Коледата на вратата чука, ДЕКЕМВРИйче малко в ръцете ни ще гука! 💝🎁🎄

  • 53 534
  • 721
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 882
Момичета по плачете си .. хубаво е да не се сдържат емоциите в нас , защото ще влияе зле . Ирмир честита погача и дано всички орисии да се сбъднат . Алексче дръж се още малко ... На мен бебето ми нз какво прави ама много ме боли ниско долу мехура ли пак ми натиска вече нз . Днес тоновете бяха доста Добри и АГ ми отмени часа за ехограф чак за в петък . Днес като влезнах в шейново и да ви кажа много се притесних ... решила съм там заради моята лекарка. Тоновете ми ги следиха в спешния кабинет където всъщност видях че изписват бебетата . За жалост попаднах точно на изпитване но бебче от ромски произход сиг около 20 човека тумба викат пищят .. отделно влизах да чета във форума за болницата .. едни негативни постове за неонатологията та още повече се притесних .. 😕

# 541
  • Мнения: 347
Да Лани, тук исках да кача и да попитам какво се случва 😁, но не става,та викам поне там да покажа.
Честита погача Ирмир, да сте много много здрави! Момичета, наистина не е хубаво да се таи всичко , трябва да си изливаме чувствата , особено след родилните ни емоции , така съм чувала, така че плачете си , споделяйте, винаги ще има близки , които ще ви помогнат, изслушат и разберат, та  дори  и ние тук❤!
Лу аз взех от Пепко една много малка шапчица, дори се чудя дали ще стане на бебчо, провери там ! и беше 2 лева 😁!
Моникриси, много хубаво за тоновете , супер новина, а за болницата не се тревожи, винаги ще има и лоши и добри отзиви, при всеки е индивидуално!

# 542
  • Мнения: 2 170
Лани, хормони са😒

И аз преди малко си поплаках. Всички ми повториха неколкократно “Всичко ще свърши”, а аз като го чуя и направя една зурла да рева. Мъжа ми и сестра ми не се спряха, та него го изпратих малко да види Вики и да помогне да сложат момичетата по леглата, а аз да си остана насаме с мислите и корема🙂

Марти, не бъди тъжна!😕❤
Първите дни вкъщи са много емоционални, но после ще се сещаш за тях с умиление и ще си спомняш за хубавите моменти😘😊

Лу, виж в H&M. Онзи ден имаше едни шапчици, ама като казвам малки- значи малки. В тях не знам дали и тенис топка може да се побере. Мисля, че и при вас трябва да ги има същите. Тяхната гама от продукти си е горе-долу една и съща навсякъде.

Хормони, хормони- имаме за всички, даже ще останат!😂

Мони, радвам се за тоновете. В почти всяка болница има доволни и недоволни. Няма как всички да са с добри впечатления. Мисля, че Марти роди там, но бъркам вече.

На мен ми сложиха гел за предизвикване и преди това ме прегледаха за разкритие. Сега да не се плашите, казвам с насмешка- На док ръцете му обаче са като лопати и направо очите ми..😳

# 543
  • Мнения: 882
Да там роди тя ... Аз уж гледам да не чета такива неща .. обаче днес като влезнах в болницата и осъзнах , че до 2 седмици трябва да съм там и малко ме хвана шубето отделно цялата тая тумба с хора... ще за запиша час за отворени врати да разгледам по добре . Аз като влезнах днес там не знаех на къде да ходя какво да правя толкова неориентирана не се бях чувствала Добр е , че дойде лекарката ми да ме вземе . Другото което много ме изнерви е че на входа калцуните бяха свършили и не бяха сложили нови съответно всеки влизаше с обувките си ...😑😑 доста свободен достъп имаше охрана не видях . Ще се опитам да не го мисля важно е раждането да мине добре .. ..

# 544
  • Мнения: 270
Сладурче, хайде дано до няколко дни и по-малката бебка засуче от биберон, но ти бъди търпелива и доколкото можеш спокойна. Всичко в крайна сметка ще се подреди за Коледа 🎄

Благодаря Лана, ЧеГевара, Иви, Моникриси, за пожеланията 🥰 Изпращам ви прегръдки.

Марти, не се поддавай на лоши емоции. Най-хубавото нещо на света е при теб-твоето бебе. Трудности ще има, но всички минават по този път, а и бъди сигурна че с всичко ще се справиш 🐣

Лукресия, малка шапка купих от H&M.

