Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 31

  • 74 885
  • 780
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 487
Правил ли е някой PQAge пилинг?Имам пигментации и белези от разни пъпки чоплени,и доктора много ми го препоръча.Също ми похвали карбоновия пилинг,но първия повече.

# 211
  • Мнения: 684
Аз съм с много слабо лице - два пъти са ми слагали филър в скули - и двата пъти съм съжалявала след това. Стои ми някак неестествено, като че ли хлътването под очите се изразява още повече....
Ох, напоследък все повече за замислям да зарежа филърите и да мина само на мезотерапия и апаратни процедури- радиочестотен лифтинг, микронидълинг, друго? 🤔
Disappointed Relieved

# 212
  • Мнения: 156
Аз все повече обмислям липофилинг на цяло лице. Моля за мнения от всеки, който има някаква информация или се е подлагал на тази процедура. На 41 г. съм и досега поддържам кожата си с Волайт и Ботокс. Онзи ден бях на консултация при Валянова и тя предложи конци Аптос, за да обере лекото отпускане на контура и филър под очите за хлътването, което е видимо в момента 4 месеца след последния ботокс. Толкова много процедури през няколко месеца, започва да ми писва и се замислих сериозно за липофилинг. Интересно защо не е често срещан в БГ, при условие, че се смята за ниско рискова процедура и в дългосрочен план е дори по изгодна от постоянното подновяване на филъри и ботокс.
Здравей,аз съм правила липофилинг,прекрасна процедура.Пиши на лични какво те интересува.

# 213
  • София
  • Мнения: 1 434
И защо на лично? Споделете  за процедурата. Всички сме тук, за да се информираме за опциите. Личният опит за мен е най-важен. Споделеното за филърите ме отказа от всякакви подобни идеи, но съм "отворена" за алтернативи, пък макар и по-малко ефективни ( за момента). Бих искала да остарявам красиво, а не да приличам на 40 - 50 и кусур годишна опитала се да изглежда на 20... Щото е гротесктно.

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 22:17 от Franie

# 214
  • Бургас
  • Мнения: 877
За липофилинга и аз се интересувам, може ли повече информация?

# 215
  • Мнения: 38
Vitalaiz Бургас,д-р Стоянов!!При този при когото и аз пострадах,засегнал и е вена и докато не се разгради филъра няма оправяне,изпратих я в Ата Дерма и докторката веднага се е заела да и помогне защото я боли и е направо обезобразена!Свързала се с д-р Стоянов и той и казал,че и няма нищо ще се оправи,както каза и на мен,този д-р е за отнемане на правото му да практикува със сигурност има и много други случай пострадали от него.Само да кажа,че е д-р специалист дерматолог,не е козметик но ето,че гаранция няма!

# 216
  • Мнения: 4 304
Момичета,какво ви е мнението за ipl фотоподмладяване.Струва ли си?

# 217
  • Мнения: 1 674
Слагането на филър си носи рискове, не случайно подписваме информирано съгласие. Всеки човек си е една малка вселена и това, че на някого , някога му се е случило нещо не означава, че ще се случи и на нас.
Всеки обаче трябва да се замисли от какви заболявания страда и да си направи реална преценка дали може да поеме риска. Защото риск има при всяка интервенция, въпросът е да е премерен и ползита да са повече и по-вероятни.
А колкото до апаратните процедури като заместител на фирлъри, ботокс и конци -  ами след 40-тата година на една жена трудно ще й бъдат достатъчни. Както и около 60г същите тези манипулации ще се наложе да се заменят с операционни техники. Това, който иска да запази прилично младежка визия, де. Mr. Green
Тук всеки си решава сам, споделям само защото гледам как взаимно си влияем и в случая плашим от филърите. Все пак да си кажем истината - хиалуроновите филъри доставят една ценна, напълно естествена и необходима съставка на кожата, която е изчерпана. За съжаление е изчерпана не само в този орган. Peace

# 218
  • Мнения: 367
И аз се интересувам от липофилинг. Моля за повече информация.

# 219
  • Varna
  • Мнения: 264
Здравейте,исках да знам дали някой от вас е останала доволна от процедури за избистряне на тена,изчистване на белези и зачервявания.Независимо от цената,но с позитивни резултати,ще съм много благодарна ☺

# 220
  • Мнения: 156
За липофилинга,правих го преди година и месец.Единствения минус/ако може да се смята за минус/е дългия възстановителен период.20-30 дни след процедурата си подут,всяка сутрин по различен начин.Това е така защото мазнината си намери мястото/така ми го обясни д-р Георгиев/.Наистина след 30-35дни се оправят нещата и след това във времето се разгръща все повече.Кожата светва,уплътнява се,тена е озарен,контура е ок.Аз съм на 43г и казах на доктора че не искам да нямам бръчки,искам да са красиви.При него правих гърди и исках да си направя освежаващо нещо за лице.Питах за филър тогава и той каза не,липофилинг е процедурата,с филър през два месеца ще си тук.Така реших и не съжалявам.Имаше съфорумка която също се интересуваше и направи/първите дни беше в шок,но после 🙂/Аз го правих с пълна упойка,заедно с гърдите.Дано съм била полезна,заслужава си.

# 221
  • Мнения: 12 976
Каква е цената за цяло лице? И може ли и на шия да се прави?

# 222
  • Мнения: 38
Vitalaiz Бургас,д-р Стоянов!!При този при когото и аз пострадах,засегнал и е вена и докато не се разгради филъра няма оправяне,изпратих я в Ата Дерма и докторката веднага се е заела да и помогне защото я боли и е направо обезобразена!Свързала се с д-р Стоянов и той и казал,че и няма нищо ще се оправи,както каза и на мен,този д-р е за отнемане на правото му да практикува със сигурност има и много други случай пострадали от него.Само да кажа,че е д-р специалист дерматолог,не е козметик но ето,че гаранция няма!
Няма да стане с разграждане,окото е почти затворено утре в 8ч.ще я оперирват в София,трябва да се премахне филъра и да се изчисти от съсирената кръв, която е събрало от запушването.Толкова е неприятно всичко,а уж за хубаво!

# 223
  • Мнения: 22 835
Ужасно! Дано всичко е наред!
Дерматолозите, при които ходя, нв поставят филър в слъзната, само скинбустър(рестилейн)

# 224
  • Мнения: 367
За липофилинга,правих го преди година и месец.Единствения минус/ако може да се смята за минус/е дългия възстановителен период.20-30 дни след процедурата си подут,всяка сутрин по различен начин.Това е така защото мазнината си намери мястото/така ми го обясни д-р Георгиев/.Наистина след 30-35дни се оправят нещата и след това във времето се разгръща все повече.Кожата светва,уплътнява се,тена е озарен,контура е ок.Аз съм на 43г и казах на доктора че не искам да нямам бръчки,искам да са красиви.При него правих гърди и исках да си направя освежаващо нещо за лице.Питах за филър тогава и той каза не,липофилинг е процедурата,с филър през два месеца ще си тук.Така реших и не съжалявам.Имаше съфорумка която също се интересуваше и направи/първите дни беше в шок,но после 🙂/Аз го правих с пълна упойка,заедно с гърдите.Дано съм била полезна,заслужава си.

Аз се чудя за устните между филър и липофилинг. Иначе гърдите с мазнина ли ги правихте?

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 15:20 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт