Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 616
  • 801
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 47 981
И няколко санитарки циганки можеха да сложат. Тогава оная сценка с лигнина щеше да е на място

# 361
  • Мнения: X
И няколко санитарки циганки можеха да сложат. Тогава оная сценка с лигнина щеше да е на място

Не може! Владо Карамазов какво щеше да играе тогава? Joy

# 362
  • Мнения: 2 123
Карамазов го показват, за да може мамин златен да е на екран. Не ми е симпатично това момче Пепе. Нито пък Коко. Мрънкат нещо под носа си без емоция и мимика Но, това е положението.
Мисля Петмезов е гей и по-добре да си кротува, че не ми се гледат гейски истории.

# 363
  • Мнения: 5 846
Мисля си:
Скрит текст:
Тъкмо Петмезко целува Мирославка и се отваря асансьора у ви за либовника му. Първо леко втрещени и двамата после започват да си говорят с недомлъвки. След това Мирослава случайно ги хваща да се натискат 😆😜На мен пък ми е противно да гледам хетеро сцени, особено между Зора и Марио. Най-малкото, че целуването им е като змия камък 🤪😁😏🥴

# 364
  • Мнения: 47 981
Ако е гей, няма нужда да го правят малоумен все пак

# 365
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Накрая да не се окаже мамино синче и да няма грам опит с жените. Но пък се правеше на Кръстева, докато нея я нямаше, но знае ли се? Като се замисля не смятам, че е гей. Завъртяха около него Мирослава и тя престана да гасне по Тасев. Не знам, Апостолова е странна птица с тъпи идеи.

# 366
  • Мнения: 14 784
Наталия се връща! 🤗
Също и Биляна.
Сега го казаха в сутрешния блок на Нова.

# 367
  • София
  • Мнения: 14 672
Как успяват да снимат, монтират и веднага да излъчват? В серията от сряда май беше Янко гледаше новини и говореха за земетресението от вторник сутринта.

# 368
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Наталия се връща! 🤗
Също и Биляна.
Сега го казаха в сутрешния блок на Нова.

Заподозрях за Биляна още от картичката й до Галя, когато не беше дошла в съзнание. После в съобщенията си с Алекс. Ами хубаво. Не че ми е любимка, но дано се раздвижат още повече нещата макар да свършва сезона. Може да се появи в последните минути на последния епизод Simple Smile

# 369
  • Мнения: 14 784
Да,на мен също,но поне да се мерне,да си уредят там развода с Алекс,че да си е с Кая в другия сезон. Така с тези съобщения беше тъпо.
Дадоха кадри от рд на Жени във Варна. Хубаво ще е.

# 370
  • София
  • Мнения: 12 401
Не очаквах, че Биляна ще се върне. Явно ще дойде лично да иска развод, както Сашето пожела. Тъкмо да каже на Пешко, че пак ще става дядо с нов зет обаче.

# 371
  • София
  • Мнения: 27 175
оф това дърво Радина ще я връщат?  ooooh! дано да е само за няколко секунди.
за Наталка се радвам обаче Simple Smile

# 372
  • Мнения: 14 784
Ами за Биба водещия на сутрешния блок го спомена след репортажа с Наталка. Не казаха кога и за колко,но май само за последния епизод. С малкия терминатор вкъщи не мога да чуя много по тв или да гледам. 🤣

# 373
  • Мнения: 56
Тва може, питал съм... Joy

# 374

Общи условия

Активация на акаунт