# 545
  • Мнения: 489
Феме,честита дъщеричка! Здрава и с много късмет!
Алекс, още малко остана-късмет!
На момичетата които още чакат-аз родих без абсолютно никакви признаци преди това-нито дърпане,болки,контакции. Просто се събудих с болки през 5 мин. Времвето ще си дойде и май логато най-малко очакваме.
Ние с бебчо сме добре. Аз вчера се чувствах все едно валяк е минал през мен,но днес се събудих доста по-добре. Бебечо яде от мен,утре ни изписват.
Късмет на всички и хубав ден от мен ❤

# 546
  • Мнения: 347
Добро утро, момичета как сте?
При мен е много зле положението, много ми се гади и ми е лошо, а след малко съм на тонове и имам 30 минути път до там..ужас  ще се пръсна вече аз.. лек ден ! ❤❤❤

# 547
  • Гърция
  • Мнения: 201
Честито на всички родили мамчета да са ви живи и здрави рожбите❤
Ние още сме в болницата .В Петък щяха да ни изписват,но я чуха със слушалки и казаха че има лек шу на сърцето и останахме но тя не е при мен на всеки 3 часа ме пускат да я кърмя .Чакаме днес кардиолог да и направи ехограф ,Дано всичко е наред и си тръгнем скоро. Всички казват ,че много деца са тъка и го израстват дано и при нас е тъй.❤

# 548
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Здравейте момичета!! Flowers Bouquet

Честит ни декември! Hug Започна повече от добре! Heart

Rammzes, *bear, *Femme*, честито!! Flowers Bouquet
Да са ви живи и здрави бебчетата!! Много радост да носят! Хубави имена сте им избрали! Късмет да имат с тях!
Радвам се, че всички сте позитивни от и след раждането! Дано и останалите да имаме такъв късмет - бързо и лесно раждане, който както си го е планувал!

Rammzes, радвам се че Калоян сам си избра датата и не дочака планираното секцио. Simple Smile

AlexM1590, разбрано дете имаш - изчакате да си направиш маникюра. Grinning Очакваме включване от теб. Heart

GeorgiaR!?  Случва ли се нещо или стискаш?

Irmir, кога станаха 40-т дена!? Да се сбъднат всички пожелания на орисниците!

Марти, Mul@n, дано бързо отмине това настроение при вас! Flowers Four Leaf Clover Всичко ще бъде наред!! Днес как сте?

Nedavl, без дърпане, болки, контакции, но поне водите тръгнаха ли!?

Тъп въпрос - няма как да не разберем, че почва раждането, нали!? Без значение, че ни е за първи път и сме неориентирани. Laughing
В София днес май е първият студен ден. Но се обличам добре и излизам на разходка.

# 549
  • Мнения: 632
Момичета,някой подавал ли е документи вече за еднократна помощ за раждане и за детските? Попълних и пратих мъжът ми,върнали са го защото съм написала да я преведат на него тая помощ. Няма на кой да оставя малкия и затова пратих него до банката за извлечение за банкова сметка и писах да я преведат на него. Казали му са че може само на майката да се преведе,а в декларацията пише друго...

# 550
  • Мнения: 489
Водите ми ги спукаха по време на раждането.
Няма как да не разберем. Събудих се с болка през 5 мин, имах слузесто червеникаво нещо-тапата и след около час болките си бяха пак на 5 мин,но по-силни. Това е Simple Smile?

Янка,сигурна съм,ч всичко ще е добре с бебка
Скрит текст:
Момичета,някой подавал ли е документи вече за еднократна помощ за раждане и за детските? Попълних и пратих мъжът ми,върнали са го защото съм написала да я преведат на него тая помощ. Няма на кой да оставя малкия и затова пратих него до банката за извлечение за банкова сметка и писах да я преведат на него. Казали му са че може само на майката да се преведе,а в декларацията пише друго...
И аз това мислех днес,че моята банка е Пощенска,която сега купи Пиреус и нямам извлечение на сметката.

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 14:09 от AnMary

# 551
  • Мнения: 3 789
Rain, лекарят ми каза, че няма как да не разбера, да

В София и вчера беше много студено, следобяд беше около 4 градуса, но пак се разходихме малко с ММ. Днес обаче ще топля дивана, не ми се излиза.

Лу, питай в счетоводната тема, може би ще знаят по-добре. Иначе мисля че срокът беше 2 години след раждането, така че имате време, но странно че са го върнали, да.

# 552
  • Мнения: 5 332
Мерси за подкрепата, момичета!
Ами от както се прибрахме вкъщи бебка не иска да суче.. Бута ме и се ядосва, а на шишето се радва...по цял ден цедя и правя адаптирано мляко. Трудно е. А имам желание и кърма има..

# 553
  • Мнения: 3 789
Марти, много бързо свикват на шише, защото не се стараят, а им идва на готово. Опитай да не даваш шишето, дори и да й даваш АМ. Пробвай с чашка или лъжичка или ако е с шише, пробвай в полуседнала позиция.
Ще ти снимам от книгата за нея и ще ти пратя във ФБ да видиш.
Сигурна съм, че е много трудно, но ти си силна и ще се справиш. Няма да се даваш на едно бебче я 😂❤️❤️❤️

# 554
  • Мнения: 347
Марти ще се напаснете спокойно, настоявай и ❤ , не знам какъв съвет да ти дам като неопитна ..
Рейн и аз се чудих няма ли как да не разберем ...не знам..😁
Аз с върнах от тонове и ако до сряда не родя ще ме вкарват в болница .. та на тоновете имах 2 контракции ,едната беше по-лека, а втората беше много силна , но въобще не ме боля, просто корема ми беше стегнат. Видяхме младежа, забравих да попитам колко тежи обаче..но и на видеозона ми видяха разкритието , дано да стане тая вечер или утре вечер, за да не стоя в болница напразно в очакване ..🙏❤

Общи условия

Активация на акаунт