Магията на изтока - тема 59

  • 15 680
  • 763
  •   1
Отговори
# 690
  • DE
  • Мнения: 9 068
Освен всичко останало корейците си мразят жените и повечето ГГ са мърли без никакво възпитание, обличат се като повлекани, пият като казаци и повръщат където им скимне, ядат като невидели обаче видиш ли заради доброто им сърце господин прекрасен се влюбва точно в тях. Ако ли пък са богати са такива отвратителни кучки, че да ти иде да ги оскубеш е най-малкото което може да ти прииска да направиш.
Обаче на Гонг Ю е хубаво да се видят двата му култови образа в "Гоблин" и в "Кафе Принц" Heart

Знаех си, че при тайванците  ще си намеря нещо по мой вкус "Art in Love" е точно това което ми се гледаше, съвременен, романтичен с приятни актьори и интересна история. Е, главната е малко лигавка в началото, но се надявам като пораснат да спре с инфантилното поведение Smile

Последна редакция: чт, 12 мар 2020, 14:18 от дането

# 691
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Момичета, дайте идеи за хубави корейски фантастични сериали. ММ ме пита, а аз още мисля само за "Тунел". Почнах с тема първа и бързо запълвам списък.

# 692
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 493
О, не, не, не се връщай толкова назад в годините и темите, да се зариваш с ненужна информация.
Не си заслужава, корейците тогава правеха повече мелодраматични/ любовни сериали.  
Прочети, щом имаш желание, но темите от последните две-три години. По 4 теми изписваме средно на година.

Сега е друго. В последните години започнаха да правят доста качествени (визуално) сериали, нещата много се промениха. Goblin е такъв, приказно фентъзи, можете да го гледате вкъщи. Говорим сега за въпросния Гонг Ю, който е в главна роля.

# 693
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
"Гоблин" съм го свалила. В списъка ми се мъдрят
Boys Before Flowers
Mars
Time Between Dog and Wolf
My Lovely Sam-Soon
The_1st_Shop_of_Coffee_Prince

Да ги гледам ли?
 

# 694
  • Мнения: 9 131
Мирел,ама наистина ли смяташ да четеш всичките теми? Наистина няма смисъл.
То има и доста спам вътре Blush
Фантастичен - фантастика или фенръзи,защото разликата е голяма.

Дане,направо ще ги откажеш.
Тайвански сериал без Вик е като тайвански сериал без Барон.Гледаш,ама не е същото.Stuck Out Tongue Closed Eyes

Не си заслужава, корейците тогава правеха повече мелодраматични/ любовни сериали. 
Ама какви петъци имаше тогава.

Boys Before Flowers - Корейската версия ли?
Mars - този ли? Ако - да.Не е корейски,а тайвански.Той е култов,но предвид от коя година е ще ти изглежда малко ретро.
Time Between Dog and Wolf - не е най-доброто на  Joon Gi
The_1st_Shop_of_Coffee_Prince - този май е любим на всички

# 695
  • DE
  • Мнения: 9 068
Азия фен който не е гледал Вик, все едно нищо не е гледал.
Ей сега ще ти направя списък с тайванци които са ми не по-малко любими и кадърни от Вик и Барон Smiling Imp
и ако ги гледаш и ти и на теб ще станат, не слушаш ей. Аз като ти казвах за Елвис и Ма Тиан Юй и разни други Bowtie

# 696
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 493
Miriel, започнала си с Tunnel, който е добре направен, съвременен сериал и ако се върнеш на тези стари заглавия, може и да се откажеш от корейското, хаха.
Там са много различни корейците. Прически, нрави, взаимоотношения...

Coffee Prince е страхотен и със сигурност ще харесаш Гонг Ю.
То всички масово се изповлюбихме в него след този сериал.

# 697
  • Мнения: 9 131
Дане,да,ама не и Марс.Може нещо по-ново.Дори Black & White е по-подходящ.Няма досадна главна и има Марк.
Имаш по-голям тайвански любимец от Цупльо? Scream Как?Защо? Joy

Кой са тези?Как изглеждат?Дири не съм ги гледала.
За свое оправдание ще кажа,че тогава бях влюбена в друг.Не помя кой,но беше друг.

# 698
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Time Between Dog and Wolf - не е най-доброто на  Joon Gi
А кое е най-доброто на Joon Gi?

Момичета, дайте идеи за хубави корейски фантастични сериали. ММ ме пита, а аз още мисля само за "Тунел". Почнах с тема първа и бързо запълвам списък.

Гледай Лунните любовници. Интересно ми е, дали и ти ще се влюбиш в Джун Ги.

# 699
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Добре, добре, няма да изчитам. То естествено, че не задълбавам където има общи приказки, а основно споменаване на сериали.

Фантастика като sci-fi Simple Smile пита моя.

# 700
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Добре, добре, няма да изчитам. То естествено, че не задълбавам където има общи приказки, а основно споменаване на сериали.

Фантастика като sci-fi Simple Smile пита моя.
Sci-fi е ето това:
Are You Human Too?: https://en.wikipedia.org/wiki/Are_You_Human%3F
Life on Mars: https://en.wikipedia.org/wiki/Life_on_Mars_(South_Korean_TV_series)
Circle: https://en.wikipedia.org/wiki/Circle_(TV_series)

Не съм ги гледала. Нямам идея, дали са добри.

Аз повече търся исторически фикшън с фентъзи. Направо се чудя, как не са направили корейски римейк на Игра на тронове. Династията Чосон + магии, свръхествено и прераждане.

# 701
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 493
Фантастика като sci-fi Simple Smile пита моя.

Ами 2в1 вчера ти посочи няколко заглавия, щом си харесала Tunnel.
Започвай с тях, а и те са съвременни.

# 702
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Аз чинно мълча по темата "ф" но чета Blush.  Дайте им и китайски заглавия и исторически фентъзита. Blush.
2в1 вместо да кара колело/спортува, скоро ще трябва да се мъчи с нова тема , както сме се засилили. Wink Hug

# 703
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 493
Miriel, ето Nine и вчера 2в1 ти го препоръча като първо заглавие.
Аз също съм го гледала. Е, малко към финала се оплетоха с броя на клечките, коя изгоряла, коя не, но си беше много добър сериал, точно в стила на Tunnel. Сериал, който ще се хареса на мъжа ти.

В главна мъжка роля имаш един перфектен и прекрасен мъж като И Джин Ук. Няма какво повече да се желае.

# 704
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Някой да помогне.

Този актьор кой е:


Играе в Scholar Who Walks the Night Ученият, Който Броди през Нощта, но не мога да го открия в каста.

Общи условия

Активация на акаунт