Петиция в подкрепа, насърчаване и защита на кърменето! Присъединете се!

  • 52 963
  • 569
  •   1
Отговори
# 60
аз също кърмя и сам за кърменето колкото се може по дълго

# 61
 С две ръце за!!! Няма нищо по-полезно за детето,а след преодоляване на първоначалните трудности(болка, трудности при закърмянето и др.)-това е едно от най-прекрасните изживявания за жената.

# 62
  • Мнения: 214
За кърменето  breastfeeding Маги е на 6м и още се кърмим

# 63
  • Варна
  • Мнения: 153
Какъв по-добър старт за имунитета на твоето детенце?А когато кърмих първото ми бебе и много,много ме болеше казвах през сълзи,4е това е слдка болка и давах нататък.

# 64
  • Мнения: 903
Твърдо зад кърменето съм  Peace Подписах се с две ръце  Hug

# 65
  • Мнения: 311
и аз се подписах.Кърмих дъщеря си 9 месеца,макар че последния нямаше много,може би защото замествах постепенно кърменията с храна,както си трябва.Толкова е хубаво да си гушнеш детето и то да суче,сякаш не съществува нищо друго.Беше ми много хубаво и много мъчно като спря.Имам много познати които не кърмят и се оправдават-едната било свикнало с биберон от родилното,другата-не щяло и т.н.Ами моето дете и то се опита да прави номера,но аз я лъжех примерно да лапне биберона,после веднага и давам зърното и така.Много бързо се научи,къде ще отиде.И просто не разбирам как може да не мислиш за детето си,кое е най-доброто за него.Пък и много по-лесно е да кърмиш вместо да приготвяш мляко.

# 66
  • София
  • Мнения: 110
Подкрепям напълно идеята!!!

# 67
  • Мнения: 7
Подкрепям горещо петицията. Кърменето е наистина най-доброто както за бебето, така и за майката. А и е приятно!
 Wink

# 68
  • Мнения: 30
И аз съм за, поне до годинката. Laughing

# 69
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Още едно ЗА кърменето (колкото по-дълго - толкова по-добре за бебчо) Naughty

# 70
Твърдо За. Дългоооооооооооо кърмене=Здравооо бебе Joy

# 71
  • София
  • Мнения: 142
И аз съм твърдо ЗА КЪРМЕНЕТО!

# 72
  • Мнения: 388
Като знам колко сълзи пролях че в първите дни след раждането бебо неможеше да суче (беше недоносен и нямаше сила) и все пак се цедях и му давах кърма с шише. Сега съм много щастлива, че кърмя и бебо расте здрав. Подписвам веднага!

# 73
  • Мнения: 176
Има ли друг бозайник, освен човека, който да не кърми бебето си, а да му дава "химични коктейли"...? "Не" на изкуствената храна!!! "Да" на кърмата, в която се съдържа не само онова, което хората са решили, че трябва да получи бебето, но и онова, за което човекът не знае, че бебето трябва да получи!!! "Не" на заместителите!!! Хората все си мислят, че могат да заместят природата, но резултатът ВИНАГИ е опровергаващ...

# 74
  • Варна
  • Мнения: 85
За кърменето, колкото по дълго толкова по добре, кърмените деца не боледуват!!!!

Общи условия

Активация на акаунт