Дългото чакане след трансфер - Тема 79

  • 42 541
  • 761
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 83
Здравейте, 10 дни след трансфера , стойността на чхг 223.00 mu/ml, какво значи?
Много си бременна. Тихичко честито.

# 286
  • Мнения: 17
Много ви благодаря , надявам се всички които са в тази тема да имат положителни тестове .

# 287
  • Мнения: 190
Момичета,  на 10 ден 130, а днес на 12 (както ми е по график от клиниката) е   346 Simple Smile
В понеделник ме викат на преглед. Не ли рано да се види нещо?

# 288
  • Мнения: 1 914
Felan, наистина е рано за преглед. Най-вероятно те викат да ти пуснат и в тяхната лаборатория кръвен тест и да ти го приложат към досието и документите за фонда.
Честито за покачващото се ЧХГ. Спокойна и лека бременност ти пожелавам.

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 19:24 от MarianaKV

# 289
  • Мнения: 190
Felan, наистина е рано за преглед. Най-вероятно те викат да ти пуснат и в тяхната лаборатория кръвен тест и да ти го приложат към досиета и документите за фонда.
Честито за покачващото се ЧХГ. Спокойна и лека бременност ти пожелавам.
Днешният тест е от тяхната лаборатория. Директно доктора иска преглед. Странно ми стана, но явно искат да проверят нещо...

# 290
  • Мнения: 83
Момичета, имахте ли болки като леко ПМС при кафеникавото зацапване.

# 291
  • Мнения: 52
Добро утро, Момичета!
Да се запиша и аз при вас след свеж трансфер на 06 декември. Трети опит ми е, последния беше мисед. Както ви писах преди няколко дни, не се възлагат големи надежди на този опит, заради удебелената лигавица, но все пак си чакам ...
Много успех на всички!

# 292
  • Мнения: 190
Успех, mmmina23!
Колко мм беше лигавицата?

# 293
  • Мнения: 703
За съжаление и моя опит проключи в 8 г.с Cry
От началото не вървеше добре тъй като не се виждаше и явно е спряло да се развива.
Надявам се скоро да правим втори опит.

# 294
  • Мнения: 3 505
За съжаление и моя опит проключи в 8 г.с Cry
От началото не вървеше добре тъй като не се виждаше и явно е спряло да се развива.
Надявам се скоро да правим втори опит.

Бързо възстановяване и късмет следващия път!

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 10:03 от +-123

# 295
  • Мнения: 52
За съжаление и моя опит проключи в 8 г.с Cry
От началото не вървеше добре тъй като не се виждаше и явно е спряло да се развива.
Надявам се скоро да правим втори опит.

Бързо възстановяване и късмет следващия път!
И аз съжалявам, август преживях същото, ужасно е знам ... но с времето отминава и с новия опит нова надежда .. горе главата!

# 296
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Здравейте момичета, за първи път пиша в темата, но ви чета. Честито на успелите момичета и да наръсят с прашец.
Днес беше моя трансфер на 2 тридневни ембриончета.
Лятото ми беше пункцията, но от нерви ММ не можа да даде материал и замразихме яйцеклетките.
Днес казаха, че е малко чудо, че с успели 2, защото малко се забавихме със замразяването. Надявам се моите бойци, да останат такива до края и на Коледа да си имам подарък.
Стискам Ви палци, стискайте ми и вие!

# 297
  • Мнения: 40
Здравейте , 8 ден след трансфер съм ( на 2 ембриончета късна морула ) до преди 1-2 дена на моменти имах болки като преди ПМС , но сега нищо не усещам и малко се притеснявам .
Ако на 10 ден от трансфера пусна кръвен тест дали ще отчете или е рано и да изчакам до 13-14 ден . 👀


Успех на всички ! Simple Smile

# 298
  • Мнения: 410
Здравейте , 8 ден след трансфер съм ( на 2 ембриончета късна морула ) до преди 1-2 дена на моменти имах болки като преди ПМС , но сега нищо не усещам и малко се притеснявам .
Ако на 10 ден от трансфера пусна кръвен тест дали ще отчете или е рано и да изчакам до 13-14 ден . 👀


Успех на всички ! Simple Smile
Ще отчете. Аз също пуснах кръвен нА 10ден и отчете 116 на един шестдневен ембрион. Успех!

# 299
  • Мнения: 469
Момичета, на вас кога ви дойде след като спряхте лекарствата след неуспех?
Аз спрях всичко в четвъртък. По график трябваше вчера да ми дойде, но си имам само пристягания и нищо. Притеснявам се от неразвилото се ембриончета, което реално още е в мен, има ли някаква опасност? До колко дни ако не ми дойде трябва да взема някакви мерки и какви?

Общи условия

Активация на акаунт