Абитуриентски страсти 2020/2021

  • 135 435
  • 1 601
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 596
И аз да кажа за Асеновград.
Мислех, че ще е голям кич, но всъщност не е толкова зле.
Магазините са много, моделите също, цените всякакви.
Е, имаше и грозни за моя вкус рокли...
Ние купихме къса рокля за 180 лв, чудеше се за друга, която беше 150, но мери и за 550.
Подкрепям за пробването на различни цветове и модели.
Дъщеря ми се отказа от любимия й цвят, просто защото не й отива.
Слива се с тена й и става едно бозаво нищо.
Лошото е, че почти винаги се налага някаква корекция, а масово шивачките не се справят.
И не само с роклите, на приятелско дете панталона след три поправки пак не ставаше.
Това в скъп МОЛ-ски магазин.
Друго, което исках да кажа, ако детето е по-колебливо, в магазина може и да го убедят да купи нещо, което не иска.
Добре е придружителят да е непукист и да отбива напористите продавачки.Grinning

# 886
  • Мнения: 11 018
Ако сега бях абитуриентка, сигурно щях да избера тоалет от типа на тези с тесните панталони.
Дъщеря ми също не обича рокли и поли,  само къси гащи, а има прекрасни крака.
До нейния бал има още 5-6 години  Grinning  Grinning Grinning

# 887
  • Мнения: 48 029
Повдигам темата с надеждата да е полезно за бъдещи абитуриенти. Не избирайте albumite.bg за фотосесия или албум. Уви, при толкова много предлагане и избор,класът беше избрал тях, все още нямат албум, фотосесиите общо взето не са никак впечатляващи и не са нищо особено като професионалисти, отношение, като нищо. Пари на вятъра, като капак на цялата 2020 емоция.

# 888
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 153
к'вато годината, такъв и албума, а?
само здрави да са децата, не се ядосвайте.

# 889
  • Мнения: 48 029
Да Simple Smile Ами те децата се пръснаха по света, вече са студенти насам натам, още нямат албум Joy и се разправят с такова нещо Simple Smile Фотосесиите са правени преди март месец, сепак...
Аз това и предложих всъщност, просто с големи букви да пише 2020 отпред и бая се посмях, но децата са бесни Joy

# 890
# 891
  • Мнения: 7 496
Има ли майки с абитуриенти тази година? Дали ще има изобщо бал с тая пандемия? Още нищо не сме купували и търсили, но не остава много време.

# 892
  • Някъде там
  • Мнения: 16 168
Има ли майки с абитуриенти тази година? Дали ще има изобщо бал с тая пандемия? Още нищо не сме купували и търсили, но не остава много време.
То нищо няма да е сигурно до последно, мисля аз.
И ние нищо не сме купували, но останалата организация сме я направили (часовете за грим, прически, фотосесия и ресторант) ако се променят нещата ще сменяме в движение.
За роклите следващият месец ще ходим да търсим, набелязали сме места. Не искаме да бързам че да не стане като миналата година.

# 893
  • Мнения: 7 496
Има ли майки с абитуриенти тази година? Дали ще има изобщо бал с тая пандемия? Още нищо не сме купували и търсили, но не остава много време.
То нищо няма да е сигурно до последно, мисля аз.
И ние нищо не сме купували, но останалата организация сме я направили (часовете за грим, прически, фотосесия и ресторант) ако се променят нещата ще сменяме в движение.
За роклите следващият месец ще ходим да търсим, набелязали сме места. Не искаме да бързам че да не стане като миналата година.

Вие направо сте си организирали бала, браво!
Може ли идеи за магазини за рокли, освен Асеновград

# 894
  • Пловдив
  • Мнения: 9 735
Миналата година имаше балове, нашите деца имаха и изпращане, и връчване на дипломи, 2 в 1 на открито. Вече имат опит с организиране на такива събития в условия на пандемия, тази година може нещата да преминат с по- малко стрес за всички.

# 895
  • Мнения: 1 392
Има ли тема за 2021 абитуриенти или е тази. Аз имам абитуриентка. Още нищо не сме подготвяли. Др. Месец за рокли ще ходим да гледаме. Има няма трябва да сме подготвени.

# 896
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Ние имаме абитуриентка тази година.Преди две седмици купихме рокля и обувки,девойката бързо ги избра.При нас, засега се случват с лекота нещата ,но ние не отдаваме толкова голямо значение на този ден и девойката също. Запазила е и час за фризьор,запазили сме и ресторантче,с уговорката, че сменяме в движение датите,в случай на промяна.

# 897
  • Мнения: 6
Здравейте! Тази година съм абитуриентка и съм в търсене на рокля под 200-250 лева, попаднах на сайта Imago и си харесах няколко рокли. Но се питам дали съотношението качество-цена е добро? Моля ако някоя от вас си е поръчвала нещо оттам да ми напише мнението си! Бих се радвала и ако ми предложите онлайн магазин или физически такъв, в който да има рокли до 250 лева!
Благодаря предварително!

# 898
  • Мнения: 48 029
По Пиротска е пълно, повечето работят с шивачи наблизо за дребни корекции. За тази сума има избор и не лоши. Също е хубав да се мери, едно е на закачалка или в главата ни...

# 899
  • Мнения: 7 496
Здравейте! Тази година съм абитуриентка и съм в търсене на рокля под 200-250 лева, попаднах на сайта Imago и си харесах няколко рокли. Но се питам дали съотношението качество-цена е добро? Моля ако някоя от вас си е поръчвала нещо оттам да ми напише мнението си! Бих се радвала и ако ми предложите онлайн магазин или физически такъв, в който да има рокли до 250 лева!
Благодаря предварително!

Ако си в София, в мола, в Peek and Coopersburg има доста добър избор за около 200 лв.
Незнам как би си поръчала рокля онлайн, нали трябва да се мери, също така материите изглеждат различно на живо.

Общи условия

Активация на акаунт