието, зеленината, цветята в градината, вечерите по залез навън, кафето без уговорки и срок с комшийката отсреща, пресните и истински зеленчуци от градината, добротата на селските хора с техните съвсем други проблеми. Изобщо обожавам селото😊🤩 През лятото често бягаме там дори и през седмицата просто, за да вечеряме навън със светулките вместо пред телевизора вкъщи. Някой ден ще живея извън града!

# 99
  • Мнения: 6 283
Преместихме се от София в по-малък град,защото искаме да отгледаме децата си в по-чист въздух,по спокойно движение по улиците,по дружелюбни и човечни хора.Ремонтирахме и селската къща на дядо,с идеята след години там да остареем с двор пълен с зеленчуци и овошки, както мина моето детство. Посещаваме я редовно и не ни се тръгва към града.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 470
Стрес и забързано ежедневие, чист въздух и спокойствие от шум и много хора

# 101
  • Мнения: 1 565
Заради пространството, свободата, шума ,чистият въздух и красива природа..  Живяла съм в града няколко години, от скоро  живея на село и се чуствам много по-добре.

# 102
  • Мнения: 984
Заради чистият въздух и спокойствието.

# 103
  • Мнения: 890
Най вече заради чистия въздух

# 104
  • Мнения: 346
Аз лично бих живяла извън големият град най-вече заради тишината и спокойствието. Бих избягала от забързаното ежедневие и огромния трафик на града.

Общи условия

Активация на акаунт