Карти Таро тема 22

  • 21 251
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 973
Здравейте, моля да ми помогнете в тълкуването на тези карти във връзка с отношенията между двама души и по конкретно - намесен ли е трети човек?
Дяволът, 2 Пентакли и 2 Чаши

# 691
  • Мнения: 6 166
Твоето тълкувание какво е и какъв е въпросът?

# 692
  • София
  • Мнения: 973
Твоето тълкувание какво е и какъв е въпросът?
Въпросът е има ли намесен трети човек в отношенията между двама души?
Чисто интуитивно този Дявол ми се струва, че има "пръст" в цялата работа. В следствие на него, има голямо колебание към кой от двамата човекът да се ориентира. Това е моята интерпретация

# 693
  • Мнения: 6 166
По правилата на Да и Не имаш 1 Не, 1 Не още и 1 Да карта. Бих казала Не. Няма трети човек. Дяволът показва връзка на зависимост, а двете двойки че трябва да се вземат решения относно откъсване от тази връзка на зависимост. Това, в което сте заплетени са: емоционално и парично. Някой държи контрола над парите и някой държи другия в емоционален шантаж. Т.е. още не, но може и натам да отиде.

# 694
  • Мнения: 37
Здравейте, а, как се тълкува карта да ли е, или не?

# 695
  • Мнения: 6 166
Има списък. Мисля че и на първа страница го имаше. Ако не ще добавя към другата тема секция за прогнозиране с таро. Всяка карта е свързана със зодиакален знак, период от годината и с да или не значение.

# 696
  • Мнения: 37
Примерно за отговор на въпрос, как да тълкувам - Светът, Четворка Жезли и Звездата? Да или не.

Благодаря, ама никъде не го намирам, поразрових се, ама явно не довиждам 😂

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 12:29 от MariaMB

# 697
  • Мнения: 1 544
Една главоблъсканица от мен.
Прекъснах отношенията ни с една особа по много причини. Напоследък обаче активно ме търси - за уж несъществени неща .Което буди в мен въпроси ,естествено .

1.Защо ме търси ?
Излетя Звездата
Изтеглих : 3 пентакли - 8 чаши (+ Кралица пентакли ) -Колесницата

2.Какви са й намеренията всъщност?
7 меча ( + 10 пентакли ) -Силата - Глупакът

(На този въпрос изпаднаха Колесницата - Смъртта - Луната - 4 пентакли ,чудех се дали да им обърна внимание,но повторението на Колесницата ме накара да ги запиша .Бил е задвижен някакъв процес,форсиран,минал е етап на трансформация,който е довел до тотално объркване ,всичко е преувеличено и преекспонирано и има необходимост от стабилност и установяване на статукво )

3.Какво крие ?
Страшния съд (+Рицар пентакли ) - Слънцето ( + Жрецът) - 8 меча.

Какво успях да сглобя :
По Звездата е напълно ясно,че отношенията са в разпад,отдалечаване. Но се опитва да впрегне рационалното мислене ,въпреки емоциите (Колесницата) ,но защо тази Кралица пентакли не ми се вижда оперена и доминантна тук.Сякаш има толкова много желания ,а някак неизпълними ,търси дискусия ( 3 пентакли ).
По 7 меча + 10 пентакли мисля,че лавира и се опитва чрез роднини да ми въздейства ,но следвайки своя личен интерес ,защото се чувства безсилна от затруднената комуникация (Силата).Надява се на добър изход и едно ново начало с Глупака на 3-та позиция.Или на моята наивност? - не мога да преценя.

Страшния съд говори за проблем от миналото,останал неразрешен.Пропусната възможност.Чела съм,че Рицар пентакли говори за конкретен мъж,стабилен и малко бавен,но сигурен.Не го връзвам тук...Смята,че е била заслепена от общоприетия морал (Слънцето + Жрецът) ,но се е получила патова ситуация. Тя нито знае какво се е случило,нито какво да направи.

Много карти,много нещо...Но ако някъде имам нужда от пояснение,тегля допълнителни. Много ще се радвам  някой да се включи. Със сигурност пропускам нещо или го изкривявам по мой вкус Simple Smile

# 698
  • Мнения: 6 166
Звездата: избягала си и и тя иска пак да те докопа.

7 Меча + 10 Пентакли - имаш ресурс, от който тя иска да почерпи. Това може да са качества, които ти имаш, а тя не, може да е достъп до среда, клиенти.

Интуицията ми по тези карти ми казва, че нещо имаш ти, за което тя иска да те използва, да те изманипулира нещо също. И това го иска бързо. Да не е от тези приятели, които те търсят, за да ги поласкаеш нещо или да ти стиварвт проблемите си, ти да им се притесняваш, докато те се правяъ на луди по глупакът и си правят каквото си искат.

