Виталег – почувствайте лекота в краката! Играйте и спечелете!

  • 5 596
  • 313
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 349
През цялата година чувствам тежест и умора в краката.

# 301
  • Мнения: 106
Постоянно ме борят краката особено когато стоя права на едно място.

# 302
  • София
  • Мнения: 1 914
Определено усещам тежест и умора в краката, но лятото положението е доста по- зле, отколкото през останалото време.

# 303
  • Мнения: 11
Изпитвам постоянна тежест, болка и умора в долните крайници! От дълго време налице са и спукани капиляри! Проблемът ми е целогодишен, като през лятото, заради жегите положението е по-сериозно! Участвам с удоволствие в играта! Весели празници! Simple Smile

# 304
  • София
  • Мнения: 13 131
Как се отразяват болките в краката на вашето ежедневие?

Опитвам се да не им обръщам внимание. Стискам зъби и върша това, което трябва. Но понякога болката ме затруднява.

# 305
  • Мнения: 504
Ами не е приятно никак да имаш постоянни болки в краката.Понякога движението ми е сериозно затруднено.

# 306
  • Монтана
  • Мнения: 693
Дискомфортно е, вечер като се надуят краката.

# 307
  • Враца
  • Мнения: 2 640
Причиняват ми, дискомфорт и неудобство.

# 308
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 791
Бях обещала да споделя мнението на снаха ми след краткото ползване на Виталег и този момент дойде.
Нейното мнение е, че от всички видове гелове, които е ползвала, е приятно изненадана от факта, че гелчето не мирише неприятно и след намазване много бързо попива, не остава лепкаво по краката.

# 309
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много е неприятно, особено вечер, след работа или дълъг ден навън. Опитвам се да премахна ежедневното напрежение с масажи.

# 310
  • Мнения: 667
Тежест,умора дори по някога изтръпват.Проблема ми е целогодишен,защото рсботата ми е прекалено много време седя седнала.

# 311
  • Мнения: 98
Ограничават излизанията ми, физическата активност - общо взето гледам само как да се прибера от работа и да си легна...

# 312
  • Мнения: 8
Страдам от умора и болки в краката защото работя по 12ч. на ден, а когато съм почивка спортувам активно! 😥🏃🏽♀🤸🏽♀

# 313
  • Мнения: 1 550


Изтеглени са потребителите, които печелят комплект "Виталег" (гел и таблетки). Това са:

вили55
mimi-1977
Пока777
Avianna 
кака Снежанка


Честито!

Date Oчакваме печелившите да се свържат с нас до 18.12.2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на Виталег и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за връзка).

Общи условия

Активация на акаунт