Коледата на вратата чука, ДЕКЕМВРИйче малко в ръцете ни ще гука! 💝🎁🎄

  • 53 568
  • 721
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 271
Честито на всички мами! Бъдете здрави и вие, и децата и целите ви семейства! Нека приключението, което ви предстои да бъде най-прекрасното преживяване в живота ви!

Янка, честито! Здравя, късмет и попътен вятър и на двете ви!!! Остави лошите спомени в миналото.
Че Гевара, ти също беше в чужбина нали?
Иначе, аз с поредното ми мрънкане...Не ми е приятно да го призная, но мисля, че изглупяването при мен достига върхови предели...От време на време се усещам как просто стоя и гледам в една точка, нито мога да чета, ни да мисля нормално...Ох, още десетина дни...Въпросът е, че човек не се възвръща в нормална форма от раз и след това...пфф
Същата работа съм и аз. Отивам до магазина за 2 неща и обезателно едното го забравям докато стигна. Да не говорим за "изключих ли ютията"...
Аз само ви гледам как сте на път да се разделяте с шкембаците.
На мен още не ми е омръзнало да съм бременна и нямам никакви признаци и скоро да се видя с отрочето.... Даже имам чувството, че ще съм си бременна поне още година.

# 241
  • Мнения: 58
Честито бебе и скорошно изписване ! 🌹

 Аз се връщам от преглед , всичко е добре и най-добре, че се е завъртяла главично... дано си остане така в 35+4 е 2.600. Каза да си пия магнерота до 37та г.с. Смвшно ми е... вие го спирате, аз започнах да го пия 😆 Направление за болница взето, багаж готов, само ще чакаме живот и здраве 🙂

# 242
  • Мнения: 872
Янка, честита да ти е принцесата.
Беърче то и Алекс ги няма цяш ден 🤔🤔🤔

# 243
  • Мнения: 3 792
Янка, честита девойка! Много да те радва и да е много здрава! ❤️

Аз залагам на Беърчето за днес 😁

На мен пак ми се спи адски много, едва удържах да не легна до обяд, но после спах 2.5 часа. Почвам да се притеснявам 😔 Има ли такава умора при някоя от вас?
И благодарение на това, че спрях магнезия (пия го от 2 години някъде заради други неща) пак ме почнаха крампите, този път на корема. Много неприятно...

# 244
  • Мнения: 489
Честото на новите мами за прекрасните госпожици! Нека бъдат много здрави и будни деца! На мамчетата бързо възстановяване!
Янка, на сестра ми голямата я извадиха с вакуум и след 4-5 дни й се оправи главичката-не се притеснявай.
Лана, и аз се чувствам много уморена последно време и доста ми се спи, а си поспивам последните 2 нощи добре.

# 245
  • Мнения: 872
И аз съм уморена много, но пък през нощта будувам доста. Исползвам докато баткото е на училище да дремна. Момичета, чудя се тези дни, какво да занеса в отделението за почерпка за и исписването, както и ми се иска  нещо за АГ да приготвя но не мога да се сетя какво.

# 246
  • Мнения: 354
Аз също съм уморена, но от неспане Sad то , ако не ме боли гърло, ставам да пишкам или имам зверски киселини...

# 247
  • Мнения: 257
Янка , честита ти дъщеричка, нека бъде здрава и много да те радва винаги! А на теб скорошно възстановяване. Purple Heart

Марти , скорошно възстановяване още веднъж, а едва сега, на следващия ден, след секциото ли ти дават бебка при теб, дойде ли ти кърма и ще пробваш ли да я кърмиш?

Лана
, на мен също ми е все изморено, явно е нормално, виждам, че повечето сме така. Аз утре влизам в 9 месец, не съм стягала още багажа за болницата и тия дни трябва да го стегна.
    Доизпирам и нареждам каквото остана, но едва, едва .. че както казах много ми е мързеливо.

Рамзес , и мен почти всеки ден, като излезна навън за малко, ме наболява гърло, прибера се, направя си един чай с лимон и мед, и ми мине. Надявам се да не се разболявам точно на финала.

CheGuevаra, на мен също ми писва да съм бременна, макар й да звучи гадно, искам да си притежавам вече тялото и да ми е леко, да се грижа и гушкам бебчо Heart

Алегра, много е пораснала твоята бебка - страхотно! В коя седмица си вече? Моето секцио също наближава след 12 дни.

