Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 589
  • 801
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 071
Топлата вода е измислена, но много копират сценаристите. Епизодът в който Жени не знаеше къде е тоалетната сме го гледали във "Все още Алис". Джулиан Мур взе Оскар за тази роля.
Точно това идвах да напиша. Оттам са откраднали и лепящите листчета, които Жени поставяше навсякъде.
Скрит текст:
Който се още не е гледал Still Alice, непременно да го гледа, невероятен филм и отлична актьорска игра на Джулиан Мур, Алек Болдуин и Кристен Стюарт! Джулиан все още няма "Оскар", но получи доста награди за този филм, напълно заслужено.

# 31
  • Мнения: 71
Толкова да харесвам Владо Карамазов по принцип, а толкова смотан да ми е тука в сериала...За какво си дойде, и за какво му разчистиха проблемите в личен план чрез смъртта на Дарина, като накрая явно са предвидили Кая да е с Алекс /след като и той ще бъде свободен след развода - детето на Биляна едва ли е от него/...И аз такъв мъж не съм срещала в реалността, да обича една жена (уж) и да изцепи с такъв разбиращ тон - ами ти заслужаваш да си щастлива с друг...Той да не е светец, да й желае щастието с друг, а той самият какво ще прави? Вече нищо не го задържа за постоянно в Щатите, явно актьорът няма да остане в сериала....Но пък се питам Алекс колко ли би останал? Сега и Калин да уредят с Романова и направо не знам...Нямам търпение да видя ще излезе ли нещо между Пената и Кунка! Иска ми се и Тасев и Нора да се съберат официално! А Мирослава да я дават на Петмезов или някой друг! Относно Марио и Зорница - никак не са ми интересни, такава мъка е там...Никога няма да се обичат с еднаква сила, все Марио ще е по-влюбеният, а тя ще се оставя да бъде обичана и да се самозалъгва, че може би това е любовта - тиха и спокойна...Направо не знам защо изобщо беше всичко с Табаков....Толкова щеше да е добре да си гледат двамата Диана и даже да имат и тяхно дете! Ще е най-големият сеир сега да се окаже бременна от Табаков, а пък отново да се е събрала точно с Марио....Големи любовни драми, голямо нещо! Айде всички по двойки, не искам никой да е сам в този сериал!

п.с. Галя не мога да я понасям, ако може и актрисата да напусне сериала - ще е най-добре! Наистина излъчва хладина, все с един и същ злобен поглед....И с Петър нямат никакво бъдеще, аман от техните истории! Вярно е, че ако тя не беше изневерила с Орлин, Петър нямаше да познава Поли! Не го защитавам в никакъв случай, но малко е късно да му вади кирливите ризи и чак сега да го обвинява за някакви неща от миналото, включително колко бил мекушав, докато беше женен за Виолета...Като не я е устройвало, не е трябвало изобщо да се захваща с този мъж, ако беше обикновен мъж - щеше да изкара една любовна авантюрка и да го забрави, ноооо все пак той беше трамлин за нея в професионалното й развитие, така че беше хубав, докато имаше изгода от него...Но стига толкова - могат да отгледат щастливи деца и без да се мъчат заедно...Актрисата не ме кефеше и в ролята си в Столичани в повече, където беше гадже на Юруков! И като споменах това, само на мен ли ми се стори позната актрисата - майка на Дарина в сериала? Май ми прилича на Гретхен от Столичаните...

Последна редакция: чт, 21 ное 2019, 14:23 от White_Freesia

# 32
  • Мнения: 580
Аз четох книгата, също много въздействаща

# 33
  • Мнения: X
Защо решихте, че Зорница ще е бременна от Табаков? Нещо не схващам взаимовръзката...

За мен любовта с Марио от самото начало не е тиха и спокойна, но както и да е Thinking

# 34
  • Мнения: 71
Защо решихте, че Зорница ще е бременна от Табаков? Нещо не схващам взаимовръзката...

За мен любовта с Марио от самото начало не е тиха и спокойна, но както и да е Thinking

Просто ми се искаше да има продължение на това между Зорница и Табаков - каквото и да е било....Но не знам какво са решили сценаристите, само си гадая какви са ги надробили...

# 35
# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 40 723
Накрая Калин ли прегръща Кая?

# 37
  • Мнения: 5 903
Росита, 2015 Мур взема Оскар точно за Алис.

# 38
  • Мнения: 12 394
Накрая Калин ли прегръща Кая?
Да.

# 39
  • Мнения: 1 754
Много тягостна и изнервяща серия. Идва ми в повече болестта на Евгения. Идва ми в повече киселата Кая, идва ми в повече всичко. Нещо яко са зациклили. А тоя Христо що все такива вкиснати жени харесва? Дарина беше вечно намусена, пасивно-агресивна, а и Кая   не ѝ отстъпва много. Не искам да гледам Кая и Евгения повече. И сричащото дете на Рачков.

# 40
  • Мнения: 6 159
Майче , благодаря за темата Cake  Cocktail  !

Тегав анонс , цялата мъка на републиката , събрана  в един сериал Confused

В 20 ч. , след напрегнат ден  вечер ми се гледа нещо по-ведро .

# 41
  • Мнения: 2 123
Росита, 2015 Мур взема Оскар точно за Алис.

2015 г. е номинирана за Оскар. Досега не е носител на наградата.

# 42
  • Мнения: 2 123
Много тягостна и изнервяща серия. Идва ми в повече болестта на Евгения. Идва ми в повече киселата Кая, идва ми в повече всичко. Нещо яко са зациклили. А тоя Христо що все такива вкиснати жени харесва? Дарина беше вечно намусена, пасивно-агресивна, а и Кая   не ѝ отстъпва много. Не искам да гледам Кая и Евгения повече. И сричащото дете на Рачков.

Абсолютно точно отразява и моето мнение. От главната сестра (Вачкова)ме втриса. Добре, че скриха Шинова засега.

Извинявам се за поредните ми постове.

# 43
  • Мнения: 7 071
Росита, 2015 Мур взема Оскар точно за Алис.
Така е, явно грешката е моя, подведена от Уикипедия, но пак там в таблицата по години открих, че е спечелила "Оскар" през 2015
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%80_% … D0%BE%D0%BB%D1%8F

# 44
  • Мнения: 24 313
В промото за следващия епизод какво си казват двамата "братя", че изпуснах?

Общи условия

Активация на акаунт