Споделете...

  • 34 267
  • 982
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 9 913

Кейс, кога каза да ти дойда на гости  Mr. Green Laughing


нее, кога да ти дойдЕМ.

# 961
  • Мнения: 2 697
Споделям, че си мислих, че съм постигнала съвършенство в това да "изтривам" миналото си, обаче снощи се уверих, че не е съвсем така. Още ми трепка сърчицето. Не е добре това.  Tired

Абсолютно същата ситуация при мен...И аз го приемам като проблем тупкането на сърцето и искам, ако може, да еволюира човешкото сърце до техническо съвършенство от типа - изтриване директно от паметта на ненужен материал с помощта на бутона "eraseSad

# 962
  • Мнения: 412
скапан,но като всеки друг ден
не съм голямо мрънкало,но живота ми е наистина скапан до безкрайност

# 963
  • Мнения: 7 009
Поканиха ме на интервю за работа Embarassed

Ъъъъ.... ти не работеше ли в ДаНет?  newsm78
Бъркаш ме с Dragon's bride Simple Smile

# 964
  • Мнения: 7 837
Кейс, кога каза да ти дойда на гости  Mr. Green Laughing

нее, кога да ти дойдЕМ.

 Laughing
Романтички...

# 965
  • Мнения: 4 806
Еовин, а да си направиш един тест? Тази темепратура... не е задължително да е заболяване, а и като гледам подписа, може да е една добра новина Simple Smile А дано...

# 966
  • Мнения: 7 009
Щото аз искам, мъжът ми не иска и уж ме пази Laughing А и много време има до датата на очаквания цикъл - ехееей, след една седмица Whistling Но сега ме хвърли в размисъл да прочета за температурата Flutter

# 967
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами аз вече виждам, а днес когато се върнах сестра ми писа. Счетох за нужно да се оплача. Казаха ми, че до утре следобяд няма да мога да виждам, но вече виждам, само ми е малко размътено ако се съсредоточа. Фокусирам малко трудно. Та така.
Оплаквам се. Споделям, все тая. Нали си търся квартира в София, евентуално със съквартирантки и някъде в порядъка на 120 лева на човек за две три момичета в една стая, нещо такова. Но днес приятеля ми ми вика, ако намериш квартира за двама ни заедно, нали, да му кажа. ма аз търся друго, не може да ми попадне просто така. А искам да съм с него, защото сме си свикнали, освен това ако сега си намеря квартира с друго момиче и след два месеца кажа "ми отивам при приятеля си", ще я поставя с много кофти ситуация, а и трябва да се местя пак... И не знам какво да правя. Обадих се на майка ми и тя каза че ей сега и се обадили за някаква квартира, стая с едно момиче за 120 лева... Ама аз искам с него.

# 968
  • Варна
  • Мнения: 10 819
Мърморанова, а варианта да си на общежитие не става ли?  newsm78

Ех, едно време, като бяхме млади....и зелени....  Mr. Green


Еовин, да, обърках те с Драгон`с Бридж, сори.  Simple Smile

Аз какво да кажа?... Пуснах си молбата за отпуска за другия месец, за 12 дни, мъжото ме пили, че е трябвало да си взема 2 седмици, изобщо не ще да чуе, че работата ни е такава, че един човек малко трудно и с много изнемогване ще я свърши, камо ли за повече от 12 дни, НО... да не ми пукало, ще ме заместват.... бах мааму, как да му обясня, че и аз ще я замествам (колежката), тя като излезе в отпуска и че пак ще мърмори, че стоя до късно и много работя.... Мдааа.....иди обяснявай, вече се изморих, предпочитам изобщо на тема "работата ми" да не говорим, щото става еднааа.... Crossing Arms

# 969
  • UK
  • Мнения: 3 959
НБУ нямат общежития... Ауу светнах в стаята, мнооого е гадно...

# 970
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Сложи си слънчеви очила, определено ще ти е по-добре Peace
Аз и без да съм с разширени зеници по-силна светлина, особено неонова и падаща директно върху екрана Close (каквато е в офиса), ме дразни безумно. Като няма много хора при мен в помещението гася точно тези лампи, които се падат над бюрото, но в момента правят телефонни интервюта, всичко свети и умирам Twisted Evil.
Знам ли, от толкова висене по нощите може и да съм вампирясала Crazy

# 971
  • Мнения: 7 009
Имаше някаква врътка,че могат да живеят на общежитие в Сг срещу по-висок наем , ала-бала.НЕ знам точно как става номерът, но е безсмислено , защото е много далеч от НБУ с градски транспорт Rolling Eyes Според мен е по-добре да си на квартира. Друго
някъде в порядъка на 120 лева на човек за две три момичета в една стая, нещо такова.
Това е супер много - трябва да е около 120-130 да си сама в една стая и около 150, ако сте две в една стая на квартира...Ако искаш да сте някъде с него - най-малко 300 лева, защото се съмнявам,че някъде с хазяи (за да е по-евтино) ще вземат млада двойка.Пък и на вас няма да ви се иска с хазяи..

# 972
  • UK
  • Мнения: 3 959
Слънчевите очила са добра идея, ама нямам, за жалост. Ужасно е. А навън е още по гадно, наистина това е най гадното, наложи се да ме водят до вкъщи... Ужас. Всичко около мен все едно трепери от светлината...Еовин, права си, но нали гледаме... Нищо не става, когато не си в София и не можеш да търсиш и да обикаляш, тук няма софийски вестници а в нета няма нищо... Много е гадно, ама някак ще трябва да намеря, не може да не намеря. Тук не съм питала, защото едва ли някой знае нещо, де да знам... Имаше няколко такива теми и нямаха никакви мнния.

# 973
  • Мнения: 1 798
мърморанке, в pozvanete.bg има обяви, може и ти да пуснеш.Телефона на `Позвънете` е 91 938.Еднократно излиза обявата във вестника, така че трябва ежедневно подновяване.
Защо си с капки в очите?Преди години беше така преди да сложиш очила, ама сега не е ...

# 974
  • UK
  • Мнения: 3 959
За някакви прегледи, с нормални и разширени зеници... В понеделник ще ходя на проба за леща на лявото око.

Общи условия

Активация на акаунт