Жена ми изневерява

  • 19 089
  • 430
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 428
А защо трябва да оставяш децата? И въобще как е възможно да ти се прави секс със тая жена?

# 16
  • София
  • Мнения: 11 464
и не съм я карал да работи от бременноста с първото ни дете та вече 6години.  
Това, авторе, е част от проблема!
Много съжалявам, не мисля, че има начин да я накараш да те пожелае сексуално, да я хапеш страстно, да я чукаш като животно и да я гледаш мръснишки и властно едновременно, докато я издържаш финансово.
Но със сигурност, ако й повтаряш, че я обичаш "до полуда" - няма да успееш.
Жените, а и хората, или поне ние, българите, имаме нещо сбъркано - когато разберем, че някой ни е в "кърпа" вързан, губим интерес, страст и пр.Нали затова жените четат книгите как да бъдем кучки - за да не омръзнат на някой мъж. Ти четеш ли такива книги - как да не омръзнеш на жена? А то дали и има, не знам. Авторе, ако се е чукала с оня в твое присъствие, макар и в друга стая, и ако не е Пързалка - бий й шута, ама немедлено, така че с кеф да я гледаш как тя бие шута на оня, щото па той нема кинтите да я издържа неработеща, барабар с децата ви Grinning.

Поне тоя кеф си достави пич, па ти че ще плащаш издръжка е ясно, няма да оставиш децата ти да гладуват:)

# 17
  • Мнения: 6 166
Не го оставяш. Оставяш жената. Не се подобряваш ти.

И звучи гадно, но знам за подобни случаи и за съжаление единият гради, а другият продава лъжи на конвеир. Накрая най-добре е децата.

# 18
  • Мнения: 3 114
Изритай жена си. Децата не са виновни, ако може нека останат при теб. Тя така или иначе иска да се разделите, затова прави скандали и разправии. Ако наистина е правила секс в съседна стая, то явно не и дреме дали ще я хванеш или не. Не и дреме за теб ама въобще. Тя даже не те уважава, като човек, който най малкото я издържа.

Бягай с 200.

# 19
  • Мнения: X
А, ми че то ако е така децата ще останат с теб. Не виждам драма. Тя ако е безработна няма как да ги гледа.

# 20
  • Мнения: 661
Няма нищо по отблъскващо,  от мъж без характер..Вие сам,  не се уважавате....Ако бях на ваше място, щеше да ме е гнус да си легна с тази жена...А Вие си я обичате,и я желаете...По този начин, и вдигате самочувствието още повече, а тя ще стане още по нагла ...Безумно е...Оставете децата, и какво сте градил...Проблема е ,че нямате характер, и не се уважавате...А на нея,  й е все тая за Вас....Гледайте си децата, а не я разкарайте...

# 21
  • София
  • Мнения: 10 561
Оставаш на жена ти минимална издръжка, ако иска повече - да си намери работа. Осигуряваш си всичко за децата и къщата. Нея я изритваш да спи в някоя друга стая. И си намираш някоя сладка девойка, която ще е щастлива с теб.

# 22
  • Мнения: 13 786
Оставаш на жена ти минимална издръжка, ако иска повече - да си намери работа. Осигуряваш си всичко за децата и къщата. Нея я изритваш да спи в някоя друга стая. И си намираш някоя сладка девойка, която ще е щастлива с теб.
Направо моите думи са това. Дори не се развеждаш.

# 23
  • Мнения: 31 572
Оставаш на жена ти минимална издръжка, ако иска повече - да си намери работа. Осигуряваш си всичко за децата и къщата. Нея я изритваш да спи в някоя друга стая. И си намираш някоя сладка девойка, която ще е щастлива с теб.

Глупости. Да я изхвърли направо.
И да се бори за родителски права.

# 24
  • София
  • Мнения: 10 561
Не е ок, заради децата.
Малки са още.

# 25
  • Мнения: 661
Не е ок, заради децата.
Малки са още.
А по добре ли е , да живеят в скандали..А и,  като гледам манталитета на тази жена, няма да е голяма загуба за децата и тяхното възпитание..

# 26
  • София
  • Мнения: 10 561
Какви скандали?

# 27
  • Мнения: 2 220
Не вярвам тая тема да е реална, толкова нагла жена не знам да има..и все пак, ако е истина, наритваш я да ходи да си се **ка с когото иска. Ти децата ще си ги осигуриш, няма да са голи и боси. И за друг път да знаеш-жена без работа не се оставя, защото започва да мисли само простотии.

# 28
  • Мнения: 568
Воайорска пързалка.
Ако не е, да питам автора: как смятате, ако тук получите съвет какво конкретно да сторите и къде да пипнете жена си, за да Ви пожелае...наистина ли вярвате, че всичко ще тръгне по мед и масло?
Не мисля, че интелигентен човек с уникална "за страната" професия може да скалъпи подобна история, съжалявам...

# 29
  • Мнения: 25 571
Не ми се обясняват и четът глупости.

И на мен.
Постарай се повече следващия път.

Общи условия

Активация на акаунт