Фермата сезон 5 тема 9

  • 46 795
  • 1 335
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 17
На Бети ѝ дойде в повече и самочувствието. Преди да бъде избрана за втори дуелист ходеше и се пъчеше - Веси да не я избира нея, че "щяла да я пръсне", да не била тя лошата дето ще я прати в къщи, еми видяхме кой кого пръсна. В първите 2 игри добре беше сложила точките, ако петата я беше сложила за 4 точки,а алманаха за 5, щеше да обърне пак. Никой не и е виновен че за толкова време не е научила да прави тия неща, дето ги прави Веси, и Веси не е виновна че е по-добра. А идеята да мъкне Бети 50 кила пясък наведнъж беше най-тъпата някога.. евала Вили..

# 1 291
  • Мнения: 294
Аз затова стискам палци на Елизабет в този дуел, не искам Веселка да спечели формата.
Да Ви кажа и аз не бях за Веселка,през целия период.Но тази вечер,нещо в мен се промени,когато дечицата й, изпяха ''Мила,моя,мамо'' ,нещо ме ''жегна'' под лъжичката и правя следния извод: Незнам дали битките бяха избрани и редени,според уменията на Веселка,но тя  се би честно и доколкото си може силно, и достойно.Не се огъна,не се разплака,не се предаде и ме учуди.А пък, след като, отново видях непоносимата мизерия,сред която живеят( иначе сладките й дечица) ,готова съм да й простя всичко с което ме отблъскваше.Нека вземе парите .Поне чисти стаи,с чисти легла да имат, тези дечица.Егати сантимента ме обзе....Не знам..Не очаквах от себе си да изпитам, някаква емпатия към участта й.....но изпитах.Така че,вече мога и да я ''преглътна'' на финала.Фермата,в този й вид,има сто пъти по-добри условия на живот,отколкото реалния й дом в момента.Страшничко си е.Нехигиенично,мръсно,бедно - кофти.Горките,невинни дечица!Поне,те да заживеят в по-нормални условия.Знам ли?! ......

# 1 292
  • Мнения: 10 486
Никой не и е виновен че за толкова време не е научила да прави тия неща, дето ги прави Веси, и Веси не е виновна че е по-добра.
Няма как за три месеца да ги научи толкова добре, колкото Веселка. В реала това е ежедневието й с години.
Да, направи грешка с подреждането, но и 4-те силови игри, бяха базирани на уменията на Веселка.

# 1 293
  • Мнения: 12 009
Лейди, факт е, че Веселка се представи достойно, но и е факт, че игрите бяха някак "нейните". Освен, че Бети днес при загуба запази самообладание, Веселка от вчерашния епизод, извади самочувствие и даже не рева. Как пък Веселка три месеца от най - малкото трепереше и ревеше, а сега желязна? И не, че не я харесвам, писах, че може повече, но тази рязка промяна някак...странна.
Като цяло продукцията ме загуби. Стискам палци на Митко Ай ти, но едва ли.

# 1 294
  • Мнения: 4 746
За мен или Алманаха или 3-тата играя, която беше с ябълките трябваше да е 5 игра. Този път Бети подцени противника и заслужено си я опукаха.

Бях за Веселка и мен нещо ме жегна , като видях дечицата..и мъжът ѝ , който от притеснение едва успя да обели 2-3 изречения...

# 1 295
  • Мнения: 46 516
В крайна сметка Елизабет е редила точките, да е мислила и смятала.
Аз съм доволна от развоя на играта.

# 1 296
  • София
  • Мнения: 5 959
Силно се съмнявам, че ако Веселка спечели стоте хиляди, рязко ще й се подобрят хигиенните навици. Просто ще има по-голяма къща, но пак ще е така мърлява.

# 1 297
  • Мнения: 4 746
Аз мисля, че и да не спечели 💯 ще промени начина си на живот. Досега не е обръщала внимание в какво живее, защото така е израснала и не е излизала от това положение. Сега поживя малко с други хора и успя да погледне живота си отстрани и си мисля, че поне ще опита.
Въпросът при нея не е толкова до беднотия, а точно , че ѝ е липсвало кой да я научи на хигиена.

Иначе продължавам да не я харесвам, като човек, но пък смятам, че тази вечер заслужи мястото си във Фермата. Браво на Татиното, че я прати на дуел.

# 1 298
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
И на мен ми стана тъжно от видеото за Веселка. Само съпругът и децата, никой друг не я подкрепи.

# 1 299
  • Мнения: 4 746
Сигурно майка ѝ и баща ѝ страшно са се притеснявали и не са искали да говорят и да ги снимават..Той и мъжът ѝ не каза много..

# 1 300
  • ново
  • Мнения: 5 962
Не гледах епизода, защото не съм в Бг в момента, но от прочетеното разбирам, че Бети не е "пръснала" Веселка. Може да ѝ е подарила победата, за да не я мислят за лоша, нали така казваше. Не харесвам Веси, но ми е една идея по-поносима от Бети.

# 1 301
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Силно се съмнявам, че ако Веселка спечели стоте хиляди, рязко ще й се подобрят хигиенните навици. Просто ще има по-голяма къща, но пак ще е така мърлява.
Абсолютно.
И изобщо не ме трогна видеото и. Лиспата на приятели, познати, които да я подкрепят говори.

# 1 302
  • Мнения: 12 009
Ми смятам, че предвид това, което показа, надали ще направи Веселка кой знае какво. Пожелавам й го, защото има възможностите, но едва ли. Все пак, в което и село да си, в 21ви век - тв, интернет, ако чакаш някой на 22 години да те учи на хигиена... ще се повторя, но не й е виновна средата, а от нея зависи да се махне от там. Пожелавам й го! И продължавам да не я харесвам.
Татиното пък предизвиква много противоречиви мисли.  Ту е умен, духовит, емпатичен , ту е в другата крайност- жлъчен, подигравателен... за мен е интересен образ.

# 1 303
  • София
  • Мнения: 4 429




епизод 73
2019. 11. 30

# 1 304
  • Мнения: 4 204
Абсолютно тенденциозно подбрани битки. Отвратена съм.
Бети е страхотна във всяко отношение и й желая много успех в живота.

Общи условия

Активация на акаунт