Виталег – почувствайте лекота в краката! Играйте и спечелете!

  • 5 599
  • 313
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 970
Ами неприятно е, не се чувствам в кондиция например, за натоварването в работата, за изпълнението на домашните задължения. Малко или много, трябва да има "щадене", от което се ощетяват други дейности/хора...

# 271
  • Мнения: 523
Причиняват ми тежест и дискомфорт.

# 272
  • Мнения: 17
Дискомфорт и без настроение

# 273
  • Мнения: 1 887
Страдам от тежест, подуване  и болки в краката.

# 274
  • София
  • Мнения: 3 098
Изпитва се нуждата от почивка и вдигане на краката.

# 275
  • Мнения: 5 246
Как се отразяват болките в краката на вашето ежедневие?
За себе си не мога да кажа, но както писах на предния въпрос, ако спечеля, ще е за майка ми. А при нея вечер има болки в краката. Днес гледам, че единият и глезен е отекъл. Неприятно е когато има болки, не се чувстваш пълноценен, независимо от какво естество са.

# 276
  • Мнения: 7 273
Болката води до невъзможността да се отпусна дори и вечер.Приятните емоции и ежедневните ангажименти се "помрачават" от нея.

# 277
  • Мнения: 907
Неприятно е, особено вечер когато се натрупва и умора. Често се налага да ги масажирам.

# 278
  • Мнения: 5 115
Създават ми дискомфорт и ме разсейват от ежедневните ми задължения.

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Целогодишно усещам болки и тежест в краката.

# 280
  • Мнения: 120
Краката ми са натежали, особено вечер чувствам голям дискомфорт. Проблемът е целогодишен, но сякаш лятото е по-осезаемо.

# 281
  • София
  • Мнения: 936
Такава болка съм изпитвала, че вървейки да имам чувството, че си стъпвам на очите.

# 282
  • София
  • Мнения: 3 013
Неприятно,чувствам се неработоспособна

# 283
  • Мнения: 378
Подуват се предимно сутрин, а болят през целия ден. Трудно ставам  сутрин от  леглото , но ставам.

# 284
  • Мнения: 663
Отразяват се доста негативно - спъват нормалния начин на живот, предизвикват   раздразнение и дискомфорт.

Общи условия

Активация на акаунт