Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 655
  • 801
  •   1
Отговори
# 630
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Тотална криза !
Памперсите не стигнаха и за сценаристите. Или просто са отрязали кадрите с тях?
Този епизод беше за празненството на екипа послучай приключването на сезона. Каквото успяха да вместят в предвиденото време, това ни показаха. А в целия сезон - каквото успяха да измъкнат от носовете си сценаристите / както казваше Мазов/- това видяхме. Аз видях как артистите си отдъхват, че сезонът свърши, казвайки си"Каквото можахме- направихме, но с пр*дня боя не става". Аз също въздъхвам с облекчение.

# 631
  • Мнения: 9 081
Пфуу, аман от коравосърдечни люде, които сте се събрали тук! 😁
Майче, Яни ми аз пък снощи не пуснах ни една сълза, днес - да!
Хайде малко почивка, ще ги мъдрим и къдрим с новият сезон.
Весели празници на всички!

# 632
  • Мнения: 9 374
Хахах, Амбър, аз пък съм обратното. Вчера успях да се развълнувам повече отколкото днес. Joy

# 633
  • Мнения: 9 624
Ааа, Амбър, аз не съм пускала сълзица на епизод на ОЖ от миналат година, тъй че....Joy

Вчера бе малко по-положително, днес бе предвестено и без съспенс.

# 634
  • Мнения: 123
За какво се правят толкова сезони, не ми е ясно. Сега видях че Столичани в повече е стигнал 13 сезона. Явно това им е начин на работа, и тук може да го докарат до толкова.
Вместо да направят нов филм, за какво се провлачва толкова стар!

# 635
  • София
  • Мнения: 4 429












ЗА  МОБИЛНИ  



# 636
  • Мнения: 336
Кръвни връзки

Обещаващо начало, да донеса и аз един памперс?! Не е хубаво така с болестта, но не се напикак, а направо се нас*ах от смях с памперс масовката. Жени явно е и свършила щом й се допуши.

Направо Виолета 2. Кой ще й сложи системата? Сашко? => Да, а Павката Веснаков беше дилъра на смъртта.

Цонев много добър като имитираше Кръстева. Няма да е зле Владо Пенев да изиграе някоя комедийна роля и да покаже повече импровизация, че в драматичните образи е пълна скръб. И да се избръсне! Голяма лигня, тоест екипа пак се прояви с бездарието си ...

Не се видя добре с какво ще се самоубива, но е 10 мл.

Извратеняци, почти се вързах, че показаха минджата на Жени, а то било бебе Диана.

Пенев с костюм ... Simple Smile Петмезопитека що не беше поканен? А някоя от сестрите?

Жени беше много красива. За 8 сезона само половин минута слава ли получи? Мария Каварджикова има талант, но няма вкус да си избира роли. А може и да е вярно, че мъжът й е малко психо и й е изпил тотално мозъка.

"Детето не е от Александър" - тази сапунка стана вечна, освен ако нова не фалира.



Сбогом г-жа стихийно бедствие! Ти поне се спаси от простотията на колегите ти ...

