Пътят на честта - Тема 7

  • 33 858
  • 781
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 9 080
Аз смятам, че всичко е постановка от негова страна, играе го срамежливец, е как ще каже :жена ми ми забрани любовни сцени. Когато е естетически издържано, няма лошо в такива сцени, вървят ръка за ръка с любовта. Пълен смешко е този. Такива хора нямат място в киноизкуството си мисля аз.

# 646
  • Мнения: 31 221
Не му харесва, защото Мариянка ще го бие.

# 647
  • Мнения: 3 331
Мариана Попова ще е при Мон Дьо. Пак искала да напуска България🤣. Преди време, с Ханес, пак тая песен пееше. Нали уж на село щеше да живее, "Дамасцена" да менажира... Накрая ще стигнат до плевенския театър.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10220067306295976&am … ;focus_composer=0

# 648
  • Мнения: 774
Просто е излишно човек да се занимава с Плачков.Нито е актьор със запомняща се игра,нито пък ще изгуби българското кино ако седи до жена си.Всички тези писания нищо чудно и семейството да си плаща ,за да пишат за тях.

# 649
  • Мнения: 9 486
Ами ще напуска жената, тука аман от въртиопашки, то колежки, фенки, Жакита - ще й откраднат Попов 😆

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 17:41 от Вαнилия*

# 650
  • Мнения: 31 221
Не, той е обича и желае и е страшно, много ревнив. Четох му интервюто в Дива сега.

# 651
  • Мнения: X
Мариана Попова ще е при Мон Дьо. Пак искала да напуска България🤣. Преди време, с Ханес, пак тая песен пееше. Нали уж на село щеше да живее, "Дамасцена" да менажира... Накрая ще стигнат до плевенския театър.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10220067306295976&am … ;focus_composer=0

Те го изгониха от Плевенския театър така че и там не може да се върне

# 652
  • Мнения: 1 760
Защо са го изгонили?

# 653
  • Мнения: 31 221
Пише в интервюто, че има проблеми със здравето и сега ще се грижи няколко месеца за него и затова няма да играе в Търновската царица.

# 654
  • Мнения: X
Четох едно интервю с Плачков в списание "Дива". Преди неговото има интервю с Елена Петрова. Не обичал голи сцени. Цитирам: "Появи се такова нещо, а аз като актьор и мъж, като човек и като душевност не желая да играя и да гледам голи хора, правещи секс, или аз да участвам в такива сцени в театъра и на екрана. Не става въпрос за заплащане. На мен просто никога не ми е харесвало това още от дете". На друг въпрос отговаря, че не обича да ходи гол и Мариана 1 година не го била виждала по боксерки. "И до ден днешен, за да вляза в банята, си взимам дрехите и се преобличам вътре. А сега по сериалите ме карат да се събличам. Няма как да стане"...
Ти да видиш! Свенлив! Ми защо не е станал учител по вероучение или нещо там кадър на Духовната семинария, ами актьор. Сигурно избрал ролята на Киро християнина заради това, че е силно вярващ и смирен човечец. Убийствата са случайност.

# 655
  • Мнения: X

Знам че имаше някакъв конфликт между новият директор и него.

https://www.briag.bg/pleven-komisiyata-po-kultura-se-sreshtna-s- … na-dkt-ivan-radoe

# 656
  • Мнения: 3 083
Не му харесва, защото Мариянка ще го бие.
Ох, ще ме уморите🙂🙂🙂

# 657
  • Мнения: X
Плачков имаше друго семейство, преди Попова, нали? Май и дете има от предишната си жена, или греша?

# 658
  • Мнения: 6 417
Има дъщеря на десетина години. Много красиво хлапе.

# 659
  • Мнения: 3 083
Плачков имаше друго семейство, преди Попова, нали? Май и дете има от предишната си жена, или греша?
Да, имаше негова снимка в темата с "мойто , твойто и нашт'о". Детето на Мариана е по-малко от на Плачков май.

Общи условия

Активация на акаунт