Жена ми изневерява

  • 19 111
  • 430
  •   1
Отговори
# 420
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 017
Ееех, какви аграри имаше едно време, а сега...
Нещо като "Принца просяк"?

# 421
  • Мнения: 3 684
Ееех, какви аграри имаше едно време, а сега...
Я! Ти пък от къде знаеш?

# 422
  • Мнения: 2 749
Абе, авторе, тя не ще да спи с тебе, а ти и финансов разчет си направил защо да не изневерява! Нямам думи просто! Колкото повече те чета, толкова повече си мисля, че напълно си заслужаваш жената.

# 423
  • Paris, France
  • Мнения: 14 026
Скрит текст:
Да самият аз като върна лентата на зад не мога да разбера защо съм го направил. Безкрайно много съжелявам, че тя ми е любовта на живота и майка на децата ми как съм могъл да го направя. Ако аз с моето поведение наистина съм я подтикнал към това безкрайно много съжелявам. Дано да и дойде акъла, аз със сигурност ще коригирам елемевтарните и човешки неща които не съм правил. Засега сме добре има напрежение естествено което ще си остане доста време /на мен ми е изключително тежко за начина по който го направи/. Призна си че е имала 8месеца паралелна любовна връзка с този идиот.
Като цяло за всички изневеряващи или мислещи да го направят един съвет: Заслужава ли си заради едното ебане да си сложите такова петно върху същността си, и то от знаещете за това, а те са най-близките ви. Това петно и липсата на доверие и уважение ще остане за много много време. Освен това ако ви изхвърлят как ще се оправите /проста сметка /за нормална жена без да е кифла/ 2 деца по  400лв от двамата родители, сметки за апартамент 200лв. И но ако и се предостави, Цигари 150лв. , разходи за кола и поддръжка 150лв, разходи за майката 400лв. Ами това означава, че и трябват минимум1300лв. чиста заплата. А как ще спестите за почивки, екскурзии, ресторанти, заведения, бижута,  и много други глезотии, да неговорим за частни училища и детски градини, нова кола, лекарства/прегледи ако някое дете е болно и т.н. и т.н.
Просто помислете за последствията, и то много сериозно. Колкото и да сте прикрити има вероятност да ви хванат. А хванат ли ви един път, ако помислите за това за напред ще ви хванат много по лесно.
Самият аз и казах: сега ще простя /заради децата и то не на 100%/ но следващия път дори няма да ти дам шанс да обясняваш /и ще го направя точно така дори да е само сериозно подозрение/. А ако само доблиги същия идиот или дома му край.
За хванатия в изневяра винаги ще има чувството, че го следят по някакъв начин.
Така, че мислете освен за ебането и за сериозните последдтвия. А те могат да бъдат хатални за машия живот и живота за най милото ви децата.

Мене никога няма да ме хванат в изневяра, споко! Ако беше толкова фатално и финално нямаше половината свят да хойка.

Нямам чувството, че жена Ви се е крила особено, напротив. Никоя жена с всичкия си не се такова с чужд мъжв къщата си  докато мъжът и и децата са у дома.

За изчезналото след случката уважение - ми то нейното към вас отдавна е изпарено, ако изобщо го е имало, за да се стигне до текове с чужд мъж пред вас.

Как ще се оправяме като ни изхвърлят си е наша работа. Специално мене не могат да ме изхвърлят и посмъртно без съдия да го постанови. Милиони жени напускат бащите на децата си, с децата и заживяват с нов любовник и нищо особено не им се случва. Тук, във форума, пишат такива жени. А и явно Мунчовците, които не реагират остро и търпят друг мъж да такова жена им, не се разделят с нея когато разберат за изневяра, не са малко.

Сметките за живота след раздяла не са точни. В голям град кола не е нужна, пушенето може да се спре и ето ти 250-300 лева по-малко. 1000-1300 лева не е невъзможно да се изкарат.

За почивки, ресторанти, бижута и глезотии ще се погрижи следващия тъпкач. Няма нужда да излизат от женски джоб. Ти разсъждаваш като мъж. Питайте някоя позната вдовица или разведена с две деца как се справя и с колко пари и ще научиш интересни неща.

