Откъде в София пердета за детската стая или плат за тях?

  • 4 198
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 293
Най - много детски пердета съм виждала в Илиянци.

Има три-четири магазина, които са само за пердета, има страхотни десени.
Внасят ги от Азия. Абе циганета са тези дето ги продават, ама пердетата са много прилични, за всеки вкус има, голямо разнообразие.

Може да провериш, има най - много от във всеки магазин, който съм обиколила, все ще си харесаш десен  Peace

Аз също ще те посъветвам да се разходиш до Илиянци. Преди време си купих оттам пердета за кухнята. По късно ги видях същите на Екзарх Йосиф на двойна цена. Моя приятелка също се убеди в драстичните разлики на цените между тези на Илиянци и по центъра след като си напазарува пердета за хола  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 352
Начите пердета за детската купихме от Домко - мисля че имат добър избор!  Peace

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 8 282
в Практикер със сигурност. Но дали са бг - не знам newsm78
там май са турски, поне фирмата е турска, аз купувах скоро от там(преди 1-2 м ), не ми ги ушиха добре Twisted Evil, бяха криви

Най - много детски пердета съм виждала в Илиянци.
Има три-четири магазина, които са само за пердета, има страхотни десени.
Внасят ги от Азия. Абе циганета са тези дето ги продават, ама пердетата са много прилични, за всеки вкус има, голямо разнообразие.
Може да провериш, има най - много от във всеки магазин, който съм обиколила, все ще си харесаш десен  Peace
Аз също ще те посъветвам да се разходиш до Илиянци. Преди време си купих оттам пердета за кухнята. По късно ги видях същите на Екзарх Йосиф на двойна цена. Моя приятелка също се убеди в драстичните разлики на цените между тези на Илиянци и по центъра след като си напазарува пердета за хола  Simple Smile

да и ако се задържиш да размисляваш, може да ти предложат и отстъпка, е аз не взех, нещо не ми хареса това, което ме убеждаваха, а и агресивната търговия ме кара да си плюя на петите

# 19
  • София
  • Мнения: 6 559
В блока пред болница Вита (кръстовището пред гара Подуене).
Магазинът е с огромни стъпала отпред - няма как да го сбъркаш. Предлагат ушиване и на кувертюра за креватчето в същия десен  ( или едноцветна в един от цветовете на пердето) Peace.

# 20
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
newsm10 В Домко-Люлин има много хубави.Провери.Успех.

Общи условия

Активация на акаунт