Забременели след ин витро - Тема 46

  • 46 932
  • 759
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 40
Здравейте , бременна съм в 6-7 г.с. .
Сутринта се събудих със болки в гърлото.
Наясно съм , че не мога да пия каквото и да е . Ако някоя от вас се е сблъскала с това , моля да каже какво е приемала .
Благодаря предварително ! Simple Smile

# 151
  • Мнения: 3 124
Здравей! Може биозин мама, лимон с мед, прополки, тонзилотрен.

# 152
  • София
  • Мнения: 799
За болки в гърлото аз използвам невен и прополис спрей, много съм доволна и е изцяло на билкова основа. От години почти не прибягваме вкъщи до друго средство за гърло. Пръска се по няколко пъти на ден.

# 153
  • Мнения: 556
Здравейте, до тези, които са приемали естрофем по време на опита си, до коя г.с го приемахте?

# 154
  • Мнения: 15 356
На свеж трансфер ми бяха казали до 8 г.с,но не стигнах до там.На ЗЕТ нямах естрофем.

# 155
  • София
  • Мнения: 10 642
На мен ми го спряха на първия преглед (6г.с.).
Има момичета го пият до 12г.с.

# 156
  • София
  • Мнения: 7 645
При мен го спряха на преглед в 7-ма седмица.
Ако бях отишла в 6-та щеше да ми го спрат тогава сигурно или пък в 8-ма ако бях отишла.

# 157
  • Мнения: 1 612
Случвало ви се е да ви сърби от инжекциите. Аз съм на фраксипарин вече 30 дена и преди това симулацията. Бия ги под пъпа, освен че съм лилава и синя .... започна и много да ме сърби кожата там къде си ги слагам. Сигурно е нормално, но се мажа с какво ли не и ми е адски неприятно. Ако някоя е измислила начин да облекчи симптомите ще се радвам да сподели. Confused

# 158
  • Мнения: 5 142
Случвало ви се е да ви сърби от инжекциите. Аз съм на фраксипарин вече 30 дена и преди това симулацията. Бия ги под пъпа, освен че съм лилава и синя .... започна и много да ме сърби кожата там къде си ги слагам. Сигурно е нормално, но се мажа с какво ли не и ми е адски неприятно. Ако някоя е измислила начин да облекчи симптомите ще се радвам да сподели. Confused
Лавандулово масло няколко капки в спрей с вода. Това казах на моята приятелка и знам , че й помогна.

# 159
  • Мнения: 1 612
Уфф нямам в нас Joy утре ще си взема, дано ми помогне, че мисля да си вържа ръцете да не се чеша вече Hug Благодаря

# 160
  • Мнения: 3 124
До 8г.с пих естрофема.

# 161
  • Мнения: 411
Естрофема ми го спря в 7г.с, но ми остави две лепенки климара.

# 162
  • Мнения: 733
Скрит текст:
Случвало ви се е да ви сърби от инжекциите. Аз съм на фраксипарин вече 30 дена и преди това симулацията. Бия ги под пъпа, освен че съм лилава и синя .... започна и много да ме сърби кожата там къде си ги слагам. Сигурно е нормално, но се мажа с какво ли не и ми е адски неприятно. Ако някоя е измислила начин да облекчи симптомите ще се радвам да сподели. Confused
Питай да ти го заместят с Клексан. Води се по-изчистено и с по-малко от тези странични ефекти.

Аз съм на Фраксипарин, но този път не ми се образуват буци и синки, не знам защо...надявам се така и да остане Simple Smile

Александрия , също можеш да редуваш страните при поставяне. На мен ми казаха да вървя по часовниковата стрелка около пъпа, за да редувам и да не травмирам местата.

Последна редакция: вт, 31 дек 2019, 12:17 от AnMary

# 163
  • Мнения: 1 612
Роли редувам и в началото всичко беше ок. Сега съм в топчета и едва намирам място къде да бодна. Не се оплаквам, знам за какво го правя, но сърбежа ми идва в повече Joy на доктор съм след 6ти и ще питам, но честно казано предпочитам така от колкото в краката или ръцете, четох че и там слагат. Стига да действа ще се чеша и ще се боцкам Hug Ще пробвам утре с лаванула, а днес мисля с кокосово масло (;

# 164
  • Мнения: 733
Роли редувам и в началото всичко беше ок. Сега съм в топчета и едва намирам място къде да бодна. Не се оплаквам, знам за какво го правя, но сърбежа ми идва в повече Joy на доктор съм след 6ти и ще питам, но честно казано предпочитам така от колкото в краката или ръцете, четох че и там слагат. Стига да действа ще се чеша и ще се боцкам Hug Ще пробвам утре с лаванула, а днес мисля с кокосово масло (;

Стискам палци да помогне и да те облекчи! Кажи някой път какъв е бил ефекта, за всеки случай Wink

Общи условия

Активация на акаунт