Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 218
Би ми било интересно, да видя как ще сготвят див Заек!

# 526
  • Мнения: 478
Типично българско ястие боб. Уж много лесно, а на много малко хора им се получава найстина добре. На мен например не ми се получава. Когато реша да готвя взимам сварен. 😀

# 527
  • Мнения: 281
Бих предложила лозови сърми или мусака

# 528
  • Мнения: 667
Бих предложила да сготви вкусно ястие с месо диво прасе!

# 529
  • Varna
  • Мнения: 24
Здравейте кулинари,

В новата книга на Манчев и Шишков има много интересни рецепти и много се радвам, че успях да си направя този Коледен подарък Simple Smile

Би ми било интересно да прочета тяхната рецепта за приготвяне на сач. 

# 530
  • Мнения: 8
    Хайдушко гювече!🔝❤❤❤

# 531
  • София
  • Мнения: 13 105
От вчера имам книгата и съм впечатлена от интересните рецепти за гозби. Даже в момента приготвям т. нар. Бял мъж. Simple Smile

# 532
  • гр. Раковски
  • Мнения: 280
Видях много други написали качамак, но и аз ще го кажа. Също така зелник с пръжки ..ммм Stuck Out Tongue Yum

# 533
  • Мнения: 858
Ще ми е интересно да сготвят пълнен заек в гювеч.

# 534
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021

Аз също приготвих кашкавал в кори за баница и много се хареса у дома.

# 535
# 536
  • Мнения: 505
Боб в гърне.

# 537
  • Мнения: 1 565


Изтеглени са късметлиите, които печелят ваучер за пазаруване в Lidl на стойност 50 лева. Това са:

Re-Born
Niya-
vondito
Zazameg
an.ilieva


Честито!

Date Oчакваме печелившите да се свържат с нас до 18.12.2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта "Любимо от родната кухня с Манчев и Шишков" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за връзка).

Благодарим на всички потребители за участието в кампанията!
Благодарим и на benii и infiniТy, които споделиха в темата своите впечатления, снимки и вкусни рецепти!

Общи условия

Активация на акаунт