Коледата на вратата чука, ДЕКЕМВРИйче малко в ръцете ни ще гука! 💝🎁🎄

  • 53 611
  • 721
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 529
Лани, мисля че това кремче съм го виждала в ДМ и Кауфланд.
Меченце, че не ти отговорих - таткото е в паника. Днес трябваше да е дневна, но нали го вдигнах в 5 и 30,та се обади на шефа си и той му каза да не ходи. И от притеснение като се закотви в тоалетната Joy казвам му - К., започнаха да ми текат води, а той на бегом от тоалетната по бельо - чакай, дръж да викам такси Joy То понеже бебето излизс като тапа, нали. Grinning

# 136
  • Мнения: 2 178
Хахах, момичета😆
Ама разбеснях се, как ще седя да ги чакам, когато били могли. Ми аз ако реша да родя на паркинга🤔😂
Ако не бяха се позабързали щяха и с маманозавър рекс за се срещнат, както ме нарича ММ , като се ядосам нещо.

Иначе, да, на сладки приказки ще го караме и така.

Супрема, спокойна бъди, то тапата не е показател, че ще родиш. Можеш и повече от 2 седмици да изкараш така. Не ни гледай нас, където ни изпопадаха тапите, ние сме вече съвсем на финала. На мен ми остават 4 дни до термин😳

Ама ние пък как , все едно сме се наговорили. Епидемия на падналите тапи ще направим в бг-мама. Марти като даде началото и се изредихме още поне 3-4 след нея🤣

Мъжете, милите, и те опадат. Да бяхме на едно място да ги съберем, пък и ние да се съберем. Те да се страхуват дружно, ние да се поразсеем последно преди раждането, пък и малко да разнообразим.
Децата....на бабите никой не им е длъжен да им гледа внуците😂

Аз ги гледам датите и не мога ни една да си харесам. Всички са ми нещо криви.
На 27ми една дама е родена, с която не се разбираме, 28ми на сватбата на едни познати...😆, 29 и 30 много накрая да пусна фронта, на 1ви съм заета🤣. Таа с моите претенции девойката да си опича акъла и да се появява там между 2-ри и 5-ти😀

Аз си имам предчувствие, че или този петък или на 3ти ще е раждането, ама не смея да обадя на ММ, че съвсем ще замлъкне.

Той също се панира, аз се пробвам да го успокоя, че то това бебе не го стрелям с катапулт, той обаче....като платно е.

# 137
  • Мнения: 1 670
Успех, момичета Hug
Всичко ще е наред Hug

# 138
  • Мнения: 221
Ей момичета, какво оживление е настанало тук! Стискам много палци, ама много всичко да мине с лекота при всички ви!
Мен също вече сън не ме хваща...наближи много и вече се дърпам като магаре на мост-искам да го отложа някак!
Исках да попитам Алекс и Мария (понеже за тях двете помня, че ще пробват с нормално раждане след секцио) ще ползвате ли епидурална упойка или ви отказват?
Аз иначе по стечение на обстоятилствата съм сам самичка вече една седмица и като гледам още поне една ще е така, та вие сте ми единствените дружки и ако тръгнат да се случват събитията ще търся кураж от вас Simple Smile

# 139
  • Мнения: 2 178
Калиси, с теб сме!😉❤

На мен всичко ми дават. Наговорила съм се с лекарите ако е много зле положението и някакви две обезболяващи хапчета да ми дадат, които действат като епидурал. Едното мисля беше 4 часа, другото 2.
Подготвила съм се за позитивно изживяване.

