Пътят на честта - Тема 7

  • 33 817
  • 781
  •   1
Отговори
# 660
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Има дъщеря на десетина години. Много красиво хлапе.
Хубава е дъщеря му,но на Марияна е по-хубава .

# 661
  • Мнения: 3 326
Момиченцето му е на 12 г. и живее с майка си в Англия.

# 662
  • Мнения: X
Гласът на Плачков озвучава реклама на салам "Орехите". Разплаках се... Поне салам ще имат за ядене.

# 663
  • Варна
  • Мнения: 909
Зачетох се в темата ви, вярно ли Марияна е толкова ревнива ?!?, хм, щом е тъй, трябва да се лекува, това не е здравословно за нея, за семейството и , да не говорим че става за смях в обществото, не че и пука де, пълно перде е, от малкото интервюта с нея и Плачков, съм разбрала , че се има за нещо извънземно, тя пълнила салони и дрън, дрън, аз пък с една песен с Орлин Горанов и втора на Евровизия, с друго не я помня!
Плачков изобщо не ми харесва, на плужек ми мяза, с какво е блеснал не съм запозната, един Левски, а не трябваше ли Димо Алексиев да го изиграе (щеше да е извънземен, сигурна съм)!
Помня ги и двамата от ББ, Мариянка в нейният сезон, не спираше да говори за Ханес, даже последният влезе май брак да и предлага ...
Оффф, абе да си живеят двамцата в затвореното си общество, само те си вярват колко са велики!

# 664
  • Мнения: X
Гласът на Плачков озвучава реклама на салам "Орехите". Разплаках се... Поне салам ще имат за ядене.
А аз вчера разпознах гласа на Кера,но не помня какво рекламира.

# 665
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Незнам коя от близначките играеше в "Господин Х и морето" , но и там ми направи впечатление, че говори бързо и на един дъх.
Кофти дикция за екран.
Същата - Доротея.
Емануела май не е актриса. Нищо че не само актриси могат да участват в сериали, де...

# 666
  • Мнения: X
Гласът на Плачков озвучава реклама на салам "Орехите". Разплаках се... Поне салам ще имат за ядене.
А аз вчера разпознах гласа на Кера,но не помня какво рекламира.
Нещо на Маги

# 667
  • Мнения: 4 868


Ивайло Захариев и гаджето му в Испания

# 668
  • Viena
  • Мнения: 3 579
Той нали беше много духовно извисен? Заряза жена си и децата и започна да мастийства. 😂 😂 😂

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 18:54 от janaa777

# 669
  • Мнения: 1 150


Ето и снимки от новия бебеносещ календар. Плачков е единствен мъж сред бебеносещ и те. И двамата са свежи и ми харесват.

# 670
  • Мнения: 15 300
Това на втората снимка Силвия/Кера с детето си ли е. То бая голямо ми се вижда, за да бъде носено така.

# 671
  • Мнения: 31 128
Много са сладки и двамата. Плачков е чаровен мъж, жалко, че Мариана така го излага.

# 672
  • Мнения: 1 150
Това на втората снимка Силвия/Кера с детето си ли е. То бая голямо ми се вижда, за да бъде носено така.

Показват, че тодлър раниците стават до доста над бебешката възраст.

# 673
  • Мнения: 9 483
Те стават, но се носят на гръб.

# 674
  • Мнения: 15 300
Ще ме извинявате, ама то станало на възраст за шофьорска книжка, те в раница ще го носят. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт