Можете ли от ника да прецените каква е форумката?

  • 17 653
  • 449
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Анистън, внимавай, че сега като дойде дамата с козметичния ник... ooooh!

# 16
  • Мнения: 5 577
тити - нещо като тиква.  Mr. Green

Аз лично в момента избивам комплекси с това инж., защото не станах тази година.

Сладурка, за благородието логиката ти не е изобщо вярна - явно не си чела темата за на "Вие".

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
не, по скоро от писанията на форумката/ца си вадя заключения

# 18
  • Мнения: 7 837
Тц, тити предразполага към повтарячество. Затова и я предизвикват с тия стриЙ  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 9 903
а много хлапета казват тити вместо цици. Особено пораснали кърмачета  Mr. Green обаче тогава не го знаех Simple Smile

# 20
# 21
  • Мнения: 822
От ника само-не,но като цялостно оформяне на профила-отчасти да...Иначе по писането ще ги познаете...
Някое обидено "височество" няма ли да се появи?...

# 22
  • Мнения: 46 526
Не, само по ника трудно, само, ако е вулгарен си създавам лошо впечатление  Laughing

# 23
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Мен никовете с титлите ме кефят, вървят си с темата Hug
Ама аз не съм се кръстила с височество, а в БГ също живея в панелен апартамент Mr. Green
 Съдя само за една форумка по ника.Не знам защо, ама всеки следващ е все по-лигав и лигав.Жена над 30г. с много претенции, не и отива!
 Много пъти съм се възхищавала за оригинални никове!

# 24
  • Мнения: 5 577
но като цялостно оформяне на профила-отчасти да

Ужас, значи на моя профил като имаше дълго време само мъже не говори много добре за мен.

Аз съм без профили, без инфо - даже незнам кой пише, незнам кой забременял, кой родил.  ooooh!

# 25
  • Мнения: 6 155
Ммм, изграждам си някаква предства по ника, но в никакъв случай не е пълна. Целия профил вече е друго нещо.

Обаче има никове, които са ми неприятни...като "Дроб4о"  Tired

# 26
  • Мнения: 5 577
Ами "кур" и "лубрикант" - вчера се регистрира.

Иначе има ясни никове - Semejna_23_rs!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 616
Никога не ми е хрумвало да преценявам потребителите по ника. Аватарите и подписа могат да ми дадат повече информация. Радвам се на интересни никове, без да се замислям дали потребителките са вложили в тях някоя особеност от себе си. Моят ник съм го избрала, защото е благозвучен, не че имам нещо общо с нимфетките...

# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


Обаче има никове, които са ми неприятни...като "Дроб4о"  Tired
Аааа, този ми е фаворит Sunglasses
 Никога няма да забравя първата тема на Дробчо"Какво ще кажете за моето Дробче, родено през седмия месец"Нещо подобно беше.Явно е любителка на карантията Sick

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
цялостното представяне - ник, титла, подпис, постинг - ми съставят някакво мнение.
Определено ми допада тънкото чувство за хумор...

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт