Изследване на ХОРМОНИ – 20 (тема за взаимопомощ и мнения върху резултати)

  • 36 302
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • MUC
  • Мнения: 297
denis, бих била много благодарна, ако можеш да погледнеш и моите изследвания:



На мен всичко ми изглежда в граници, но бих се радвала, ако можеш да ми кажеш дали нещо буди притеснение. Изследването е на 7-ми ден след овулация, хваната с тестове и БТ.

# 271
  • София
  • Мнения: 35 946
denis, бих била много благодарна, ако можеш да погледнеш и моите изследвания:
Скрит текст:
На мен всичко ми изглежда в граници, но бих се радвала, ако можеш да ми кажеш дали нещо буди притеснение. Изследването е на 7-ми ден след овулация, хваната с тестове и БТ.
Здравей!
Добре са.

# 272
  • MUC
  • Мнения: 297
denis, бих била много благодарна, ако можеш да погледнеш и моите изследвания:
Скрит текст:
На мен всичко ми изглежда в граници, но бих се радвала, ако можеш да ми кажеш дали нещо буди притеснение. Изследването е на 7-ми ден след овулация, хваната с тестове и БТ.
Здравей!
Добре са.

Страхотно! Много ти благодаря за бързия отговор и за помощта, която оказваш тук!

# 273
  • Мнения: 104
    https://www.iherb.com/pr/source-naturals-vitamin-a-10-000-iu-100-tablets/1017 .Мерси,а  мога ли да взимам от този вит.А през ден по половин или четвърт таблетка?
    Да, може, по схема от вида:
    1 МЦ  само 10 дни прием ( от 2-3 ден на МЦ ) по 1 на ден, след хранене
    - следващия МЦ не го приемаш
    - след това отново: само 10 дни прием ( от 2-3 ден на МЦ ) по 1 на ден, след хранене
    - два МЦ не го приемаш
    и вече си го пиеш:
     1 МЦ прием ( само 10 дни) или  30 дни напр.
     3 МЦ почиваш, или  90 дни
    По тази смеха, може да го приемаш с години - няма да ти вреди и ще ти е само от полза Peace
    Страхотна си,благодаря ти много! Аз имах и генетични изследвания,където имах проблем с усвояването му,доколкото помня...Значи след " захранването" по схема,което си ми дала, оттам нататък 10 дни пия -3 месеца почивам,правилно ли разбрах? Благодаря отново ♡

    # 274
    • София
    • Мнения: 35 946
    ... Значи след " захранването" по схема,което си ми дала, оттам нататък 10 дни пия -3 месеца почивам,правилно ли разбрах? Благодаря отново ♡
    Да, това е схема за дълъг ( "постоянен") прием на вит. А, форма ретинол  Peace

    # 275
    • Мнения: 51
    Здравейте,може ли коментар по моите изследвания. Правени са на 17 ден от МЦ и 6 дни след положителен тест за овулация. От 14-28 ден пия дуфастон,но все пак ми се струва,че прогедтерона и пролактина са доста високи, а витамин Д е малко нисък. Не можах да спазв и 30 мин покой преди изследването, пътувах с кола и ходих около 20 -30 метра пеша,но бях единствена в лбораторията и ме извикаха веднага. Докато оформим документите минаха все пак 10 мин,но нз дали в достатъчно. Във вторник имам час за ендокринолог, но ми се иска и от вас коментар,чисто за спокойствие и информация.

    # 276
    • Мнения: 593
    ... Значи след " захранването" по схема,което си ми дала, оттам нататък 10 дни пия -3 месеца почивам,правилно ли разбрах? Благодаря отново ♡
    Да, това е схема за дълъг ( "постоянен") прием на вит. А, форма ретинол  Peace
    Здравейте  и слънчев уикенд!
    Денис, бих искала да те питам за витамините А и Е. Разбирам от всичко изчетено, че те помагат за кожа, кости, месечен цикъл и т.н. Затова си мисля да ги почна. Само че, дали не е по-добре първо да си ги изследвам? Има ли определен ден, в който е най-добре да се изследват? Мога ли директно да отида в лаборатория или трябва първо при лекар (какъв обаче?)? Благодаря ти!

    # 277
    • Мнения: 73
    Здравейте, имам 2 въпроса:
    1. Каква е разликата между 'Прогестерон  -   на 7 ден след доказана овулация' и '17ОН Прогестерон  /на 3 ден от МЦ/' - какво показват? Явно са 2 различни неща?
    2. Изследванията за които е посочено, че се правят на 3 ден, фатално ли е да са на 4-5ти ден и има ли смисъл да се правят тогава или да се чака когато ще мога на 3ти ден?
    Благодаря!

    # 278
    • Мнения: 56
    ... Значи след " захранването" по схема,което си ми дала, оттам нататък 10 дни пия -3 месеца почивам,правилно ли разбрах? Благодаря отново ♡
    Да, това е схема за дълъг ( "постоянен") прием на вит. А, форма ретинол  Peace
    Здравейте  и слънчев уикенд!
    Денис, бих искала да те питам за витамините А и Е. Разбирам от всичко изчетено, че те помагат за кожа, кости, месечен цикъл и т.н. Затова си мисля да ги почна. Само че, дали не е по-добре първо да си ги изследвам? Има ли определен ден, в който е най-добре да се изследват? Мога ли директно да отида в лаборатория или трябва първо при лекар (какъв обаче?)? Благодаря ти!

    Според мен на своя глава е най-добре да не се прави нищо, първо си пусни изследвания и с резултатите на доки,

    # 279
    • Пеликания
    • Мнения: 2 490
    Здравей,
    днес на 3-ти ден си пуснах пак хормони. Завишенията от какво може да са?

    # 280
    • Мнения: 25
    Здравей Денис според теб тези изследвания как са. Естрадиола е 134,5

    # 281
    • Мнения: 56


    Здравейте какво мислите за тези резултати на кръвна захар и глюкоза+урина

    Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 21:36 от didi0022

    # 282
    • Мнения: 1 472
    Здравей Денис,
    Може ли коментар на изследванията на моя приятелка:


    П.п. Ние с бебо сме добре, вече на 3месеца, щастливи и благодарни след дългото чакане.
    Благодаря и на теб още веднъж за помощта, напътствията и съветите Heart Eyes

    # 283
    • Мнения: 34
    Здравейте момичета,
    Бихте ли ми помогнали с разчитане на резултатите ми? Притеснява ме най вече AMX- 2,76 (1,20- 9,05), както и естрадиола. И двата са ниски, а черох, че това е свързано с намален ЯР и некачествени яйцеклетки. Имам записан час при доктора ми, но е чак следващата седмица, а се притеснявам доста.
    Благодаря много на отзовалите се:)
    Успешен ден!

    # 284
    • Мнения: 1 501
    Здравейте, пускам изследвания за коментар. Инсулинова резистентност имам от 10 години. За нея знам, и си я следя редовно. Обаче реших да пусна и за щитовидна жлеза и витамини Б12 и Д, защото пия метформин под формата на Глюкофаж.
    Благодаря.

    Общи условия

    Активация на акаунт