Промоции на книги - тема 6

  • 46 664
  • 724
  •   1
Отговори
# 360
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Е, то тогава е за всяка книга както се договориш, не генерално за всички.

# 361
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Някои издателства пускат плана си за половин година напред. Мисля, че ИБИС имат такава практика.

# 362
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Миналата година и издателство Еднорог са имали - 50% намаление за 1-3 март.

# 363
  • Мнения: 200
Ще има промоция на Сиела. Сега пуснаха снимка на Серафим, значи утре най-късно ще кажат кои дати и дали ще е само онлайн или не.

Относно предстоящите заглавие, тъй като поназнайвам нещо за книгоиздаване, задължени са. В повечето държави по принцип датата на издаване на книга се пуска предварително заради маркетингови цели. При нас е по-скоро заради права и да не вземе някой да ти отмъкне книгата под носа. Сложно е, тъй като нямаме специфичен закон, а всичко се свързва със ЗАПСП, където авторското право започва да тече от една определена дата.
Не знам как да го обясня да е най-ясно, но реално не е за всяка книга поотделно, а важи за всичко без значение дали е български автор или е преводна литература.

# 364
  • Варна
  • Мнения: 8
По повод предстоящия празник, "Българска история" пускат промоция в следващите 4-5 дни до 55%. Имат много интересни заглавия. https://bulgarianhistory.shop/

# 365
  • Мнения: 157
Ще има промоция на Сиела. Сега пуснаха снимка на Серафим, значи утре най-късно ще кажат кои дати и дали ще е само онлайн или не.


Къде е тази снимка, не виждам нито на сайта, нито в страницата им.

И за да не е само въпросът ми,

# 366
  • Мнения: X
Аз от вчера нямам достъп до сайта на Сиела. Вие имате ли?

Взех си няколко книги психология и няколко детски от озон, 4 на цената на 3.

# 367
  • Мнения: 10 687
Аз от вчера нямам достъп до сайта на Сиела. Вие имате ли?


Сега проверих - да.

# 368
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Имам, но малко бавно се отваря.

# 369
  • Мнения: 157
На мен ми зарежда без проблем, но не виждам нищо различно от предните дни.

# 370
  • Мнения: 36 482
И при мен се отваря.

# 371
  • Мнения: 200
Ще има промоция на Сиела. Сега пуснаха снимка на Серафим, значи утре най-късно ще кажат кои дати и дали ще е само онлайн или не.


Къде е тази снимка, не виждам нито на сайта, нито в страницата им.


Във Facebook. Винаги така правят, пускат само загатната картинка, скоро и останалото.

# 372
  • Мнения: 157
Ясно, аз съм гледала страницата Книжарници Ciela, а не Ciela Books Simple Smile

# 373
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
https://www.gnezdoto.bg/promocionalni-knigi

Сега моля за съвет коя книга на Олег Рой да си взема "Фантомна болка" или "Купувачката на спомени"?

# 374
  • Мнения: 1 483
https://www.gnezdoto.bg/promocionalni-knigi

Сега моля за съвет коя книга на Олег Рой да си взема "Фантомна болка" или "Купувачката на спомени"?
Благодаря!  За Олег Рой не мога да дам съвет, но аз моментално си поръчах "12 правила за живота" на Дж. Питърсън, защото отдавна я дебна за някакво намаление.

Иначе моят списък за Сиела (дано пуснат намаление сега) включва:
- "Шогун" (Том 1&2) от Дж. Клавел
- "Аутопсия на една любов" от В. Пасков
- "Смъртта е занимание самотно" от Р. Бредбъри
- "Зелената философия" от Р. Скрутън
... и още някои политически.

Общи условия

Активация на акаунт