С какво ви дразнят свекървите? – 117

  • 35 166
  • 747
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 14 988
Чудно ми е този мамин златен как е оцелял, като не яде гореизброените.
Де, дърво, де.
Тя затова Елинка пица е правила. Фъстъчки . Свеката не я оправдавам, да сготви там нещо като за първа среща, ама не- да накара момичето да се запретне.
 А този като някой тийн.
Сбъркана работа.
Е как е оцелял-с ориз
Ама без пиле. Blush

Бившият ми не ядеше един куп неща , следстве от кулинарните  интерпретации на свеката. Например тя правеше кексове и торти само с нишесте и индрише от градината. От спестовност не ги е водила със сестра му на сладкарница. Правела си домашна боза. Тя и на мен прави де , хаха, ужас беше.
Сирене- само вкъщи. Еми човекът не знаеше какво са тези артикули като "купешки". После се отприщи, та чак напълня. Но това е друга тема.

# 646
  • София
  • Мнения: 29 166
С пилешки халки е Joy

# 647
  • Мнения: 5 262
ние пък имаме пуешко филе с гъби и кисело зеле с леща . ама свекито не знае .

# 648
  • София
  • Мнения: 35 332
Добре де, разбрахме кой какво не яде.
Пак питам авторката -  каза ли им какво ТИ не ядеш?

# 649
  • Мнения: 21 790
Абе стига бе. Не се закачайте с момичето.

Елинка, и двамата с мъжа ти сте явно много капризни на храна и отделяте много внимание кой какво сготвил. Не мисля, че свекървата може да отговори адекватно на нуждите ви, явно готви каквото си  ядат у тях и толкова. Освен това явно са хора с ограничени възможности.
Щом се държат добре с тебе, не те обиждат, нямате някакви сериозни скандали,  все ще оцелеете за няколко дни и без точно с каквато храна сте свикнали.
Има и по тежки случаи - на една позната свекърва и пържи всичко, включително и туршията, не дава никой да влезе в кухнята, а всичко, което са занесли се връща опаковано както си е било, включително и половинка домат беше върнала.

# 650
  • Мнения: X
Абе, не мога да разбера Радините вълнения на авторката, както и на поддръжничките й.

На първата среща с моите свекове ядох пица, въпреки, че тесто не ям.

После 20 години ядох варени картофи, като им бях на гости. Щото свекито си готвеше любимите ястия на синчето, а аз не ги вкусвах.

Да, ама пък синчето 20 години яде пълнени чушки, че и оцет прояде. И чесън. И домати Mask

Никога, на никой не е било проблем. Все пак са броени дни в годината.

# 651
  • Мнения: 14 843
Аз пък искам да питам Елинка, след като избори колко неща не яде или не обича мъжът майка какво толкова му готви като идат на гости. Ужас горката жена. Да се чуди какво да му сложи на масата

# 652
  • Пловдив
  • Мнения: 57
Обсесия,я.За гъзето на претенциите се угажда винаги със сготвено отделно,за други нЕма.Хайде стига, че заприлича на кулинарен подфорум.Нищо не е чак толкова непоправимо, дори и аз се опитвам да се очовеча.Като им се яде на хората картофки една седмица, а на следващата оризец -приятен им апетит. Отгледан е на картофи(мъжът ми).

# 653
  • София
  • Мнения: 11 564
Е как какво. Ориз му готви.

# 654
  • София
  • Мнения: 19 490
Аз пък искам да питам Елинка, след като избори колко неща не яде или не обича мъжът майка какво толкова му готви като идат на гости. Ужас горката жена. Да се чуди какво да му сложи на масата
Е, как какво....ОРИЗ
И картофи

# 655
  • Мнения: X
Обсесия,я.За гъзето на претенциите се угажда винаги със сготвено отделно,за други нЕма.Хайде стига, че заприлича на кулинарен подфорум.Нищо не е чак толкова непоправимо, дори и аз се опитвам да се очовеча.Като им се яде на хората картофки една седмица, а на следващата оризец -приятен им апетит.

Елинка, нещо ни бъзикаш май Simple Smile))

# 656
  • Мнения: 18 897
Тук вече се разсмях.

# 657
  • Мнения: 18 938
Обсесия,я.За гъзето на претенциите се угажда винаги със сготвено отделно,за други нЕма.Хайде стига, че заприлича на кулинарен подфорум.Нищо не е чак толкова непоправимо, дори и аз се опитвам да се очовеча.Като им се яде на хората картофки една седмица, а на следващата оризец -приятен им апетит.

Елинка, нещо ни бъзикаш май Simple Smile))

Да.

# 658
  • Мнения: X
Аз пък искам да питам Елинка, след като избори колко неща не яде или не обича мъжът майка какво толкова му готви като идат на гости.
Ориз.

Иии, Куку ме е изпревариала.

# 659
  • Мнения: 14 843
Аз пък искам да питам Елинка, след като избори колко неща не яде или не обича мъжът майка какво толкова му готви като идат на гости.
Ориз.
За ужас на Елинка.

Общи условия

Активация на акаунт