Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 999
Резово е на път да се "цивилизова"- прокараха им централен водопровод и ред депутати си купиха имоти там. "Познай" след 3-4 години как ще е там. Тааа, така.

УжасТ значи - щом имат водопровод и депутатите са си купили имоти там - не ства?  Mr. Green

Ама много висок клас антиснобизъм показваш - водопроводът като предпоставка някое място да не става за почивка, брех Боже...

# 16
  • Мнения: 5 370
Резово е на път да се "цивилизова"- прокараха им централен водопровод и ред депутати си купиха имоти там. "Познай" след 3-4 години как ще е там. Тааа, така.

УжасТ значи - щом имат водопровод и депутатите са си купили имоти там - не ства?  Mr. Green

Ама много висок клас антиснобизъм показваш - водопроводът като предпоставка някое място да не става за почивка, брех Боже...

Изич, напрао ми "иззе" думите от клавиатурката, ша знаш. Laughing

# 17
  • Мнения: 97
НЕ споря, не е мястото тук и ми е драго ако някой ми подскаже за къде да "запаля" колата след 20 дена, защото никога не знаем къде ще почиваме (факт). Но това ми го казаха и местните в Триград, че е масова практика да се ходи точно по този маршрут, особено от хората от южна България- Пловдив, Ст. Загора и масово от София. Убедих се по номерата на автомобилите преди месец, когато ми се домъкнаха приятели от Канада и самите те настояха за това.

# 18
  • Мнения: 5 370
НЕ споря, не е мястото тук и ми е драго ако някой ми подскаже за къде да "запаля" колата след 20 дена, защото никога не знаем къде ще почиваме (факт). Но това ми го казаха и местните в Триград, че е масова практика да се ходи точно по този маршрут, особено от хората от южна България- Пловдив, Ст. Загора и масово от София. Убедих се по номерата на автомобилите преди месец, когато ми се домъкнаха приятели от Канада и самите те настояха за това.
Ако не те притеснява дивотата на Резово-то пали за там.
Силистарският плаж е само на 3-4 км. нагоре, иначе-поляни диви и скали и змии-БОЛ!

# 19
  • Мнения: 97
Малко въпросче по отношение "става" ли, какво стана със Созопол, частта към къмпинг "Смокиня", не го ли позастроиха? А знае ли се кой?

# 20
  • Мнения: 1 052
УМОЛЯВАМ ВИ, не ходете натам, ако нямате чувство към красотата на природата, правите си букетче от пясъчни лилии (нищо че пише-защитен вид), не си събирате боклуците от плажа, и сядате на макс 1 м. от съсетите си, водени от стабилно стадно чувсто.
Не ходете, няма да ви хареса!
Ако искате пълни плажове, мръсотия, музика и пържени картофи и цаца, не си разваляйте почивката и отидете на друго място, там където ще има много като вас, със подобни сходни интереси!
Запазете малкото останали места, вече и там на нищо не прилича, но.... такива каквито са си. "Цивилизация" има по останалото ни черноморие...
БЛАГОДАРЯ ВИ!
Сори Шарковище, ама така като правиш реклама и ... нали знаеш...

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ей, жестоки снимки!  Hug
И аз искам така...

# 22
  • Мнения: 97
Чуваше се, че ще се отваря КПП на Резово. Та варианта е спане в БГ и плаж в турско. Там са страхотни плажове, няма бетон и SPA центрове, стаи с SAT TV ( за това ли съм тръгнал?). Може би трябва да се опита.

# 23
  • В офиса
  • Мнения: 4 019
Наистина жестоки снимки! А в Триград ми се ходи от години...
бтв информацията е доста интересна и не й ли е мястото в "На път, на почивка...". Не ми се връзва с клюкарника newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 6 999
Чуваше се, че ще се отваря КПП на Резово. Та варианта е спане в БГ и плаж в турско. Там са страхотни плажове, няма бетон и SPA центрове, стаи с SAT TV ( за това ли съм тръгнал?). Може би трябва да се опита.

Не искам да се заяждам с теб, но ти го споменаваш... Въпросът ми е към всички на горното мнение: Какво имате против цивилизацията?

На мен също ми харесва дивата природа /и в Триград и в Синеморец съм била/, но като се прибера в хотела искам да имам и САТ ТВ и И-нет, и хотелът да е СПА...

И изобщо не се ли чувствате стари вече, за да ви харесват условията тип "къмпиниг и палатка"?

Може аз да съм разглезена, не знам... Но предпочитам спокойствие, тишина, красота и лукс. И не смятам да избирам едното за сметка на другото.