Иначе, ако не бъркам, самичка в България ли си или се върна в Дубай(?!)
Не се притеснявай, всичко ще мине по план. Подкрепа имаш голяма, виж ни каква голяма дружина сме😁

# 140
  • Мнения: 221
Алекс, за мое съжаление съм в България...казвам го за съжаляние, тъй като в ОАЕ всичко си бях уговорила -естествано раждане, епидурална...но така се стекоха обстоятелствата, че спешно трябваше да се прибера и то в 36-та седмица! Много зле се чувснвам от това! И сега съм в небрано лозе...Още не съм намерила доктор, който да се е навил за нормално раждане (независимо, че предишното ми секцио е преди цели 9 г!!!) Както вече казвах бг докторите ми наговориха такива хоръри-не е истина и на всичкото отгоре съм и сама и откачам...Много се надявам ММ да успее да се прибере преди раждането, но...Иначе вече имам 2 уговорени дати за секцио, ама...хич, хич не искам, пък май вече избор нямам и съм доста отчаяна ..рева нон стоп за всичко...
Много ви благодаря за подкрепата момичета!

# 141
  • Мнения: 697
Добре, че сте вие да минава време.🤣
Доволно се посмях днес с Алексчето и с мъжа на Марти😂.

Днес по изключение Елеонора легна доста по-късно. ММ даже беше заспал, много му дойде последните 2 дни и сега е като пребит😁. Обаче ми трябваше да го събудя за малко да го питам къде е заврял зариадното на лаптопа, че ми трябваше спешно. Викам го тихичко по име. Тц, не се буди. После малко по-високо...спи като утрепан. Аз както съм и по-раздразнителна взех да му се нервя че не се събужда. И Елито вика: мамо, искаш ли сега да се развикам пред спалнята, че раждаш...да видиш как ще стане веднага.😂 Айде пак смях смях..само като си представя картинката. Ужас, и детето се пощури с притеснения си баща.
В крайна сметка намерихме зариадното.🤪

Калисиии, с теб сме!!! Всичко ще бъде наред. Стискам палци и бебо да не бърза и да чака таткото поне да си дойде при теб. ❤ Опитай да се свържеш с тези акушерки от “Зебра”, мисля че някои от момичетата ти ги бяха препоръчали. Чувала съм страхотни отзиви за Илона и Йоана.
Иначе за реването- напълно те разбирам и съм ти съпричастна. Аз съм същата- всеки ден поплаквам за какво ли не, хормоните ме друсат яко.

# 142
  • Мнения: 2 178
Спокойно, момичета!
Всичко ще мине и ще бъде наред!

Аз още не мога да се преборя с малката. Не знам какво ѝ става, но я приспивам над час. Оставила съм я в леглото вече и се надявам сама да заспи, от скука. Върти се, бърбори, пее...😐
Мен обаче ме напуши смях от песничката ѝ, защото малко е интерпретирало детето текста и с този бебешки-британски акцент, който придоби в средата🤣
Пее си детето- “ Twinkle, twinkle little suck🤣, how i wonder what you are...”
Само, че аз отчаяна да се напее и да заспи, се заслушах в текста, почна да ми се доспива и на мен, та като го чух този “литъл сък” и се разтресох. Грешка беше! Тя го взе за забавно и знаете какво следва....

Таткото спи като заклан. Все едно е минал през въстание, а не е разходил две кучета и силно казано сглобил един диван само😆

Утре ще го юрна да ходим да пазаруваме и възнамерявам да го впрегна да нарежем и приготвим някакви домашни миксове от плодове и зеленчуци, някакви други храни, които да сложим във фризера и като искаме да сготвим нещо , само да го извадим. Някакви снаксове/закуски и други дребни неща за похапване също, а и за родилното не съм взела нищо.

Калиси, пак не знам как си долетяла в такава късна седмица. Да се върнеш преди раждането...не съм запозната може ли. Авиокомпаниите имат различни условия.
Пожелавам ти да намериш лекар, който наистина да ти помогне и да успееш да родиш както ти искаш, а после и да си се приберете вкъщи.

Летяла съм с малко бебе, не е болка за умиране. Вики беше на 4 седмици на първия си полет.

