Магията на изтока - тема 59

  • 17 247
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 197
Дори Марк не можа да ме накара да догледам първите праскови, зарязах го след 7еп., а и там има доста любимци. Никак не го харесах в тази роля.
Ама призрачето е толкова готино
С рокца
Скрит текст:
и без рокца
Скрит текст:
Като си свърша Прасковите (така ли ще му казваме?) ще питам,можеш да ми прави списък до тогава,аз все някога ще го изгледам:satisfied:

# 721
  • DE
  • Мнения: 9 068
Гледай Бин Бин в Хуа Буци, много го обичам,  там правят страхотен дует с Ариел Лин въпреки възрастовата разлика която изобщо не личи.

Последна редакция: чт, 12 мар 2020, 21:20 от дането

# 722
  • София
  • Мнения: 15 466
W - Two Worlds, While You Were Sleeping ,Man From the Stars ,много любим Deserving of the Name, The Rooftop Prince, Queen In Hyun’s Man , Splash Splash Love, Signal е като Тунел.

А започнах корейските с A.N.Jell: You're Beautiful  и Baby and Me .

# 723
  • Мнения: 9 197
Дане,сега нямам възможност много за гледане.Преди поне по 1 епизод гледах докато чаках дребното да му свършат активититата,а сега с корона-та са спрели всичко на закрито,а времето не позволява ни плажж,ни парк,ни нищо.
Само вечер гледам.
A,да ми го с инглиш заглавие,моля.

# 724
  • DE
  • Мнения: 9 068
"Legend of Hua Buqi" - прави се на нещо като Зоро, но е принц Grin
Оста разбира се е разкошен.

# 725
  • Мнения: 9 197
Heart Eyes Heart Eyes
Защо ми трябваше да питам?

# 726
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 804
Благодаря за предложенията! Свалям Nine.

# 727
  • Мнения: 6 776
Типично sci-fi, на каквото сте свикнали от западните сериали, при корейците поне не съм срещала. С големи уговорки, може би Circle малко се доближава до нещо подобно.
Сериалите с пътувания във времето не ги слагам в сметката, защото в тях няма нищо научно-фантастично освен това преминаване от един в друг свят.

Имаше питане за нещо като ГоТ. Далеч съм от мисълта да ги сравнявам, но Хрониките носят някакво подобно усещане.

От сериалните роли на Джун Ки, след Илджиме, ролята му в Кучето и Вълкът ми е най-добрата. След това идва тази в Лунните любовници и Две седмици. Тази година го чакаме във Flower of Evil.

# 728
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Сериалите с пътувания във времето не ги слагам в сметката, защото в тях няма нищо научно-фантастично освен това преминаване от един в друг свят.
Аха, ОК.

Значи по-натам ще питам за пътуване във времето, защото в темата за sci-fi и фентъзито пътуването във времето го имаме за научна фантастика.

Дори в темата за ДарК има цели постове с теоритична физика за пътуване във времето.


От сериалните роли на Джун Ки, след Илджиме, ролята му в Кучето и Вълкът ми е най-добрата. След това идва тази в Лунните любовници и Две седмици.
Ох, дали ще мога да ги намеря Илджиме и Кучето и Вълкът с бг субове се чудя.

Още си гледам Ученият, който броди през нощта, където Джун-Ги е с бузки.

# 729
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Аз като гледала Nine но пък голям Ф-фоб даже смътно помня за пътуване във времето. Останалото бе типичното кор-заглавие на малкия екран - жанр "манжда с грозде" или от "всичко по макло".

4-5 на No Need To Know изгледани. Направо крими-психологическа драма стана. 4-и епизод  чисто крими.

# 730
  • Мнения: 6 776
Eleonora_27, може ли Ели за по кратко Blush?
Бих те посъветвала да си направиш регистрация в rutracker. Там винаги има сийд, дори и на по-стари сериали. Българските субтитри обикновено съвпадат с техните релийзи. А в Спирита ще откриеш линкове за сваляне и на видеото и на субтитрите.

А по въпроса за пътуване във времето, при корейците е примерно някой от миналото идва в наши дни или обратното и от там нататък нищо фантастично. Все тривиалният корейски живот в миналото или в настоящето. Но, ако все пак това ти е любопитно ще дадем заглавия Hands V.

# 731
  • Мнения: 9 197
Ели,на първата страница има линкове за тегленеи и гледане онлаин.
Не съм чела темата на Dark и съм до 5 епизод,но...Ако състава на пещерата е от кварц и се вземе предвит теорията за езеро от Лох Нес (чиито скали и почва са съставени от кварц),че поради свойството си на пиезоелектрик кварца е способен да отваря дупки в пространството и времето и за това се появява и изчезва Неси - всичко ми се връзва Satisfied

# 732
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Всичките линкове от 1-вата страница ще ги прегледам. В краен случай ще гледам с англ. субове, защото руският ми е много зле като език. Вчера гледах Forgotten (2017) на английски и беше добре.

В темата за ДарК съм превеждала и най-важното, което са писали в реддит за пътуването във времето. Направо се чудя, как корейците не са я захапали тая тема по-детайлно. Много е благодатна.

Тая година, азиатците може да си дадат повече зор с филмите, защото корейците ги признаха на Оскарите.

# 733
  • Мнения: 6 776
Ели, от руснаците си сваляш видеото, а субтитрите ползваш наши или английски. Това за по-старите сериали, за които в нашите торенти не винаги има сийд. Новите можеш да сваляш или гледаш онлайн на много места.

А темата за пътуването във времето я зачекват от време на време, но по техен си начин. Следват си техни калъпи при правенето на сериали и се съобразяват с това, което ще се хареса на техните зрители.

# 734
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Благодаря ти, 2в1.

Следват си техни калъпи при правенето на сериали и се съобразяват с това, което ще се хареса на техните зрители.
Така е редно.

А актьорите им се гримират и се правят на клоуни, защото фенките ги харесват такива. Не знам, дали непременно им идва отвътре да подмятат плюшени мечета и миришат разни цветенца.


Пуууууу, много е хубав тоя Канг ...


Невероятно пропорционално лице.

Общи условия

Активация на акаунт