Забременели след ин витро - Тема 46

  • 46 601
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 913
Наталия, въпреки твоето предчувствие и нагласа, се надявам на прегледа да се окаже, че всичко е наред. Стискам палци на всяка една от вас, особено при установена бременност.
На тези като мен, които са завършили с категорично - резултат пожелавам следващия опит да е нашия.

# 61
  • Мнения: 410
Как си, Наталия? Аз пак съм с кървене, леко,но за втори път се случва. Имам почти постоянно предменструални болки,дано е нормално. В сряда съм на преглед.
Имам болки за сега леки, но си продължава зацапването като капучино едно такова. Нямам никакви симптоми вече за бременност даже и кафе пих. От нищо не ми е лошо. Нямам никакви надежди. Утре ще отида при моята лекарка, но резултата ми е ясен. За нас това беше края. Нр знам как ще го преживеем.  Вече нямаме никакви финансови възможности за нов опит, нито за кредит имаме шанс. Всичко свърши. Ще събираме парички да подготвим документи за осиновяване и това е. Дано Господ бъде с вас.
Желая на всички от сърце да гушкате мечтите си някой ден.
Благодаря на всички за подкрепата в тези тежки дни.

Чакай, къде тръгна! Не се отказвай. С предната бременност имах дълго време кървене (ярка червена кръв), трудно но износих дъщеря си.
Не губи надежда, поне до прегледа!

# 62
  • Мнения: 1 162
Бъди силна и остави черните мисли и лошите емоции за след прегледа ,като си мисля че и тогава няма да се наложи.Успокой се ,прави нещо което ще те разсея и ти харесва.Или просто излез сред природа и вземи дълбоко чист въздух.
И аз вчера и днес си изпих кафето с кеф и не ми се гади вече ,означава ли че всичко беше до тук?

# 63
  • Мнения: 83
Бъди силна и остави черните мисли и лошите емоции за след прегледа ,като си мисля че и тогава няма да се наложи.Успокой се ,прави нещо което ще те разсея и ти харесва.Или просто излез сред природа и вземи дълбоко чист въздух.
И аз вчера и днес си изпих кафето с кеф и не ми се гади вече ,означава ли че всичко беше до тук?
С цялото си сърце ви благодаря. Но ми се засилиха болките и зацапването. Някаква кафява слуз пада, малко е но се засилва и цвета става по кафяв. Утре ще стане ясно, но нямам никакви надежди.

# 64
  • Мнения: 410
Бъди силна и остави черните мисли и лошите емоции за след прегледа ,като си мисля че и тогава няма да се наложи.Успокой се ,прави нещо което ще те разсея и ти харесва.Или просто излез сред природа и вземи дълбоко чист въздух.
И аз вчера и днес си изпих кафето с кеф и не ми се гади вече ,означава ли че всичко беше до тук?
С цялото си сърце ви благодаря. Но ми се засилиха болките и зацапването. Някаква кафява слуз пада, малко е но се засилва и цвета става по кафяв. Утре ще стане ясно, но нямам никакви надежди.
Но шпа пиеш ли?

# 65
  • Мнения: 1 162
Не разбирам и не мога да кажа нищо за зацапването ,но бих се успокоила от момичета които казват ,че дори са имали кървене.
Щом утре е прегледа ,почивай си  и търпение  Hug

# 66
  • Мнения: 83
Бъди силна и остави черните мисли и лошите емоции за след прегледа ,като си мисля че и тогава няма да се наложи.Успокой се ,прави нещо което ще те разсея и ти харесва.Или просто излез сред природа и вземи дълбоко чист въздух.
И аз вчера и днес си изпих кафето с кеф и не ми се гади вече ,означава ли че всичко беше до тук?
С цялото си сърце ви благодаря. Но ми се засилиха болките и зацапването. Някаква кафява слуз пада, малко е но се засилва и цвета става по кафяв. Утре ще стане ясно, но нямам никакви надежди.
Но шпа пиеш ли?
Пия днес 3 по 2. Утрогестан, естроферма, медрол. Фраксито и аспирин ми ги спря.