Изпаднах обаче в някакви лир. отклонения...😂

Лека нощ, дами! Оставям ви и продължавам да се боря със зверчето, преди да трупясам съвсем.

# 143
  • Мнения: 221
Алекс, с това little suck и мен ме разсмя и рязведри😜😁-нещо, което трудно ми се случва напоследък! Благодаря на Вики! А иначе, за съжаление летях с документ, на който пишеше, че съм 34 та седмица, а всъщност бях 36 та...Пътуването ми беше наистина неотложно. Докторката ми се съгласи да ми издаде такъв документ, тъй като след прегледа каза, че шийката ми е бетон и няма да родя по време на полета ...и слава Богу наистина не родих! Гледах "Жокера" и още един филм и времето (5ч) мина, но определено "Жокера" ще го запомня като знаков за мен филм..., тъй като през цялото време си повтарях "не раждай", "не раждай"..."гледай екрана, съсредоточи се" 😁
Ох, сън не ме лови....

# 144
  • Мнения: 354
Стискам палци на всички ви ❤
Аз доста се притесних- каката се тръшна с бронхит, мен се опитва да ме боли гърлото, какво ли не опитах , за да се предпазя и не , та не Sad вече не знам какво да правя...
Калиси, мн съм учудена от това, че ти отказват... наистина не разбирам защо- пробва ли в частните? В крайна сметка, ако отидеш раждаща няма да те върнат, братовчедка ми така до последно не отиде , за да не я накарат секцио😬 каквото и да стане стискам палци !

# 145
  • Мнения: 1 139
Калисив началото аз исках упойка, но после размисли, прочетах доста неща и май по-скоро ме е страх. Дори не се препоръчва система с окситоцин. Имаш още малко време, дано все пак намериш някой лекар, който ще се съгласи на естествено раждане.
АлексБеърче вашите мъже за опасни, представям си след раждането как ще са уморени. 😁
Рамзесдано се правя бързо каката и дано ти останеш здрава. Пийте чайчета и вкъщи на топло 🤗

# 146
  • Мнения: 4 660
Добро утро
Вчера почти не съм спала такова болене на гъло отдавна не съм имала.
От една седмица се мъча с хапчета за смучене , но тази нощ беше ужас.
Обадих се още с първите петли на АГ каза ми да пия антибиотик.
Тъй като живея в малък град поръчах го и сега чакам да го донесат.
Кой кого заразява незнам малката тя също кашля от седмица , уж не я пратих на ясла вкъщи пак се разболяваме Confounded

# 147
  • Мнения: 697
Добро утро!❤

Днес вече трябва да имаме радостни вести в групичката. 😘
 
Презнощта се събудих в 3 от супер силен ритник. Ходих до тоалетна, върнах се, легнах си и пак ме погнаха контракции. Този път по-на често и вече започнах да усещам и лека болка. Аха да звънна в 4ч на АГто и утихнаха. Унесла съм се и съм заспала. И сега съм на тръни..

# 148
  • Мнения: 354
Добро утро
Вчера почти не съм спала такова болене на гъло отдавна не съм имала.
От една седмица се мъча с хапчета за смучене , но тази нощ беше ужас.
Обадих се още с първите петли на АГ каза ми да пия антибиотик.
Тъй като живея в малък град поръчах го и сега чакам да го донесат.
Кой кого заразява незнам малката тя също кашля от седмица , уж не я пратих на ясла вкъщи пак се разболяваме Confounded
И при нас се получи същото Sad направо нз какво да правя... аб за едно гърло ли? Отделно нямам време аз и съм в паника...

# 149
  • Мнения: 367
И при мен през нощта нищо, до последно преди да си легна имах през 10-15мин някоя друга контракцията. Тази сутрин пак ме постегва корема и усещам тъпите менструални болки, но до там. Почвам вече яко да се изнервям какво ме разиграва още от сега 😁😁😁

Общи условия

Активация на акаунт