Разделно хранене

  • 47 483
  • 309
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 870
благодаря за бързият отговор  bouquet

# 211
  • София
  • Мнения: 570
Искам и аз да се похваля.
За 1 месец съм - 2 кг.  Не съм гладувала и не съм била много стриктна. Моето меню е същото като на повечето от вас - сутрин плод, обяд- салата или ориз или нещо друго без месо, вечеря някакво месо със салатка. Между храненията си позволявам само плод.

# 212
  • Мнения: 220
няма ли други запалени?изостава темичката е много хубава и полезна

# 213
  • Мнения: 597
От днес започвам и аз на разделно хранене,че много му изпуснах края през последните месеци.Преди много години съм била на този режим и бях много доволна.Дано и сега след толкова време да се справя успешно...

# 214
  • Мнения: 1 986
 Стискаме палци Peace,и...насреща сме,ако има нужда от помощ Wink

# 215
  • София
  • Мнения: 3 787
Как сте,момичета Hug
Нещо напоследък много изостава темичката ни.Отслабващите да се отчитат по-често,де.Аз няма какво да се похваля.Килцата са същите,но те и няма накъде да спадат вече Mr. Green
Хайде,и аз стискам палци на всички да има резултати в най-скоро време Hug

# 216
  • Мнения: 3 929
Започнах да се храня разделно през 1997-ма година. Все си мислех, че съм пълна, ама май клонях към анорексия. Освен това имах лениви черва и не ходех по голяма нужда 6-7 дена, което адски ме мъчеше. Пробвах всякакви диети, гимнастика, но резултатите бяха временни. Така стигнах до опита да се храня разделно. Честно да си призная, не спазвах стриктно разделното хранене, но в по-голямата му част - да. Въпреки всичко резултатите бяха налице много скоро. Само за месец успях да сваля 8 кг, съчетавайки го с гимнастика. Но най-хубавото беше, че излекувах запека. Станах като манекен, с идеална фигура и спрях. Продължих да се храня нормално, но избягвах хляба и пържените работи. Постепенно обаче и тях включих в менюто си и пак нямах проблеми - хранех се с това, което ми се яде, стоях си слаба и нямах запек. Всъщност това продължава и до днес. От време на време се вижда по някоя следа в яденето ми, като по навик правя разделно хранене, но тава е само следа.
Не съм страстен привърженик на какъвто и да било хранителен режим. Не обичам крайностите и смятам, че човек трябва да се наслаждава на храната, за да изглежда добре. Така че можеш да пробваш с разделно хранене известен период, после постепенно да хапваш по-комбинирано и ако почувстваш нужда, пак да преминеш към разделно. Държа да отбележа, че организмът сам ти подсказва от какво има нужда.

# 217
  • Мнения: 2 959
...Преди много години съм била на този режим и бях много доволна.Дано и сега след толкова време да се справя успешно...
Pinki, успех Ти желая! След като веднъж си се справила, няма начин и сега да не стане "магията". Ти си с опит. Hug
Добре дошли на новите "разделни" Момичета: Верчето/ която се справя блестящо/ и щастливо отслабващата Снежи Съни. Успех и занапред!:hug:
Снежи Съни, направи ли си Своя режим? След думите на Софи, едва ли може нещо да се добави! Hug
...се храня разделно през 1997-ма година...свалих 8 кг...излекувах запека. Станах като манекен, с идеална фигура...
Зуки, много се радвам че споделяш с нас своя опит, това би било хубав стимул за всички сега започващи. Hug
Фантичке, честито Ти обновяване- и аватар, и подпис! Hug

# 218
  • Мнения: 597
О,много сте мили,благодаря Ви на всички! 6те имам въпроси 100%,защото беше много отдавна,когато четях и спазвах принципите по книгата на сем Даймънд/така ли се казваха,4е тя после нали се разведе и се омъжи  за младият момък с ,който създадоха Фитоника...?/- чели сте книжката предполагам.Та днес ми е първият ден и  минава много добре,даже бях на дълга разходка,а вечерта ще понаправя и малко гимнастика.Иска ми се нещата да ги направя плавно,и да не бързам,че с моите мераци за бързи резултати все се връщам в изходна позиция.Не искам вече йо-йо ефекти...много е неприятно. КОй от вас с колко килца се е разделил след като е минал на този режим на хранене?В Страхотна диета-темичката, Асса е направила много хубава табличка с мерките на мамите,кая колко е свалила.Това действа  много мотивиращо!!! Ще споделите ли колко свалихте и за колко време горе долу?

# 219
  • Мнения: 1 153
Привет и от мен Hug
Аз уж се придържам към разделното хранене ,но не съвсем строго,в началото бях много по стрикна и имаше видими резултати,но сега за съжаление имам чувството ,че дори 2-3 кг съм възстановила Cry Cry Cryсолта съм я ограничила,само дето не мога да я изолирам от готовите продукти Crossing ArmsЯ да ви пиам ориз с месо вместимо ли е?

# 220
  • Мнения: 271
Привет и от мен Hug
Аз уж се придържам към разделното хранене ,но не съвсем строго,в началото бях много по стрикна и имаше видими резултати,но сега за съжаление имам чувството ,че дори 2-3 кг съм възстановила Cry Cry Cryсолта съм я ограничила,само дето не мога да я изолирам от готовите продукти Crossing ArmsЯ да ви пиам ориз с месо вместимо ли е?
Не, в никакъв случай. Naughty  Месото и ориза са в различни групи.  Месото може да се яде с други животински продукти - мляко, сирене, кашкавал и др., както и със зеленчукова салата, а ориза с варива - боб, леща и т.н., хляб и други тестени изделия, асъщо и със зеленчукова салата.

# 221
  • Мнения: 1 986
  При по-стриктно спазване принципите на разделното хранене дори двата вида белтъчини не бива да се смесват-месо+млечни Naughty-от един вид е допустимо,но два вида... ThinkingСъщото важи и за ориз с хляб,боб с хляб и т.н.-мнооооого въглехидрати Shocked

# 222
  • Мнения: 1 153
Ясно ,мерси за отговорите

# 223
  • София
  • Мнения: 3 787
Месото и ориза са една от най-неподходящите комбинации Naughty
А иначе,както е казала Софи,и аз не смясвам месо със сирене,кашкавал и мляко.Всеки от тези продукти,освен сиренето и кашкавала, се приема поотделно.Както и всеки от тях може със зеленчуци Peace

# 224
  • Мнения: 2 724
Да ви се похваля ,след една седмица щадяща диета ,успях да си усмиря зверчето в стомаха ,благодарение на разделното хранене. Сега се чувствам много добре !  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт