Модни консултации - 43

  • 47 166
  • 754
  •   1
Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Аз мисля,че сте неоправдано самокритични! Колкото дами да съм виждала с поли солей,толкова пъти съм ги харесвала как им стоят.Е,не са били 100 кила,ама не са и скелети.Така,че...по-смело

# 286
  • Мнения: 8 989
Наистина разширяват солеите. Май сега е модерно да се носят с жилетка отгоре, покриваща ханша.

# 287
  • Мнения: 24 467
Пък аз - напротив - повечето солеи, които съм виждала на живо, не одобрявам как стоят. И не става въпрос за дебели жени. Просто си разширяват - това си е нормално при този тип пола. Носила съм някога, но на панталон. Обаче бях откровено кльощава, така че аз от миналото си не съм критерий. А и не съм убедена, че ми седеше и на мен добре.
Тази черна двупластова пола от поста на Нина ми допада много, но е дълга, не скъсява крака като един орязан около коляното солей /това не бих си го причинила никога аз/ и не е чак толкова обемна. Вероятно и платът е по-фин, а и дама е слаба и висока, с дълги крака.

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
На мен не ми изглежда много висока манекенката от снимките.Гледах я същата, с кожено яке +полата,но в момента не мога да кача снимки и ще оставя за друг път.
Има модели от въпросните поли,които в частта около ханша и талията са със ситно,не толкова изразено плисе,а надолу вече си е стандартното
Харесват ми и ги нося,но и да поясня,че съм достатъчно самокритична,за да се харесвам в солей и нямам занижени критерии относно как изглежда на другите дами.
Ще се повторя,но...по-смело!

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 16:28 от Nina_Z

# 289
  • Мнения: 8 937
Наплаших се от коментарите. Много исках солей, но с моя ханш явно няма да е добър избор... Frowning1

# 290
  • Мнения: 1 542
Наплаших се от коментарите. Много исках солей, но с моя ханш явно няма да е добър избор... Frowning1

Много са красиви и могат да стоят страхотно. Но е по-лесно да ги пробваш в магазин и да знаеш, т.к. си е малко рисковано в ханша, няма какво да се залъгваме.
Ако решиш да поръчаш онлайн, просто има голям шанс да връщаш.
Така че - прецени си и най-добре се виж облечена с 1-2 подобни поли във физически магазин първо.
Целувки и успех на теб и всички дами, които отделяме време, енергия и средства, за да се приведем във възможно най-добрият ни външен вид.

# 291
  • Мнения: 8 937
Благодаря! Аз не бих рискувала с непознат модел без проба. Дано открия подходяща. Бих носила с ботуш и вталено поло.

# 292
  • Мнения: 24 467
И аз не бих купила такова нещо, без да го видя на себе си и то с допълнение, с което бих го носила.
В крайна сметка и от електронен магазин да го вземеш - ако не се харесаш, ще го върнеш.

# 293
  • Мнения: 807
Откъде мога да си купя този колан, който е на пуловера ?
Или подобен такъв ? И дали ще върви с някакъв друг колан, защото не мога да открия такъв ?

https://www.corsoitaliaonline.com/product/pulover-ot-italianska- … t-bordo-4625.html

Много харесах пуловера и искам да го купя, но коланът не се продава. А без него пуловерът ще е доста широк и се губи ефекта ...

# 294
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 531
Имам една плисирана, от лъскава тъмносиня кожа. Понеже е по-твърда, се разширява надолу и бива.

Бях ви казала, че пробвах лятото една солей и задникът ми изглеждаше огромен, тотално променя фигурата. Този обем продължава до края на полата и отдолу се показват два тънки прасеца - карикатура. Консултантката каза, че хватката е да се вдигне високо над кръста, ама тц. Единственият вариант за зимата е наистина с по-свободен пуловер нагоре, който да покрие кръста и да разпредели обема. И пак си иска тънка фигура.

# 295
  • FRANCE
  • Мнения: 2 236
Отказахте ме. Тъкмо се бях навила на една , но съм ниска 157 и далеч от слаба (54 кг)Cry Исках до глезените

# 296
  • Мнения: X
Здравейте, дами
Малко ми е стеснително да пиша в тази тема (защото почти нищо не разбирам от мода и почти не си позволявам нищо експериментално), а и може да не му е мястото, но не знам къде да питам един лаишки въпрос.
Принципно винаги съм гледала да използвам естествени материи.
Но сега много си харесах една пола и мисля да си я подаря - нещо с шотландско каре. Ще я нося с черен плътен чорапогащник и черни боти с връзки.
Проблемът е, че има около 60% изкуствено - акрил и еластан.
Гледам, че масово се предлагат такива дрехи с голям процент синтетика, и то не за по 2-5 лева, значи се водят поне среден клас.
Притеснявам се, че това нещо постоянно ще ми се лепи на чорапокащника.
Какъв е вашият опит? Наелектризират ли се много такива дрехи? Какво правите? А може би така ги правят, че не се наелектризират, както е било преди 10-15 години?

# 297
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
И да се наелектризира,продават спрейове, които    ще разрешат проблема.

# 298
  • Мнения: X
И да се наелектризира,продават спрейове, които    ще разрешат проблема.
Благодаря. Да ми препоръчаш нещо конкретно?

# 299
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Няма защо.Не смея да ти препоръчам нищо конкректно,защото съм ползвала такъв спрей преди много години и даже не помня име или марка.Момичетата в тематата са доста запознати и съм сигурна,че ще те насочат какво да си избереш.

Общи условия

Активация на акаунт