Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 610
  • 801
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 286
Здравейте! Някой разбра ли, че д-р Петмезов играеше истинския баща на Калин в сезон 1 епизод 1 Blush
Всички знаем кой играе Петмезов и младия Янко още от самото начало. Simple Smile

Е, не всички.Някои може да не са гледали, а други да са забравили.

# 676
  • Мнения: 5 478
Не им знам мега проектите какви ще са, ама много ми се иска да направят втори сезон на Дяволското гърло Thinking

# 677
  • Мнения: 1 673
Хубав финал. Хареса ми драмата на Жени, разчувства ме. Последните й сцени бяха много добри. Hands Clap
Зорница не ми харесва с къса коса и Табаков с буйната грива.
Всъщност в този сезон ми хареса появата на Чилингирова. Историята на Петмеза пък е толкова измислена, гей бил, хич не бяха убедителни със Свежен (не му знам името в сериала).
Тая скучната и налитаща на всички счетоводителка и тя не става.
Пепито ми се видя много състарен този сезон. Ама то от много мислене на сценарии сигурно. Stuck Out Tongue Winking Eye
Битката на Огнянова и Грънчарова беше много досадна.
И драмите на Катя ми бяха в повече. Цонев и той много се отпуснал, като се появи в сериала беше готин чичка, сега се пуснал като пенсия. И многострадалната Кая май пак си остана сама.
Образа на Дарина беше излишен, но защо вместо да я пратят някъде я убиха. Отвсякъде изсмукват драми.
Най ми допада Мазов. Smile Kissing Heart
Да видим кой ще махнат другия сезон. Ще чакам.

# 678
  • София
  • Мнения: 12 399
Не им знам мега проектите какви ще са, ама много ми се иска да направят втори сезон на Дяволското гърло Thinking
Ще има и пак ще участва Карамазов.

# 679
  • София
  • Мнения: 7 886
Ами някои хора гледаме сериала от самото начало. И летоброенето не почва със Зорница, Марио и Банков
Сега остава да се напише, че и Алекс Сърчаджиева е участвала като младата Кръстева.

# 680
  • Мнения: 780
На мен сезона и финала не ми харесаха.
Обожавам Мария К. и наистина изнесе този сезон. Май с друго няма да се запомни...
Радвам се, че Марио и Зарница се събраха, но това обикновено означава, че лошото тепърва предстои...

# 681
  • Мнения: 123
Ами някои хора гледаме сериала от самото начало. И летоброенето не почва със Зорница, Марио и Банков
Сега остава да се напише, че и Алекс Сърчаджиева е участвала като младата Кръстева.
А като каква друга героиня е участвала Алекс Сърчаджиева! Поне аз не се сещам. Та не мисля че има връзка иронията.
Някой беше  писал че било световна практика и било нормално. Ами не мисля че е нормално един човек да е две личности,  най малкото имат зрителите за наивни и балами, явно си мислят че няма да разберат. Още  повече че не е единичен случай.
А и всеки може да си изразява емоциити от филма, няма нужда от цензура кой как и кога да реагира от хора които не са модератори.

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 22:14 от Aya_

# 682
  • Мнения: 9 374
Алекс Сърчаджиева не е участвала втори път.

# 683
  • Мнения: 5 846
Емоциите🤪

# 684
  • Мнения: 9 484
Алекс не е участвала друг път. Шаци имаше предивд, че после на снимката с майката на Нора Кръстева беше друга жена.

Не виждам нещо кой знае какво в това повторение на актьори. Това да им е кусура, имат далеч по-големи недоразумения и безумици, които могат да изчистят.
А подобни врътки се случват навсякъде, няколко чужди сериала съм гледала, където един актьор е бил заменян от друг за същия образ.

# 685
  • Мнения: 123

А подобни врътки се случват навсякъде, няколко чужди сериала съм гледала, където един актьор е бил заменян от друг за същия образ.
Значи сме на едно мнение, защото аз също не виждам проблем един герой да се играе първо от един актьор, след време от друг. И да това е нормално и е световна практика, особено за дълги сериали.
Но тук става въпрос за друго нещо. Един актьор да играе двама герои от филма.
Тодор Танчев първо да е медицински персонал, после адвокат, Евгени Будинов първо обикновен човечец от народа от Варна със семейни и алкохолни драми, после софийски лекар, Диана Димитрова първо мед. сестра с име Мая после уролог с име Зорница и др.

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 23:01 от Aya_

# 686
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Като се вторачите в някакви маловажни неща....Все едно е комисията за Оскарите...

# 687
  • Мнения: 1 673
Не са маловажни. Тези, които следят редовно забелязват, а това дразни. Аз не го следя много редовно и затова ми е все едно. Smile

# 688
  • Мнения: 361
Не знам дали е чак такава драма това с повтрянето на актьорите. Това се случва най-редовно в американските комедийни сериали. Ако тук има фенове на Двама мъже и половина, сигурно са забелязали - гаджето на Чарли, Челси, от 6-7 сезон се появява поне два пъти в епизодични роли в предните сезони. По-нататък в сериала, вече в сериите с Ащън, отново има подобно нещо с друга актриса.

# 689
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Не са маловажни. Тези, които следят редовно забелязват, а това дразни. Аз не го следя много редовно и затова ми е все едно. Smile

Следя го, забелязала съм го и не ме дразни. Ролята му там беше за 15 минути (ако не и по-малко).  Сигурно е странно усещане, ако беше играл цял сезон активно като доктор Иванов и сега се появява като друг. В неговия случай не беше така.

Някой беше написал, че било тъпо как Жени не умряла от инфаркт, а се самоубила(евентуално) . Реалността е такава, а нали много искат искат да е реално. Вуйчо ми е болен от тази болест. Сигурно досега сто пъти щеше да направи същото, но не може да мръдне от леглото си. Сърцето е здраво и може да живее по този начин още 20 години. Не знам вуйна ми как издържа. Халюцинациите му я побъркват.

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 01:40 от Kalinka

Общи условия

Активация на акаунт