На кого предпочитате да кръстите детето си?

  • 5 355
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 448
Явчо е кръстен на баща си, ако имаме второ живот и здраве най-вероятно ще е кръстено на себе си  Peace

# 16
  • Мнения: 9 903
никого, не никой

# 17
  • София
  • Мнения: 3 390
На никого.

# 18
  • Мнения: 3 334
аз кръстих малката на таткото и предпочитам или на нас,или на никого! Peace

# 19
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
На никой.Не искам цял живот бабите и дядовците да се цупят защо на този, ми не на онзи било кръстено детето. Да не говорим, че ако случайно има повече хора с едно име в една къща, като викнеш един, всички да отговарят:) Мъжът ми харесваше Дамян, аз - Калина, но засега си имаме само Дамян Simple Smile

# 20
  • Мнения: 11 004
Или на таткото, или на никого.

# 21
  • Мнения: 683
На никoй. Simple Smile.









------------------
Пишете на кирлица!!!

Последна редакция: пт, 28 юли 2006, 09:20 от Аурелия

# 22
  • Мнения: 1 053
На никой.Ще го кръстим с име което ни харесва на нас двамата,без да се съобразяваме с баби  и дядовци. Joy

# 23
  • Мнения: 566
по принцип ще го кръстя на свекър ми /заради мъжът ми/. иначе бих го кръстила на човек, който заслужава - напр. дядо ми.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 826
На никой не е кръстен за да няма обидени.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Взехме първата буква на двамата дядовци.

# 26
  • Мнения: 3 360
На никой!Голямата дъщера така ,но малката я кръстихме на тати и мен!

# 27
  • Мнения: 268
 Много исках да кръстя детето на моите родители, много добри са и винаги много ни помагат
Със свекърва ми не се разбираме никак, но в крайна сметка трябваше да го кръстя на свекъра ми. Все пак не е изцяло с неговото име, а е само с първата буквичка, от което те в началото не бяха много доволни

# 28
  • Мнения: 2 266
Всъщност и аз го кръстих на свекъра,заради мъжът ми.
по принцип ще го кръстя на свекър ми /заради мъжът ми/. иначе бих го кръстила на човек, който заслужава - напр. дядо ми.

# 29
  • Мнения: 139
Ние нашето ще го кръстим с име, което  и на двамата ни харесва, но то по случайност съвпада до голяма степен с това на свекърва ми и така, май ще е кръстено на нея.

Общи условия

Активация на акаунт