Модни консултации - 43

  • 47 029
  • 754
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 8 896
нещата са много напреднали - всякакви тъкани се предлагат. Ако си купиш една вълнена пола шотландско каре, като я изпереш, ще се свие, ако няма поне малко синтетично в нея. В твоята има и еластан, т.е. тя сигурно е по тялото, с прости думи - ластична е полата. Мисля, че няма да ти се лепи на чорапогащника, то и днешните чорапогащници имат друг състав.

# 301
  • Мнения: X
Е аз на това се надявах, защото предлагането е огромно Simple Smile
Благодаря.

Да, полата е камбановидна, точно над коляното.

П.С. Не харесвам тези солеи. Напомнят ми на ученически униформи, особено по-тъмните, независимо на каква фигура.

# 302
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 506
И да се наелектризира,продават спрейове, които    ще разрешат проблема.
Благодаря. Да ми препоръчаш нещо конкретно?

Това не трябва да те притеснява.

Случи ми се подобно нещо с една обявена за копринена рокля, за която няма да казвам каква сума дадох и си я слагам щастлива във Венеция - шок, стана като клин от наелектризиране. Гледам състава - коприна 18% Останалото смес от изкуственяци:D Писах тук и момичетата казаха - лосион за тяло. Наистина реши проблема. Щом ще си и с чорапогащник, би трябвало да няма проблеми?

Съгласна с Пепина.

# 303
  • Мнения: 8 896
Как тъмносини, има всякакви солеи! И шарени съм виждала.
Но на един банкет видях една дебела чужденка с червено поло и сребърна пола солей. Много грозна комбинация, но жената си я носеше със самочувствие.

# 304
  • Мнения: 5 832
И с лак за коса се предотвратява наелектризирането. Wink

# 305
  • Мнения: 2 445

Има модели от въпросните поли,които в частта около ханша и талията са със ситно,не толкова изразено плисе,а надолу вече си е стандартното
Харесват ми и ги нося,но и да поясня,че съм достатъчно самокритична,за да се харесвам в солей и нямам занижени критерии относно как изглежда на другите дами.
Ще се повторя,но...по-смело!
Тук съм абсолютно съгласна. Има разлика между солеите. Имам по една и от двата вида, факт е, че вторият разширява. Истинският солей започва ситно и се разширява. Това го помня от десетгодишна, когато пак бяха на мода. Сега си търся черна/ сива/ тъмно синя, трикотажна със ситен солей на ханша. Дължина до около средата на прасеца. Някакви препоръки?
В общи линии това е първият вид


А това вторият

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 21:26 от goddess

# 306
  • Мнения: 18 563
В сайта на Зара досега скролвах такива поли, хич не са малко. Доста цветове има, не знам обаче дали се намира и трикотажна сред тях.

# 307
  • Мнения: 2 445
В сайта на Зара досега скролвах такива поли, хич не са малко. Доста цветове има, не знам обаче дали се намира и трикотажна сред тях.
Благодаря за инфото и без това планирам посещение при тях, че съм си харесала една рокля, но ми се иска да я видя наживо. Как мразя ходенето по магазини.Head Band

# 308
  • Мнения: 8 896
Трябва да се ходи по магазини, и то да се пробват нещата на дизайнерите, дори такива, които на изглеждат, че никога не бихте си ги купили,  защото малко или много всеки си има предпочитания /стил  и се ограничава.
Слагайте дрехи, лесни за сваляне и обличайте по 20 модела на едно ходене поне. Случвало ми се е да влизам с 16 дрехи в пробната. Което не ми харесва, слагам от едната страна, което ми харесва от другата, после може да се наложи да облека пак някое от харесаните.  Много е трудоемко, не е като да си лежиш в леглото и да си купуваш. Simple Smile

Кога ще дават по телевизията пак предаване от сорта на "Кралица на шопинга?" Само манджи дават. "Черешката на тортата ... Някой знае ли линкове на подобни предавания по света, където могат да се гледат сериите?

# 309
  • София
  • Мнения: 38 618
Трябва да се пробва! Аз от месеци мисля едно просто съчетание - черен панталон, черно поло, бежово палто. Днес сложих полото и панталона, видях, че съм като погребален агент и смених аутфита.

# 310
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 506
В последните 2-3 години съм влизала не повече от 5 пъти в пробна. Направо ме хващат дяволите в молове и магазини. А преди човек не можеше да ме изкара от там.

# 311
  • Мнения: 1 496
Аз от месеци мисля едно просто съчетание - черен панталон, черно поло, бежово палто. Днес сложих полото и панталона, видях, че съм като погребален агент и смених аутфита.
Същото положение при мен, само че се замъкнах на работа така черна.
Колегите ме питаха дали отивам на погребение...

# 312
  • Мнения: 8 937
При мен това преди беше редовно... После познатите ми свикнаха, че почти винаги съм облечена в черно и спряха да подпитват притеснено.

# 313
  • Бостън
  • Мнения: 13 568
Години наред бях в черно от главата до петите, но обикновено с някакъв шал цветен около врата - коприна, кашмир. Хич не ми отива черно, та това дава малко цвят точно в портретната зона. Харесва ми идеята за камел или сиво палто над черна база.
(днес съм в сиво и кафяво и се оказа рядко приятно и неутрално съчетание)

# 314
  • Мнения: 5 832
При мен са свикнали да ме гледат изцяло в черно и не им прави впечатление на хората. Не мога да се откъсна от този вид, а не е като да не съм пробвала. Лошото е, че на снимки изобщо не личи какво точно съм облякла и малко изглежда все едно постоянно нося едни и същи дрехи. Joy

Общи условия

Активация на акаунт