Жените си казваме всичко една на друга. Жена ви със сигурност знае как и с колко пари се гледат две деца от сама жена по-добре от вас.

# 424
  • Мнения: 286
Колкото и да съм толерантен човек, склонен да прости грешка, ако отсрещната страна се разкайва, във вашия случай считам, че раздялата е най-правилната постъпка.
Думите на жена ви разкриват, че тя не ви уважава, няма чувства към вас, и дори и звездите да й свалите, няма как да я възбудите. За нея вече не сте сексуален обект. Някъде по пътя ви заедно, нещо се е променило. Как и защо се е случило, само тя ще знае.
Вие сериозно ли искате да спите в едно легло с човек, който не ви обича? Мазохизъм в името на децата не е в полза на децата, защото те бързо ще усетят интуитивно.
Доста сте разглезили жена си (6 години не работи?!) и твърде вероятно е това да е причина за търсене на страст, емоции и други интересни приключенски преживявания. Казано накратко и жаргонно: скучаещата жена мисли и прави глупости.

# 425
  • София
  • Мнения: 1 582
Има нещо много сбъркано във вас щом смятате, че този, който изневерява и е направил изборът да го прави, е с по-малка вина от мъжа й в случая.

Ще взема и аз да си намеря някой добър човечец да ме издържа, ще му родя две деца и ще стартирам професия домакиня. Стига с тези остарели размисли и страсти...

# 426
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 017
Има нещо много сбъркано във вас щом смятате, че този, който изневерява и е направил изборът да го прави, е с по-малка вина от мъжа й в случая.

Ще взема и аз да си намеря някой добър човечец да ме издържа, ще му родя две деца и ще стартирам професия домакиня. Стига с тези остарели размисли и страсти...

 Ако приемем, че тази история е истинска, естествено, че вината е на този, който изневерява. Никои не я е насилвал да се обвързва и да ражда деца от човек, когото не харесва. Или пък, ако е спряла да има чувства към него, първо приключва старата връзка, и после започва нова.

# 427
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Само скучаеща и малоумна жена би изневерила в дома си , в присъствие на семейството си. Колко " разглезени " жени биха рискували и изневерили примитивно и демонстративно. А ако беше ги пребил брутално, по мъжки ?
Съжалявах двойки , в които доминират негативните персони.  Но всеки сам трябва да изгради авторитета и щастието си . Търпеливите мъченици, оправдали пасивността си с др. съдби и цели, са прости страхливци . Дано автора,  "в името на семейството ", не носи рогата си до финала на живота си .

Последна редакция: чт, 19 дек 2019, 14:29 от Viviana91

# 428
  • Мнения: 6 134
Много хубаво мнение е последното. Не харесвам слабохарактерни мъже и жени, точно по тази причина, че се оставят да бъда тъпкани в името на нещо си (по избор).
На мястото на автора след такава гавра с мен наистина не знам точно как бих постъпил, но съм убеден, че ще има бруталности.
Донякъде обаче съм съгласен с автора, с толкова малки деца за жената няма много опции да работи, а и неговата определено трудно би се реализирала след такава пауза. Така че вариантите пред него са пак да я издържа заради децата, докато тя се ласка вече съвсем свободно като необвързана и бог знае какви татковци води при децата, другия вариант е да намерят някакъв начин да съжителстват заедно.
Аз поне за едно съм сигурен в такъв случай, бих изгубил всякакво уважение към нея и бих я третирал ужасно, други подробности бих спестил. Колкото до тъпкачите, такива винаги ще има дори и за сравнително "непривлекателни" жени, но вече мъж да носи отговорност и да издържа нея и децата става много по-трудно.

# 429
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Има и трети вариант. Мъжът печели правата за децата . Намира грижовна съпруга или роднина. Не всички скучаещи жени са добри домакини и възпитателки.
Случаят с починалото от отрова дете и майка му беглец е показателен.

# 430
  • Мнения: 3 186
А ако беше ги пребил брутално, по мъжки ?


Тя си го познава идеално що за мъж е.

rf22, тя ако започне да работи, няма да се спре от изневери. Съвсем ще го удари на живот.

Общи условия

Активация на акаунт