Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 31

  • 75 232
  • 780
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 530
kalina_malina80, това не е ли фракселен лазер или нещо подобно.... торбичките на снимките след 14 дни са по-силно изразени ....защо ли, ели зоната все още е отточна....

Предполагам, че зоната е още оточна... Ад по-скоро гледам горен клепач....
Но все още е нова процедура и няма много коментари...
За сега не намирам някой да си го е правил

# 196
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Жижи, и при мен се получи така -от Реденсити 2 ( след като преди това бях слагала 2 пъти без никакви проблеми). Ходих на консултация при двама други дерматолози -и двамата бяха категорични, че трябва да се разгради. Не ми се искаше да го правя и изчаках 2-3 седмици, в които се ужасявах при всяко поглеждане в огледалото. В крайна сметка склоних за разграждане и положението се подобри.

Не знам защо така се случва - дали напоследък да по-чести случаите на оток или пък просто повече се споделя 🤔
Или пък напоследък лекарите прекаляват с количестото филър, което слагат... 🤔

Според мен е последното. Моя приятелка имаше нужда, направи процедури, и сега лицето й е перфектно, но лекарката продължава да я насочва към още и още процедури - планирано във времето. Аз съм в шок!  Лакомия ли е, или вече границите се размиват...

# 197
  • Мнения: 245
Здравейте, някой скоро да си е правил RF pixel? Не намирам коментари..аз днес си правих на цяло лице в хил клиник без да проуча предварително, дано има резултат, че не е много евтино, но болката и зачервяването не са никак брутатални, мога спокойно да си взема детето от градина. МОоля за отзиви??

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Цитат на: a.l.e.n.a.
Според мен е последното. Моя приятелка имаше нужда, направи процедури, и сега лицето й е перфектно, но лекарката продължава да я насочва към още и още процедури - планирано във времето. Аз съм в шок!  Лакомия ли е, или вече границите се размиват...
При мен не е това причината,т.к.докторката беше на мнение,че няма нужда все още да се допълва с филър,но аз исках и тя ми сложи общо 0,5 мл.на двете очи.Филърът си е сложен точно където трябва,но оттогава отичам зверски в горната част на бузите.

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 17:52 от bubanka

# 199
  • Мнения: 1 716
И аз съм с тези свлечени от очите торбички. Първо д- р Чолакова ми обясни , че това се получава, защото с възрастта костта се стопяа и тази дупка на черепа, където е окото става по- голяма. Като няма кост, това, което е било закрепено там, се свлича. Това ми го обясни и другата дематоложка, при която ходя и ми предложи да запълним с филър под очите. Получи се добре, но за три месеца и сега пак се появи. Тя мисли, че може да е от ботокса, който скоро сложхме на пачия крак, защото лимфата също реагирала и ме кара да си права масаж с потупване, но не се оправят. Ще изчакм до Нова година и ще мислим после как да процедирам.

# 200
  • Мнения: 530
Момичета, ясно е,че доста от нас са с подувания и то появили се във времето....
Страх ме е да питам, но.....все пак! -  Някой има ли идея какво би могъл още да ни причини този филър напред във времето???
Явно доста реакции се появяват късно...

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 17:51 от bubanka

# 201
  • Мнения: 38
Скрит текст:


на една позната и се случи ето това в момента!

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 17:53 от bubanka

# 202
  • Мнения: 3 589
Ау горката, това е ужасно. Flushed Дано по-бързо се възстанови зоната.

Аз също съм с Реденсити II под очите и не съм очарована, уж най-доброто.... Първо дадох маса пари, тъй като хлътването ми беше сериозно и глътна много продукт. Вгоро на няколко пъги ходих. И за капак ми събира вода и подпухва - не на буза, скула или отдолу, а баш си на филъра.

Ама тва е, квот таквоз. . На 40 няма как да е кат на 20 😉

# 203
  • Мнения: 530
Скрит текст:

на една позната и се случи ето това в момента!
Какъв е коментара на лекаря???
От тук насетне какво следва???

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 17:54 от bubanka

# 204
  • София
  • Мнения: 2 434
Аз в събота имам час за филър под очи, като гледам снимката, направо се чудя дали да ходя...
При кой доктор е слаган филъра?

# 205
  • Мнения: 547
А какво мислите за филър в скули и брадичка? За да не стане бобърско лицето, къде трябва да се постави? Има ли вариант да мигрира? Ще съм благодарна на тези, които са слагали и споделят мнението си!🤗

# 206
  • Мнения: 8 764
Скрит текст:
Скрит текст:

на една позната и се случи ето това в момента!
Какъв е коментара на лекаря???
От тук насетне какво следва???

От кой филър е получено това?
А лекарят кой е >?

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 17:54 от bubanka

# 207
  • Мнения: 23 017
А какво мислите за филър в скули и брадичка? За да не стане бобърско лицето, къде трябва да се постави? Има ли вариант да мигрира? Ще съм благодарна на тези, които са слагали и споделят мнението си!🤗
Зависи има ли нужда от скули и брадичка.
Аз съм слагала два пъти скули и малко в брадичката.При мен е за визуално оформяне на лицето, леко повдигане на контура(назолабиални и долна част ).Но имам кръгло лице, дебела и плътна кожа  и скули ми отиват.В брадичката трябва още даже, за да се добие V формата.
При мен става мн.добре това структуриране.
Правила съм го с Рестилейн лифт, Радиес.

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 10:58 от ДХ3

# 208
  • Мнения: 3 416
И аз съм "ЗА" скули и брадичка, променя се формата, по-младежко е!

# 209
  • Мнения: 547
А какво мислите за филър в скули и брадичка? За да не стане бобърско лицето, къде трябва да се постави? Има ли вариант да мигрира? Ще съм благодарна на тези, които са слагали и споделят мнението си!🤗
Зависи има ли нужда от скули и брадичка.
Аз съм слагала два пъти скули и малко в брадичката.При мен е за визуално оформяне на лицето, леко повдигане на контура(назолабиални и долна част ).Но имам кръгло лице, дебела и плътна кожа  и скули ми отиват.В брадичката трябва още даже, за да се добие V формата.
При мен става мн.добре това структуриране.
Правила съм го с Рестилейн лифт, Радиес.

Да, абсолютно същата история и при мен. Едро лице с дебела кожа. Благодаря ти!

Общи условия

Активация на акаунт