Пътят на честта - Тема 7

  • 33 814
  • 781
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Оле безумен е женският глас, който съобщава че абоната е изключил телефона си или е извън обхват 😂😂😂😂

Последна редакция: чт, 28 ное 2019, 00:03 от Анонимен

# 46
  • Мнения: 9 277
На Кера костюмчето пак е потресаващо , явно главния счетоводител трябва да изглежда грозен за да вдъхва доверие .

# 47
  • Мнения: X
Кak си облиза пръстите Grinning
Е, то това минава за несъзнателно еротично Wink

# 48
  • Мнения: 123
Някои потребители бяха писали че историите във филма са преувеличени и прекалено драматизирани и изфантазирани. В момента брат ми се развежда. Такива драми, скандали, манипулации присъщи за сюжет на филм,  даже тази история е по разтърсваща от сериала.
Та историите в сериала са си съвсем възможни реално.

# 49
  • Мнения: 15 300
Нещо съм изтървала! Кой какво е близал? Stuck Out Tongue Winking Eye

Ауа_, тия страсти ще отминат. Дано да случите на адвокати и двете страни. Пожелавам ви го.
Преекспонацията е ясна. Понякога дори не е преекспонация. Но.. въпреки това.. глупостите в сериала не могат да бъдат компенсирани! Дори с действителни случаи!

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 22:53 от Джаста Праста

# 50
  • Мнения: 15 960
Нещо съм изтървала! Кой какво е близал? Stuck Out Tongue Winking Eye
Керка си облиза пръстите с финес, че пиците много вкусни.
Ама не могат да се мерят с нейните пълнени чушки.

# 51
  • Мнения: 6 417
Животът е пълен с абсурдни ситуации, но когато Фучи ги нагъчка на едно място, сюжетът става комедийна драма.

# 52
  • Мнения: 15 960
Кирчо на какво благоприлично разстояние от мацките.

# 53
  • Берлин
  • Мнения: 4 474
Джаста,благодаря. Отне ми 2 години борба и доказване. Ама това е друга тема. Иначе си права. Видът й изглежда абсурдно. На мен артистката ми е ужасно неприятна- мазна коса, гаден глас, груба и недодялана и най-лошото- абсолютно некадърна. Ееееххх...дручко си е да си режисьорска съпруга...

# 54
  • Мнения: 448
Ама музиката на "партито"  на Киро е....от седемдесетте

# 55
  • София
  • Мнения: 458
Писах първа в темата и мнението ми не се е постнало.
Да не е гол “запис”(любимо...), по отношение на анкетата - Зависи как ще завърши първият сезон. Демек не съм сигурна искам ли, не искам ли Simple Smile
След малко пускам днешния епизод, така, че още не съм в час със събитията от последния час

# 56
  • Мнения: X
Това е мега яката вечер! Сериозно ли?! По пенсионерско сборище не бях виждала, и изшмъркаха прах за едно пране с предпране. Да се бяха гътнали до сега.

# 57
  • Мнения: 3 785
Не искам Мони да умира Sad

# 58
  • Мнения: 15 960
Ей, този Мони  като невидял бе.

# 59
  • Мнения: 448
Това е мега яката вечер! Сериозно ли?! По пенсионерско сборище не бях виждала, и изшмъркаха прах за едно пране с предпране. Да се бяха гътнали до сега.

Същото обсъждаме и вкъщи. Егати коката...на всеки 5мин - шмъркат. "Много е добра" Joy

Общи условия

Активация на акаунт