Знаете ли кого видях!?... тема 37

  • 130 959
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • софия
  • Мнения: 25 479
Ани Пападопулу - фина, деликатна, и като външен вид, и като поведение. Прекрасна.

# 91
  • Мнения: 13 082
Днес следобяд в центъра победителката от Хелс Китчън Чилева, бях забравиша колко е неприятна. И на Коледния базар приятелката и бебчето на Венци Венц, на снимки не ми харесва, но на живо е много хубаво момиче, а бебето е бонбонче.

# 92
  • Мнения: 61
В мол Парадайс - Димитър Калайджиев от “Фермата” /строен, с очила/ и бившата гимнастичка от ансамбъла Елена Бинева / без грим, фина и сдържана/. Не бяха заедно.

# 93
  • Мнения: 24 369
Венелин Петков - елегантен и стилен

# 94
  • Мнения: X
Мариан Бачев тази сутрин, излезе спокойно от едно кафене с чаша кафе в ръка. Завидях му, че търчах с детето да го водя на училище.

Любо Нейков преди седмица. Слезе от една  кола и влезе във входа на жилищна сграда.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 003
И аз да отчета за известно време назад! Мария Петрова и Петър Стойчев на летището, в полет до Истанбул! Мария-много хубава, свежа, много ми хареса как е облечена- с дълга пола солей, в нестандартно шарено-лилаво и с кецове! В косата беше леко рошава, ноооо и аз се нося така, така че го приемам за нормално Ill
 След няколко седмици- в полет от Истанбул към София- Росен Плевнелиев- много съсредоточено четеше!

# 96
  • Мнения: 24 369
Цецка Цачева

# 97
  • Мнения: X
Ричи Липовона, на касата в Джъмбо, само се оглеждаше, да види сигурно дали някой го е познал. 😆 По-невзрачен и по-дребен, отколкото си мислех.

# 98
  • Мнения: 1 406
Джуди от на кафе в болница Токуда.

# 99
  • Мнения: 24 369
З.Златанова, беше министър на нещо, но не помня на какво  Mr. Green
Денди с кучето по Витошка. Голяма карикатура. Или беше пиян  Crazy

# 100
  • Мнения: 39 346
Правосъден министър.Има доста специфична физиономия.

# 101
  • Мнения: 1 182
Орлин Попов - няколко пъти го виждам в Сан-Стефано плаза. Говори по телефона или яде сладолед в Джелато енд Лате. Simple Smile)

# 102
  • Мнения: 24 369
Попов ли? Или Павлов?

# 103
  • Мнения: 1 182
Павлов. Извиинете за грешката.

# 104
  • Мнения: X
От днес Деян Донков и Радина, Кристина Белчева, Йоана Буковска.

Общи условия

Активация на акаунт