Петиция в подкрепа, насърчаване и защита на кърменето! Присъединете се!

  • 52 951
  • 569
  •   1
Отговори
# 45
  • в къщи
  • Мнения: 467
Айде и от мен един глас.Не съм кърмила много,даже почти не съм(от стрес ми спря кърмата),но подкрепям напълно!Детето ми е болнаво,все е на антибиотици,слаба имунна система ли,що ли...дали не е затова.че не съм кърмила? newsm78

# 46
  • Мнения: 961
Този път стана  Flutter

# 47
# 48
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
подкрепям изцяло  Peace

# 49
  • Мнения: 1 440
Абсолютно подкрепям инициативата! Трябва най-накрая някой да ги задължи тия лекари да си опреснят знанията!

# 50
Можете да подкрепите кърменето, като подпишете Отвореното писмо:

http://www.bgpetition.com/podkrepete-karmeneto/index.html

И на мен нещо не ми се отваря. Иначе подкрепям на 100%. Моя син също е кърмено дете.
Подкрепям я и аз!

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 16:56 от Доня Туфиня

# 51
  • Мнения: 5 393
Най-накрая успях да отворя сайта и да се подпиша Peace

# 52
  • Мнения: 929
И аз се включвам с две ръце

# 53
  • plovdiv
  • Мнения: 130
Ще подпиша и още как... Аз имам приятелка, която продължава да кърми, а малкият вече е на 1 година и 5 месеца.
Засрамете се .....
Помислете и за децата си #Cussing out

# 54
  • Bapнa
  • Мнения: 762
подписвам !  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 48
Да много ми харесва идеята и смятам и аз да се присъединя.Аз кърмих моята дъщеря 7м.,но след това тя се отби ,защтото мина на общо хранене и сама се отби.

# 56
  • Мнения: 301
Подкрепям твърдо с две ръце Peace
От 1-вия ден КЪРМЯ и няма нищо по-важно за мен и моята дъщеричка!!!

# 57
  • Мнения: 8
напълно ви подкрепям, аз започнах да кърмя след 1м от раждането и няма нищо по-хубаво от това за децата Simple Smile

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 580
"За" с двете ръце. За мое съжаление кърмих сина си само 8 месеца. Казвам за съжаление, защото исках да го кърмя колкото е възможно повече и бих направила всичко за това. Но му поникнаха зъбки и взе да ме гризка Mr. Green. И дотам бяхме.

# 59
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Подкрепям идеята с две ръце  Peace аз съм кърмила моята дъщеря до 6-тия месец,и то с дохранване.После кърмата ми спря,като последния месец и давах само по 20 мл.толкова имах.Майки кърмете своите бебета,това е най добрата храна за тях.

Общи условия

Активация на акаунт