# 699
  • Мнения: 1 671
Привет,
На въпрос какво е отношението на В. Към жена, снощи за излизали за 1 ви път тегля
Силата крал Пентакли и Страшния съд
Аз мисля, че е мисли за силна, стабилна, земна жена, която може да му даде сигурност.Този Съд накрая ме навежда за ново начало с нея, има желание той за промяна🌷
Какви са чувствата на този същия към бившата му
10 чаши 4 чаши 7 жезли
Тук виждам отбрана, защита на позиции, собствена теза, нещо може би се е счупило( щастливото семейство?!!).
Какви са отношунията между двамата
6 жезли 4 пентакли 7 меча
Измама, предателство, послост, квързани с пари, имоти, всеки за себе си е дърпал, горделиви, инатливи
Обаче картинката се получава.Започнах отзад напред...
Момичета 7 те за Вас какво говорят?

# 700
  • Мнения: 116
Здравейте, момичета! Хвърлях си карти за една приятелка, с която станахме такива сравнително отскоро, около 2г, състудентки сме, но понякога се чудя какво ли точно мисли за мен и наистина ли ми е приятелка, защото много често взеха да ми повтарят да се пазя от завист от приятелки, а и аз също го усещам на моменти.

1. Първият въпрос е какво е отношението на И. към мен?
-  3 меча, 9 чаши, Крал чаши

2. Вярна ли/истинска приятелка ли ми е?
- 4 жезли, Крал пентакли, Кралица чаши

Тепърва започнах сама да си хвърлям карти и още не мога да ги тълкувам, знам само значенията им, но може би някой ще се включи, ако има желание. Благодаря предварително! 🍀🌹

# 701
  • Мнения: 236
Здравейте момичета!
Хвърлих карти за отношение на човек 1 към човек 2.
Паднаха се колесницата - звездата - 9 меча.
По колесницата и звездата съдя, че човек 1 е решил и иска да бъде с човек 2, 9 меча някак не ми се връзва, евентуално нещо го дърпа назад, страх го е поради някаква причина.
Според вас 9 меча какво означава в тази конкретна комбинация?
Редакция: Изтеглих и за чувства.
Паднаха се Любовниците - Крал чаши - 4 пентакли.
По любовниците и крал чаши съдя че човекът е увлечен, но същевременно се колебае и е склонен да остави нещата такива каквито са тоест да не си даде воля на чувствата. Което пък е в противоречие на предишната подредба.

Последна редакция: сб, 22 фев 2020, 17:15 от Sleepy B

# 702
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 253
Здравейте ,момичета!
Зададох въпрос свързан с мен. Ще срещна ли нов(друг) мъж?
Паднаха се:
Дяволът Шестица мечове Паж жезли

Моето тълкуване е: Ще бъда подложена на изкушение (Дяволът) чрез някаква новина или предложение, свързано с пътуване или преместване в друг град.Не виждам фигура за мъж( дворцови карти). Тълкуването ми е отгоре отгоре.
Ако иска някои да се включи с неговата интерпретация.
Благодаря!

# 703
  • София
  • Мнения: 973
Здравейте ,момичета!
Зададох въпрос свързан с мен. Ще срещна ли нов(друг) мъж?
Паднаха се:
Дяволът Шестица мечове Паж жезли

Моето тълкуване е: Ще бъда подложена на изкушение (Дяволът) чрез някаква новина или предложение, свързано с пътуване или преместване в друг град.Не виждам фигура за мъж( дворцови карти). Тълкуването ми е отгоре отгоре.
Ако иска някои да се включи с неговата интерпретация.
Благодаря!
Във високите си вибрации Дяволът изразява много силни емоции, много страст, много огън и то с човек, който идва към теб - може да е от друг град или от чужбина. Открива се нова възможност според мен съвсем скоро ще имаш нов човек в живота си

# 704
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 253
Здравейте, моля да ми помогнете в тълкуването на тези карти във връзка с отношенията между двама души и по конкретно - намесен ли е трети човек?
Дяволът, 2 Пентакли и 2 Чаши
Дявол и Двойка чаши
Неправилна преценка на ситуацията. Объркване между мечти и реалност. Неглижиране и подценяване на ситауция/и, които не зависят от питащия. Изключтелна неяснота относно намерения и поведение.

Това тълкуване на комбинацията ми е давано от Мона , но тъй като мнението е от заключена тема не мога да го цитирам.
За комбинация Дявол и Двойка пентакли имам записки , че означава депресия.

Общи условия

Активация на акаунт