# 25
  • В офиса
  • Мнения: 4 019
Чуваше се, че ще се отваря КПП на Резово. Та варианта е спане в БГ и плаж в турско. Там са страхотни плажове, няма бетон и SPA центрове, стаи с SAT TV ( за това ли съм тръгнал?). Може би трябва да се опита.

Не искам да се заяждам с теб, но ти го споменаваш... Въпросът ми е към всички на горното мнение: Какво имате против цивилизацията?

На мен също ми харесва дивата природа /и в Триград и в Синеморец съм била/, но като се прибера в хотела искам да имам и САТ ТВ и И-нет, и хотелът да е СПА...

И изобщо не се ли чувствате стари вече, за да ви харесват условията тип "къмпиниг и палатка"?

Може аз да съм разглезена, не знам... Но предпочитам спокойствие, тишина, красота и лукс. И не смятам да избирам едното за сметка на другото.

Не е точно към цивилизацията, колкото към проявата й у нас.
1. Гъчканицата от всякакви хора, когато търсиш спокойствие;
2. Загубата на персонално отношение. Различно е да можеш да кажеш: "Лельо Марче, ще ни направиш ли утре една баница, ама така както само ти можеш", или да си пращате честитки за коледа, нали.
3. Конвейрността. Вземи приготвянето на храната. Вместо местни специалитети, ядеш нещо, заджуркано от същите полуфабрикати, като в софийските ресторанти.
4. Липса на различни и запомнящи се емоции. Хотелите се строят по еднакви стандарти. От разминаване с очакваното можеш само да се разочароваш;
5. Неадекватните цени. Сякаш от това, че Х си е дотътрил задника на въпросното място да прави бизнес, автоматично следва, че ние сме канарчета, които само чакат да бъдат издоени.
6. Това вече е до тип преживяване, което се търси. Но аз предпочитам, когато съм на почивка, да се откъсна от всичко, което ще ми напомня за София.

Иначе е хубаво от време на време и малко лукс. Но от другите места също има нужда. А те са на изчезване. Виж, например, Банско на какво заприлича.

# 26
  • Мнения: 5 370
Изе, ами тя Тинкърбел вече го е написала, ама и аз да кажа.
Не съм била в СПА хотел, а в луксозна частна къща-обаче с дворче и зеленина.
Имах си и хубава баня, и ТВ, и хладилник даже.
В Триград СПА хотели няма. Те са в Девин.
Обаче хазайката готвеше разкошно. И се държа с нас прекрасно. И за три дена някак си се прежалва липсата на ТВ в стаята. Wink
Не съм била на палатка, щото и на мене не ми харесва тоя начин на почивка.
Ако някой иска да пта още нещо-ще отговарям.
ТЪРТЕЙ-има КПП на Резово, искат лична карта да покажеш и питат дали ще спиш там. Но до плажовете в турско май не пускат. newsm78
А те са просто разкош.  bouquet
ЕТО Я ГРАНИЦАТА

Последна редакция: нд, 23 юли 2006, 11:05 от ЧЕРВЕНАТА ДЕПЕШАР-чица!!!

# 27
  • Мнения: 1 052
Турските плажове не са за плажуване, поне тези, които са от другата страна на Резово. Там е гранична зона, и са затворени за туристи. Така че, ако някой е хвърлил око на прекрасната ивица, да не си прави излишни илюзии.... не дават

# 28
  • Мнения: 5 370
УМОЛЯВАМ ВИ, не ходете натам, ако нямате чувство към красотата на природата, правите си букетче от пясъчни лилии (нищо че пише-защитен вид), не си събирате боклуците от плажа, и сядате на макс 1 м. от съсетите си, водени от стабилно стадно чувсто.
Не ходете, няма да ви хареса!
Ако искате пълни плажове, мръсотия, музика и пържени картофи и цаца, не си разваляйте почивката и отидете на друго място, там където ще има много като вас, със подобни сходни интереси!
Запазете малкото останали места, вече и там на нищо не прилича, но.... такива каквито са си. "Цивилизация" има по останалото ни черноморие...
БЛАГОДАРЯ ВИ!
Сори Шарковище, ама така като правиш реклама и ... нали знаеш...
НЯма за какво да се извиняваш, и аз се подписвам под гореказаното.  bouquet

# 29
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ами за Созопол:
Панорамният път от Созопол до Каваците е изцяло застроен. Силно казано е, 4е има и панорамен път, защото от строителството е станал на кални, разбити, прашни парчета асфалт. Каваците също са позастроени, но не особено драстично. Има няколко малки хотелчета на 2-3 етажа. Обаче плажът беше непочистен. И навсякъде се бяха изтегнали гадни, мазни цигани или турци или турски цигани ( строители ), не разбрах точно, които гледаха жените като гладни кучета, бляк. Даже като се замисля, това най-ме дразнеше. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт