Абитуриентски страсти 2020/2021

  • 135 366
  • 1 601
  •   1
Отговори
# 900
  • Карлово
  • Мнения: 4 664
Здравейте! Тази година съм абитуриентка и съм в търсене на рокля под 200-250 лева, попаднах на сайта Imago и си харесах няколко рокли. Но се питам дали съотношението качество-цена е добро? Моля ако някоя от вас си е поръчвала нещо оттам да ми напише мнението си! Бих се радвала и ако ми предложите онлайн магазин или физически такъв, в който да има рокли до 250 лева!
Благодаря предварително!

Ако си в София, в мола, в Peek and Coopersburg има доста добър избор за около 200 лв.
Незнам как би си поръчала рокля онлайн, нали трябва да се мери, също така материите изглеждат различно на живо.
И цветът, към който си се ориентирала може да не е твоят. В смисъл за дъщеря ми искахме розово, но се оказа, че я прави много бледа и сменихме концепцията. Моделът, който ти се иска може да не стои така добре, както друг, за който не си предполагала, че е твоят. Най-добре на място. Има бюджетни рокли, които стоят добре. А има и скъпи по за 2 хиляди, които на общия фон не изглеждат, чак толкова впечатляващо.

# 901
  • до морето
  • Мнения: 2 292
Спомням си ,че преди няколко години победителката в конкурса за красива абитуриентка  в дир.бг , беше си поръчала роклята от chi chi london . Там цените са в този диапазон, но наистина трябва да си стандартна, така да кажа.

# 902
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Онлайн само, ако твърдо отговоряш на съответния номер. Chi chi London, Asos, Next. Доставките не знам как са вече след излизането от ЕС. Можеш да погледнеш в Remix и Mercari bg, мисля че имат и физически магазини в София, а вторият и в Бургас и Варна. Там можеш да намериш прекрасни рокли  с етикет на такава цена.

# 903
  • Майничка
  • Мнения: 12 594
В Меркари често съм виждала модели на Chi-chi London.

# 904
  • Мнения: 568
Онлайн само, ако твърдо отговоряш на съответния номер. Chi chi London, Asos, Next. Доставките не знам как са вече след излизането от ЕС. Можеш да погледнеш в Remix и Mercari bg, мисля че имат и физически магазини в София, а вторият и в Бургас и Варна. Там можеш да намериш прекрасни рокли  с етикет на такава цена.
Да, към посочените ще добавя и по-големите магазини от веригата "Немски магазин". Заглеждала съм ги доста, има много красиви рокли. А и в Ремикс, също. Моята щерка, чак сега им обърна внимание, но след дъжд - качулка.

# 905
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
Изложението-базар за абитуриенти тази година няма да е в “Земята и хората”,а в мол Сердика от 17.03.-21.03.21год

# 906
  • Мнения: 6
Много ви благодаря за идеите и съветите! Реших да пообикалям и да меря първо, а ако не харесам нищо ще потърся и онлайн. Стискайте палци да намеря рокля! 😁

# 907
  • Мнения: 1 392
И на нас ни предстои обиколка, във Варна ще бъде тя. Някой за там да даде инфо. До около 500лв макс. Ще гледаме. Дали ще попаднем на нещо добро в отзи ценови диапазон. Първо физическа обиколка. Засега разглеждаме онлайн харесваме модели, но първо да  разгледаме на място да мери и да се види с различни моделчета.

# 908
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
Онлайн само, ако твърдо отговоряш на съответния номер. Chi chi London, Asos, Next. Доставките не знам как са вече след излизането от ЕС. Можеш да погледнеш в Remix и Mercari bg, мисля че имат и физически магазини в София, а вторият и в Бургас и Варна. Там можеш да намериш прекрасни рокли  с етикет на такава цена.
Да, към посочените ще добавя и по-големите магазини от веригата "Немски магазин". Заглеждала съм ги доста, има много красиви рокли. А и в Ремикс, също. Моята щерка, чак сега им обърна внимание, но след дъжд - качулка.

миналата година имаха много рокли  на Chi chi London, тази повечето са на Mascara Simple Smile има не лоши моделчета

бунтарката в нем иска да види момичета с гащеризони Simple Smile

# 909
  • Майничка
  • Мнения: 12 594
Миналата година имаше доста момичета с  подобни гащеризони (не с онези недоразумения от прозрачна дантела и къси гащи отдолу), страхотно стоят на стройна фигура.

# 910
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
ключовото тук е "стройна фигура". Simple Smile Simple Smile
Simple Smile иначе и аз си харесах един, но те не са за жена с форми на цигулка (даже контрабас...  Wink

# 911
  • Варна
  • Мнения: 6 878
Моята беше с гащеризон. След цялата неразбория и отлагания и т.н. отказа роклята която беше харесала и облече гащеризон който много си харесва. И който не е никак 'официален' предвид десена си, но си беше прекрасна според мен. Отиде на гримьор, прибра се и изми всичко... хаха, сложи съвсем лек грим, единственото червило което имаше и така.
Изкарали са добре.

# 912
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
То миналата година си беше така. При нас беше чист късмет, че нищо не бяхме купували. На финала просто купихме нови всекидневни дрехи и нови кецове Simple Smile Девойка от класа им я беше срам да си облече официалната рокля, купена преди ИП.

# 913
  • Мнения: 2 466
Следя с интерес. А дали е време за тема 2021?

# 914
  • Мнения: 110
Следя с интерес. А дали е време за тема 2021?
Пускайте.Ще следя с интерес.Дъщеря ми е абитуриентка, ще шием рокля, защото има няколко модела за горно, за полата .... абеее, ужас.

Общи условия

Активация на акаунт