Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 627
  • 801
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 9 051
Нямам какво да коментирам. Такава скука беше.

# 151
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
Е, сега какво стана, развалиха им агитката, старите ги разболяха, други пенсионираха, само една сестра Жекова остана. Ако има 8-ми сезон ще ми липсват старата генерация актьори.

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 40 768
Дано няма друг сезон, че...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 153
  • Мнения: 580
Странна ми е тая саможертва на Кръстева, малко изневиделица. Професора едвам го навиха да се върне, сега пък давай да напусне.
Единственото интересно беше около      бившия хирург.

# 154
  • София
  • Мнения: 4 429


за мобилни   ЛИНК

# 155
  • София
  • Мнения: 9 558
Дано няма друг сезон, че...Stuck Out Tongue Winking Eye
И ти сега, как така да няма друг?. Нали Милошев потвърди, средата на Януари започват да снимат новия, девети сезон.

Със смесени чувства съм за епизода.
Май ще ми се оправдаят опасенията, че Жени ще посегне на живота си, докато са във Варна и ще завърши трагично.
Признавам, че ме изненадва това развитие. Някак очаквах да видя Табаков в действие, нали уж развиваше изследователска програма, но май забравиха за това. Все си мислех, че ще приложат някое експериментално лечение и ще има добър край за Евгения. Яво този път ще има логичен край. Обаче тази Каварджикова как добре играе такива роли, като я гледам и си мисля, че наистина е болна.
Историята с помощта за Галя ми се струва, че е измислен от малкия Рачков. Толкова неадекватно, че чак не знам какво да кажа. Определено много слаб момент. Очаквах нещо по интересно.
Наум днес беше зле, рецитираше, беше много неубедителен. Нооо на Борис и Нора им се получи. Двамата Добре си партнират и създават атмосфера когато са заедно. Хубава им беше сцената.
И каква ирония - единствените щастливи в болницата са Марио и Зорница и то заедно 😍

# 156
  • Мнения: 9 619
От така подробния разказ на Милошев Жени или на плажа ще и стане нещо, или ще падне в басейна и ще се удави.Поне ще имаме реализъм за нейния край, а не като с чудодейното кихане при Пепе Joy
Това напускане и пенсиониране за да спасят задника на Галя ми е адски недостоверно и неиздържано.
Борко и Норчето са ми безинтересни.

Мазови напълно ги забравиха. Страдат ли за липсата на Кунка, какво става с Мамчето Гочева? Нищо!
Поли и нея я няма или се весне само нещо покрай Галето и това е.
Табаков и той се мерне покрай Евгения, я не. Явно финала ще е посветен поне малко и на него и на неговата история заради кръщенето на дъщеря му.

Последна редакция: вт, 26 ное 2019, 23:48 от maichetoooo

# 157
  • Мнения: 336
Стилянова да си гледа ленора и да вземе да се изпере малко, че на голям парцал заприлича. И стига с тая сапунка Захариеви, това е болница все пак, а не лудница и детска градина взети заедно. Иначе схемата е бетон. Даже биби американото не влиза в такива игри ... Simple Smile Само Данчо от Надежда да не обърка мизансена ...

Кръстева 59-ти набор, но егн-то беше отчетено като невалидно. Досадна бабичка манипулаторка ...

Тотална боза сътвориха заради някаква си експертиза. Нека им се разпадне измислената схема. Вече симпатизирам на Чаки да ги изрине всички до един и следващия сезон да заминат колективно с Калин в Лекари без граници да погледаме малко истински сървайвър с елементи на медицина, че игрите на глада от Царево излязоха май по-зле и от София ден и нощ.

И сега оперираният доктор ще умре ли освободен и пречистен след като спаси колегата си по-легло? Уплашиха се този път да пресолят манджата.

Уникум тъпня - тамън да видим малко екшън в стаята за почивка и Пенев примерно да ги изненада понеже са забравили да заключат и се почна една телефонна симфония ...

КОЙ и задкулисието да нямат пъклен план да съберат Пенев и Райкова?!

# 158
  • София
  • Мнения: 27 175
Много тъп епизод.
Крайно неубедително ми е Кръстева и Цонев да се жертват за тази шматка Галя.
А най-лошото е, че заради нея може да не видим повече и двамата, освен ако няма магическа призка в края. Галя ми е безинтересна, а актрисата бездарна, искам си Кръстева и Цонев пък.  Crossing Arms

# 159
  • Мнения: 9 484
Според мен нещо ще измислят и поне Катя ще се върне. За Цонев вече не знам, зависи на самия Пенев до колко му се участва.

Но иначе е много неубедителна тяхната саможертва точно към Галя, поне да беше за близък човек, а тя не им е никаква.

# 160
  • Мнения: 9 374
Анонсът:
https://nova.bg/accents/view/2019/11/27/269888/%D0%BF%D1%80%D0%B … D0%B7%D0%BA%D0%B8
Приключили са късно снощи снимките на 8ми сезон.

# 161
  • Мнения: X
И според мен поне Кръстева ще се върне. Освен ако и Янина Кашева не е решила да излиза от сериала, но ми се струва малко вероятно. Не мога да си представя болницата без нея.

Ядосвам се , че ще отърват Галя, нищо, че е допуснала грешка.

# 162
  • Мнения: X
И на мен ми идва скучничък този сезон.
И мнооого тъжен.
Кръстева и Цонев като стайлинг малко се разминават. Тя - типична матрона в трета възраст, скромна и спретната пенсионерка. Той- ламбърсексуален дядо Коледа с дънки и модерна прическа.

# 163
  • Мнения: 9 051
[quote author=Alba rosa link=topic=1157585.msg39722826#msg39722826 date=1574857855
Кръстева и Цонев като стайлинг малко се разминават. Тя - типична матрона в трета възраст, скромна и спретната пенсионерка. Той- ламбърсексуален дядо Коледа с дънки и модерна прическа.
[/quote]
Той и с любимата си така се разминават откъм аутфит.Той ако махне тези космаляци от лицето си,направо ще изглежда по-млад и от двете Simple Smile

# 164
  • Мнения: X
Амбър, на мен той ми изглежда много по-възрастен от Кашева точно заради брадата, а в действителност може да е и обратното, не знам на колко години са.

Общи условия

Активация на акаунт