# 67
  • Мнения: 3 124
Желая ти борбено бебче, да не се отказва и да е всичко наред!

# 68
  • Мнения: 29
Здравейте момичета, нова съм в темата и съм толкова объркана, че незнам от къде да започна. Може би от там, че съм мама на почти 3 годишна госпожица след първа успешна икси процедура и че буквално преди няколко часа видях две чертички на тест за бременност. Нещо, за което съм мечтала, нещо което  ме изненада и обърка. Нещо, от което малко или много се страхувам, понеже диагнозата ни беше лоша морфология и качество на сперматозодоидите преди 4 години. Моля се на Бог второто чудо в нашия малък свят да бъде истина и всичко да бъде наред. Пожелавам на всяка от Вас да бъде с пълни ръце, защото няма по-голямо щястие от това! Може би чудеса се случват и може би всички трябва да вярваме в това!

# 69
  • Мнения: 15 356
Много се успокоих, а това е по важното ,че са нормални такива неща.
Много  дълго го чаках този момент и сега се притеснявам дали всичко ще е наред.

Да попитам и още нещо ,свободно ли си имате сексуални контакти (в предвидени ранния етап на бременността )и дали може да използваме някакъв и какъв лубрикант. #Cussing out
Попитах лекарката ми ,но тя ми каза че няма нужда от лубриканти ,защото при бременност е различно, но при нас не е така  Confused
Ние почнахме от 7 г.с да правим секс,тогава беше първия ми преглед.В началото до 12 г.с много рядко,сега честичко.Според мен секса не вреди на бебето ,когато бременноста протича нормално не е проблем.

# 70
  • Мнения: 1 913
bemygift Heart
Честито. Мечтая и си представям момента, в който ще преживея и аз тези емоции.

# 71
  • Мнения: 29
bemygift Heart
Честито. Мечтая и си представям момента, в който ще преживея и аз тези емоции.
Успех! Аз още не мога да повярвам, за това съм утре на кръвен тест. Всичко е много различно от трепетното очакване и молбите след трансфер за положителен тест. Объркващо, смесени чувства на щастие и страх. Преживяла съм и едното, а сега и другото (Дай Боже живи и здрави). Просто винаги съм чувала за такива случаи , но не съм вярвала, че това ще се случи на нас!

# 72
  • Мнения: 1 162
Скрит текст:
Много се успокоих, а това е по важното ,че са нормални такива неща.
Много  дълго го чаках този момент и сега се притеснявам дали всичко ще е наред.

Да попитам и още нещо ,свободно ли си имате сексуални контакти (в предвидени ранния етап на бременността )и дали може да използваме някакъв и какъв лубрикант. #Cussing out
Попитах лекарката ми ,но тя ми каза че няма нужда от лубриканти ,защото при бременност е различно, но при нас не е така  Confused
Ние почнахме от 7 г.с да правим секс,тогава беше първия ми преглед.В началото до 12 г.с много рядко,сега честичко.Според мен секса не вреди на бебето ,когато бременноста протича нормално не е проблем.
Благодаря за отговора bouquet
И само да добавя ,че това сърдито човече чак сега го забелязвам при цитирането на поста ми.По грешка съм го натиснала.

bemygift ,честито  bouquet 

# 73
  • Мнения: 83
Момичета бях на преглед. Все още се вижда ембриона и жълтото тяло, даже малко са пораснали от четвъртък до днес, но се движи с няколко дни назад по развитие. Но за сега е там.
Може ли някой дами с опит да кажат, ако беше спряло с развитието си ембриона, щеше ли да е пораснал за 4 дни или изобщо щеше ли да се вижда ако не е оживяло. Ще полудея вече.

# 74
  • Мнения: 1 033
Доктора какво каза?

Общи условия

Активация на акаунт