# 637
  • Мнения: X
Привет отново Simple Smile

За прожекцията - преди да пуснат епизода, излезе Милошев и каза няколко думи за Стоянка Мутафова, призова за минута мълчание в нейна памет.
Започна към 7:20 и приключи малко след 8 (беше ми интересно са ви чета коментарите, като знам какво се случва до края Joy). Направи ми впечатление, че имаше голяма разлика в поведението на публиката на първия и последния епизод за сезона. Сега имаше смях на първата сцена с памперсите. След това...хората сякаш бяха отегчени. Приятелката, с която бях, твърди, че е чула хора около нея да пуфтят, че епизодът е само Евгения. Аплодисментите след това бяха протоколни, единствено се усети възторг, когато пляскаха на Димо Алексиев, ама наистина възторг. Той направи жест с ръка да поспрат Joy Колкото и да не съм фен на Калин, не мога да отрека, че героят е обичан.
След края Милошев излезе отново, каза няколко думи, после даде микрофона на Иван Спасов (другия продуцент и сценарист), който на свой ред говореше въодушевено - как Евтим си потъркал на няколко пъти очите по време на епизода, как ОЖ е енциклопедия на човешката душа и тн неща в този дух. Вяра Анкова излезе и говори неща от типа как ценят общата си работа.
Милошев в един момент спомена, че имали няколко готови проекта, но ги отлагали, защото ОЖ се радва на такъв интерес и любов от зрителите. От една седмица работят по девети сезон. Не каза името.
Специално внимание отдели на двама души - Мария Каварджикова и Димо Алексиев.
Относно Мария - каза доста мили думи за нея, за професионализма, каква актриса е. Сподели, че логично, за нея това е бил последния епизод в сериала, макар че тези дни се бъзикали как за умрял (Камбуров), Васил Банов бая си поснимал в сезона Simple Smile
Тя не присъстваше на прожекцията и той обясни, че е имала много основателни лични причини да не дойде. Говорил е доста с нея по телефона, за да я убеди, но не е успял.
Димо - тук разочароваха много хора, предполагам и доста от вас. Очертава се Димо да не участва в следващия сезон. Нашите, както винаги, не обявяват нищо категорично "този ще участва, онзи приключва", но това, което Милошев каза - че Димо е човекът, който е в този сериал от самото начало, от епизод едно и се надява някога, в бъдещето, отново да бъде част от тях. Пожела на Димо успех в проектите, които му предстоят.
Разбира се, по мое мнение винаги стои възможността да успее да го убеди да се върне, но засега това е положението.
Димо стана, каза няколко изречения.
След това накара всички от екипа да излязат отпред. Тук беше голяма изненада за нас - от актьорите бяха адски малко - Димо, Владо Пенев, Марта Вачкова, Янина Кашева, Милена Живкова, Диана Димитрова, Деси Бакърджиева, Неда Спасова, Дария Симеонова. Милена Живкова даже я мярнах случайно за секунди, не се появи за общата снимка пред таблото (която качих в горен пост).
За сметка на това имаше много хора от екипа зад кадър - режисьор, оператори, сценаристи, гримьори, гардеробиери и главния консултант на сериала.
Христина Апостолова взе микрофона, след нейната реч (благодареше на публиката) Милошев каза, че ще даде микрофона на актьорите за по 1-2 дими, но Марта го взе и само тя говори - каза какво семейство са в сериала и като доказателство изреди бебетата, които са се родили в екипа за тези осем сезона.
Това беше, после се изнизахме и последваха снимки и раздаване на автографи.

Не пиша кой какво точно е казал, защото всичко беше в стил - какъв труд се хвърля за сериала, как се гордеят с направеното, благодарности на зрителите - такива неща.

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 00:45 от Анонимен

# 638
  • Мнения: 1 747
На мен финалният епизод не ми хареса, добър замисъл, но сцената с памперсите и пиянските песни на Цонев си бяха пълна пародия. Накрая вместо да постигнат ефект и да е емоционално, просто беше скучно, отегчително и се питаш кога ще свърши.........

Финалната сцена си имаше заряд, сбогуването с приятелите и нейните момчета, думите, обичта, всичко това - прекрасно и напълно достатъчно. Адмирации за играта на Мария Каварджикова, това си беше нейният сезон, нито историята на Диана, нито Табаков.......

Димо игра страхотно, жалко че няма да го видим отново(поне за момента).

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 01:09 от Daniela Gospodinova 601697

# 639
  • Мнения: 580
На мен ми хареса финала, много сцени ме хванаха за гърлото, както каза и Янко. Сезонът ми хареса много повече от предишните два  и бих гледа следващия.
Ох, иска ми се Димо да остане, за мен сириалът е съвсем различен когато Калин присъства. И за другите ми любимци нямам представа. Например Янко едва ли ще го включват много вече.

Доне, благодаря за репортажа 🙂

# 640
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Не че очаквах повече, но все пак таях някаква надежда. Не ми хареса и много се замислям да гледам ли следващия сезон. Както каза ММ, сега голямо четене на бг-мамма ще падне, милошевица направо ще спи тук  Joy Joy Joy  Че от къде иначе идеи за цял нов сезон.

# 641
  • Мнения: 35 123
Може ли да ми припомнире момиченцето Ана на кого беше?

# 642
  • Мнения: 9 624
Най-после се сетих на кой друг епизод ми приличаше този - премиерата на 6-ти сезон. Тогава само Банков, Ева, Цонев и Христо и за 2-3 минути другите герои. Сега същата работа - героите на морето и ако имаше и 5 отделени минути за останалите.

Ана е на Калин и Наталия.

# 643
  • Мнения: 47 996
Проблема на сериала е обичайната ни шуробаджанащина. Не може без нея, ок, ама па и мааалко професионализъм трябва.

# 644
  • Мнения: 9 486
Доне, благодаря и аз за разказа! 😘

На мен ми хареса финалът. Сезонът като общо също, макар, че можеше и по-добре.
Не ми досадиха сцените във Варна, не ме подразни това, че само тях дават.
Сцената с памперсите беше излишна, но Цонев на плажа ми хареса.
И Калин, и Алекс ме трогнаха много, поплаках си.
Хареса ми как си отиде Евгения, сцените бяха хубави. Съпоставката с кръщенето, сбогуването с момчетата, начинът, по който се затича към свободата си и изчезна спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт