Магията на изтока - тема 59

  • 17 155
  • 763
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 6 732
............................
Най-абсурдна ми е "скромната" (уж) севернокорейка, която се е превърнала в турбо анестезиоложка в сърцето на Сеул, че и супершпионка я изкараха и всичко, само за да защити любимия си.
И понеже трябва да остане незабелязана, се придвижва из Сеул с ярко-жълто Ламборджини Joy.


freedoms, и аз гледам текущо The Game: Towards Zero. The Cursed ще го пропусна, а останалите ще ги видя като ми свърши дежурството, че сега се гледаме с госпожица Прекрасна заради гриповете и вирусите Wink.

# 586
  • Мнения: 9 180
Гледала съм,че и са ми харесва ли Smile  Примерно Theory of Love и Kiss Me Again.
Това пробва ли го 2gether?

# 587
  • BG
  • Мнения: 4 456
Още не съм, и др заглавия бл мернах при рускините,  но чакам да поприключат, те редовно превеждат всичко бл, което може да бъде приведено.

# 588
  • Мнения: 9 180
Aз гледах само еп. 1 от Why R U? и не изглежда зле,но чакам да излезне целия.
Because of You само следя,но той тази седмица ще свършва.И други гледам,че превеждат. Почивам си от Until We Meet Again.
Ама свикнах да гледам тай.С превъртане и се скасяват епизодите,макар,че Praai Pikart си ми харесва и не ползвам мишката.Поне за първите 3 епизода.

# 589
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 525
Скрит текст:
............................
Най-абсурдна ми е "скромната" (уж) севернокорейка, която се е превърнала в турбо анестезиоложка в сърцето на Сеул, че и супершпионка я изкараха и всичко, само за да защити любимия си.
И понеже трябва да остане незабелязана, се придвижва из Сеул с ярко-жълто Ламборджини Joy.

На мен, за българите от Разложко и от Благоевград надолу (по поречието на Струма) ми трябва преводач, че да им разбера какво говорят, а тая супер севернокорейска докторка беше докарала дори и сеулски акцент.

Започнах Man to Man. Като разгледах филмографията на Хе Джин, се оказа, че не съм го гледала от Сиренето в трапа и Лошите момчета с господин Ма.
Ще прехвърля и този негов сериал. Гледам някакъв таен агент го играе, снайперист, ала-бала. Ще видя как е.

# 590
  • Мнения: 6 732
Man to Man става за едно превътане. Поне може да се посмееш на отношенията му с Park Sung Woong.

# 591
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 525
Да, става. Ще го превъртя заради Хе Джин.

В момента чета това. Корейски сериал на живо.
Не е чудно, че Гу Хара сама сложи край на живота си.
Алчната майка, която е изоставила децата си, а сега, след смъртта на дъщеря си иска половината от наследството.
Как да не ги обичаш тия корейци?
Това е реалността им и затова най-редовно ни я показват в сериалите си.

# 592
  • MJF
  • Мнения: 8 570
Я да ви разнообразя с нещо на лед
Utana Yoshida-Shingo Nishiyama и алтернативен любителски запис

# 593
  • DE
  • Мнения: 9 068
Чудесен синхрон имат децата. Шоши, имаме нова звезда ли, този Шинго много грациозен бе, повече от момичето Grinning

# 594
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 525
Tuon, урок по корейско кифлеене. Чаках да го качат, за да ти го покажа.
Това беше от 11-ти епизод на Forest, от миналата седмица. Изписват 22-и епизод, но е 11-и, защото разделят един епизод на две части от по 30 минути.
Божеството и лекарката се събраха вече и една любов в гората въртят, едно чудо. Но има някакъв чар този сериал, който ме дърпа да го догледам до финала на 19 март.



Man to Man

Много добре върви. Има комични ситуации с Пак Хе Джин и Пак Сонг Унг, на които се смея с глас, както и някаква броманс-нотка вкарват (дано не е много).
Екшънът също става и дори не ме дразни мениджърката, когато кифлее и мрънкоти постоянно с оппааааа, оппаааа на суперзвездата, че дори и двете баш кифли, асистенките от екипа (типичните корейски патки, които са във всеки техен сериал).

Бодигард Ким (героят на Хе Джин) железен. Отиват му екшън-ролите.

# 595
  • MJF
  • Мнения: 8 570
дането, нали. Адаша Шинго има сериозна балетна подготовка и тя личи отдалече, до миналия сезон бе сингъл фигурист. Ютана е танцьор но с пауза преди този сезон, дано се приведе във форма съответстваща на партньора с времето/скоро. Дуета е съвсем пресен но ето какво може да направи удачно подбрана постановка/програма - от музиката и идеята до реализацията на леда. Симпатии обраха този сезон с тази програма.

Снощи отворих Marriage Hunting Beauty. Едвам го догледах. Със същия сюжет можеше и по-добър филм да направят. Критиките са ми изцяло на творческия екип. Както казвам в такива случаи - "язък за каста".

# 596
  • Мнения: 9 180
Joy
Рос,първо бях впечатлена от  жълтото тоалетче,шарените чорапки и това,което се води обувки
Скрит текст:
После видях къде си направи селфи и зелената панделка и обичките на ягоди
Скрит текст:
Трябваше да върна втори път,че да видя другата двойка.
Защо не са в гората?
Дали в реала корейският мъж се връзва на подобни етюдчета?
Божеството Scream Joy как гледаше.
Обаче е в графа идеален.

# 597
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 525
Кифлата с жълтата рокля беше гвоздеят в тази сцена. Добре си я хванала, хаха.
Не бяха в гората в тази сцена, защото се оказа, че в къщата имат само инстантен рамен, но Божеството поиска да отидат на пазар до града, за да сготви нещо вкусно на лекарката. Сега са в любовен период и той постоянно я обгрижва, затова обстановката е градска в този откъс.

Но пък ето ти една сцена от гората. В този сериал целувките са много, което е нетипично за сериал на KBS2 и не са скумрийски, с каквито сме свикнали в корейските сериали.
То дори и кекс имаше в караваната (той я разходи из гората), но само намекнаха в едната сцена, да не виждаме повече, че все пак национален корейски ефир, знаеш как е.

Сцените в гората са чудни, а Божеството го играе голям кавалер. Пак Хе Джин си е топ-класа. Имат голяма химия с Чо БоА, което е рядкост.

# 598
  • Мнения: 9 180
Днес смятам като мина през магазина и ако по щандовете има консерви да се населфя и аз. Stuck Out Tongue Winking Eye

То дори и кекс имаше в караваната (той я разходи из гората), но само намекнаха в едната сцена, да не виждаме повече, че все пак национален корейски ефир, знаеш как е.
И бебе ще има.
Залагам една кутия с хумус и две ябълки.

# 599
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 525
Аз пък залагам един буркан с кьопоолу, че няма да е бременна.

Общи условия

Активация на акаунт