Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 531
  • 801
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 635
Някой успя ли да чие какво си казаха Алекс и Калин докато се боричкаха?

# 541
  • Мнения: 9 374
Толкова се обичаха и накрая си отидоха двамата едновременно. Беше тъжно, трогателно... Браво, този път ме развълнуваха, епизодът беше много хубав накрая. И нещата в болницата лека полека се нареждат, само че не знаят на кого дължат всичко, може и да не разберат. Нора успя, браво на нея.

# 542
  • Мнения: 24 117
А трябва ли да разбират на кого дължат промените в болницата? И на каква цена  Sunglasses
Калин играе наистина трогателно! Той направи тази серия

# 543
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Аз не искам да разбират, обаче дано Нора го преодолее. Сблъска се с медицинската си етика и стана част от търговия с органи.

# 544
# 545
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Краят на един живот - Жени в бяло, и кръщенето на новия - Диана. Да не вземе да стане нещо на Сашето, докато се бият двамата? Биби с корем, хм. Поне на мен така ми се стори по реакцията на Петър.  Бебчо на кого ще е щом й личи? Сашо не е от достатъчно време тук.

# 546
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Кой бута Жени в басейна?

А Захариев що не стана директор? Искаше в един сезон? Доцент е..

# 547
  • Мнения: 9 609
Заради Евгения или Биляна Калин се нахвърля така на Алекс. Оффф, много ме дразни тази страна на Калин - сприхав, избухлив, невъздържан.
Билянчето с коремче милата тя. Дали ще каже на тате, че внучето няма да е от зетя? Joy

И аз това си мисля, че ще ни покажат чрез Диана и Евгения - живота и смъртта.

# 548
  • Мнения: 12 381
Кой бута Жени в басейна?

А Захариев що не стана директор? Искаше в един сезон? Доцент е..
Камбуров.

# 549
  • Русе
  • Мнения: 1 760
Дано не посегнат и на Янко. Не са случайни мисля тези изследвания..

# 550
  • Мнения: 8 837
Aз пък този път не се трогнах толкова.Ок,ясно ми е посланието ,че голямата любов е заедно и в живота и в смъртта,но понеже много я разтеглиха историята и просто чаках да свърши.И някак възрастните актьори,ок титани са,но колкото будят възхищение,два пъти повече съжаление.Поне при мен е така,те едва се движат,едва говорят,иска ми се да са си вкъщи на топло и да си гледат старините.

Нора как тъжно гледаше през стъклото,прекрачи свои принципи и изпитва вина,но все си мисля,че дори залогът да не беше болницата пак би постъпила така.Става въпрос за живота на едно дете!

Много ми хареса изпълнението на пианото.Такава нежна и релаксираща мелодия.

Хареса ми и хрумката със снимката и посланията.Колко е важно приятелството,и най-вече когато си в такъв тежък момент,жизненоважно е да си заобиколен от близки и приятели,които те обичат.

# 551
  • Мнения: 9 478
Изследвабия бяха за реклама.

Биляна още на пуснатите снимки онзи ден си личеше, че е с корем.

Не успях да чуя и аз какво си казват Алекс и Калин при спречването.

Аз също смятам, че Нора замълча заради детето. Условията за болницата бяха бонус. И да нямаха тази вражда с Чакъров, пак би постъпила по същия начин.

Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 21:36 от Вαнилия*

# 552
  • Мнения: 12 381
Нямам ни най-малко съмнение, че Тасев ще разбере за ролята на Нора. Ако не е в тоя сезон, ще бъде в следващия Grinning

Епизодът ми хареса много Heart

# 553
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
И все пак тя реши окончателно след сцената с Боби и го видя толкова отчаян. Да, помогна на бебчо, но основното й бе да оправи нещата заради него. Сега ще подскача всеки път, когато споменат за далавери, за схеми и т.н., защото сама стана част от такава схема. Видяхте как реагира на Марио. Може съвсем да се отдръпне от Боби, нещо което и преди бе започнала да прави.

# 554
  • Мнения: 5 833
Снощи нямах възможност да гледам. Какво е направила Нора? Както мудно се влачи действието и от вашите коментари мислех, че ще вляза в час, но не.

Общи условия

Активация на акаунт