Вили, аз до колкото чувам, че на лекарите им е намръзнало от сладки неща и предпочитат - солени (пити, баници, пици и прочие) - аз мисля на такова да заложа, живот и здраве.

Моникриси, аз също скоро си махнах ноктите изцяло - без лак съм дори, не съм била така от години, доста ми е странно, но с бебчо няма как с нокти, та... Heart

Последна редакция: чт, 28 ное 2019, 15:42 от Keity91

# 248
  • Мнения: 113
Янка, честито ! Бъде живи и здрави, и много щастливи заедно ! 🍀🥰 Скорошно възстановяване и на двете ви !

И аз да се отчета - документите за болницата са ми готови, другата седмица постъпвам и планирахме секцио с док. Оправям си багажа финално тези дни и смело напред. Бебка е добре, тоновете са отлични и най-вероятно е 3,5 кг 😄 Чакаме я с нетърпение вече.
И аз съм уморена много, но пък през нощта будувам доста. Исползвам докато баткото е на училище да дремна. Момичета, чудя се тези дни, какво да занеса в отделението за почерпка за и исписването, както и ми се иска  нещо за АГ да приготвя но не мога да се сетя какво.

Вили, за почерпката за лекарите мисля да занесем торта, банички на хапки или пици, безалкохолно за пиене. Общо взето това май се консумира. Има и тематични сладки с благодарствени послания, които могат да ти направят специално за случая в бутиковите сладкарници. Simple Smile

# 249
  • Мнения: 882
Ланче как разбираш , че имаш крампи в копема . Сега като се замисля тая болка сега я имах три пъти пронизващите е точно както като примерно прасеца се хване . Дали пък и при мен не е било нещо такова ...🤔 и аз залагам на беарчето 😁 ама туко виж и Алекс се включи с хубави новини . Аз днес ходих и си оправих ноктите скъсени без лак по тях . Супер  странно ми е сега . Алегра я каква едра девойка си отгледа . 😁 Аз чак в неделя съм на тонове и понеделник на ехограф за да видя колко голям е станал моя малък бръмбар .

# 250
  • Мнения: 872
Аз залагам че Алекс и Беър в крайна сметка ще си имат астрални близнаци 😋😋😋. Алекс толкова искаше 😁

# 251
  • Мнения: 113
А, относно дизайнерските сладки/меденки се сетих и за една страничка във фейсбук. Правят за всеки повод и са много вкусни и пресни Simple Smile

https://m.facebook.com/WithLoveEli/

Мони, по преценка на око са килцата като ми видя док корема колко е голям 😄, но в понеделник ще видим със сигурност.

# 252
  • София
  • Мнения: 162
Янка, честита рожба! Да ти е жива и здрава, и да расте много щастлива 💐 Знаех си аз, че на 26-ти ще се роди момиченце, каквото и име да избереш съм сигурна че ще е страхотно 🤗
За днес си мисля, че ще се появи едно момченце. Няма да е моето, защото здраво стискам кълки. Свекървата днес има РД, а чак такъв подарък не заслужава 😜 Беърче, дали няма да е твоето 🤔
Рейн, за 12-ти етаж май ще си права, може и да нямаме избор. Ако си с планирано секцио можеш да си запазиш стая през лекаря ти, но ако си нормално раждане е на късмет да има свободни места. Каквото такова ☺️

# 253
  • Мнения: 5 376
Алекс и меченцето според мен вече не са 2в1. Grinning Чакаме отчет.
Чак днеска си я взех, да. Много трудно засука, не усеща зърното и се изнервя. Цялото отделение ни чу. Накрая яде от мен, изяде си и цялото адапте и накрая повърна от лакомия.

# 254
  • Мнения: 257
Алекс и меченцето според мен вече не са 2в1. Grinning Чакаме отчет.
Чак днеска си я взех, да. Много трудно засука, не усеща зърното и се изнервя. Цялото отделение ни чу. Накрая яде от мен, изяде си и цялото адапте и накрая повърна от лакомия.

Ами трудно ще е в началото, нормално, но ще станат нещата, сигурна съм. Акушерките помагат ли ти, обясняват ли ти, съобразяват ли се с теб, дали ти е добре да се грижиш за нея и т.н. Носиш ли си помпа за кърма, аз до колкото знам - имат, но била една и е хубаво да си носим.

Общи условия

Активация на акаунт