Terra Wash Mg+ – истинска революция в изпирането. Включете се в темата и спечелете!

  • 5 015
  • 293
  •   1
Отговори
# 210
  • При децата ми
  • Мнения: 6 068
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Да. Допада ми това, че не ползват химикали.

2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Да, имам.

3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Да, ангажирана съм. Стремя се доколкото мога да избирам такива продукти.

# 211
  • Мнения: 14 081
1. Това няма как да не ми допадне - "Премахва миризми, има антибактериално действие и почиства пералнята от плесен, микроби и бактерии".
2. В днешно време, когато навсякъде се залага на химията, е добре да има антиалергични свойства.
3. Предпочитам продукт, който се грижи и за околната среда.

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 10:51 от Dara888

# 212
  • София
  • Мнения: 1 198
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Допада ми че е натурален.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Да, Мъжете във вкъщи са с чуствителна кожа.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Добре е да се използват екологични продукти

# 213
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? - Това, че е хипоалергенен, антибактериален и е подходящ за всякакви тъкани и цветове.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? - Използвам антибактериален продукт за някои дрехи, които имат нужда, но не могат да се перат на висока температура.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? - Опитвам се да пазя околната среда и бих избрала такъв продукт.

# 214
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 584
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Допадна ми това, че не е нужно изплакване при пране с този продукт.

2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Да, защото аз и едното ми дете сме с чувствителна кожа.

3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Постоянно купувам екологични продукти и се старая да опазвам естествените богатства на природата - електо енергия, вода и т. н.

# 215
  • Мнения: 2 005
Впечатли ме, че премахва миризми, има антибактериално действие и почиства пералнята от плесен, микроби и бактерии.
До сега не съм имала нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране.
Опазването на околната среда е сред приоритетите ми.

# 216
  • Мнения: 5 132
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Определено, да! Впечатлиха ме неговата антибактериалност, екологичност и хипоалергенност.

2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Да, всички в семейството ми имаме по някаква алергия и съм много внимателна при избора на препарати.

3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Да, бих избрала екологичен продукт само заради това му качество.

# 217
  • Мнения: 828
1.Да, заинтригувана съм. Ако препаратът изпира добре ще е чудно! Simple Smile
2.Да.
3. Да!

# 218
  • Мнения: 630
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
   - Да, много ме заинтригува. Всичко в описанието на продукта ми харесва - екологичен, хипоалергенен, антибактериален, почиства пералнята, щади тъканите и цветовете на дрехите. Много ме впечатли и факта, че 1 саше стига за 365 изпирания, което го прави много икономичен продукт.

2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
   - Да, имам нужда и много бих се радвала да го пробвам.

3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
   - Да, до колкото ми е възможно, се старая да допринасям за опазване на околната среда.

# 219
  • София
  • Мнения: 2 846
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?

Интригувана съм от всякакви иновации. Допада ми липсата а химикали.

2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?

Всеки има нужда от силен и хипоалергенен изпиращ продукт в дома си. Обикновено изборът е между едното или другото и е страхотно един и същ продукт да съчетава двете качества.

3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?

Опазването на околната среда е важно за всеки, няма как една майка да е безразлична към този проблем. Когато избирам продукти, щадящото им въздействие върху околната среда, съчетано с добро качество, е водещо за мен.

# 220
  • Мнения: 578
1. Да много ми харесва че е екологичен и хипоелергенен.
2. Да, разбира се! Имам алергия от някои марки прах за пране.
3. Да, винаги се старая.

# 221
  • Мнения: 595
1.Допада ми това, че не се ползват химикали и е подходящ за всякакъв тип вода и хора с чувствителна кожа.

2.Да, абсолютно. С две малки деца искам всичко, до което се докосват (дрехи, спално бельо) да е наистина чисто.

3.Да, доколкото е възможно. Мотивирана съм да използвам такива продукти! Simple Smile

# 222
  • Мнения: 556
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Да, заинтригувана съм. Допада ми, че едно саше стига за 365 изпирания и не е необходимо изплакване.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Да
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Да, да

# 223
  • Мнения: 2 666
1.Харесва ми,че е натурален продукт
2.да за децата
3.Да, правя каквото мога. Купувам и прах за пране от напълно естествени съставки, но не съм спряла да купувам и от другите

# 224
  • Мнения: 4 208
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Най-много ми допада, че е ефикасен в твърда вода и студена вода. При нас водата е много твърда и прането бързо се захабява, дори при пране на високи градуси.

2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Естествено.

3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Да, у дома правим всичко възможно да възпитаваме децата си да пазят околната среда и за това даваме личен пример. Многократната употреба, спестеното електричество, съхраненото качество на дрехите и възможността отпадният продукт да се използва като тор действат доста мотивиращо за мен.

Общи условия

Активация на акаунт